Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Software

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
Nowy Sarge?? Skąd?? przez siarka2107
9 5375 2006-08-05 21:16:26 przez antek
5 3435 2006-08-05 14:54:09 przez maverick44
4 3488 2006-08-05 00:13:38 przez jarjar
13 17189 2006-08-04 17:23:22 przez andreq
0 1544 2006-08-04 08:09:29 przez ufocek
46 24141 2006-08-03 22:00:50 przez ufocek
debian vs ubuntu przez zyga
3 2817 2006-08-03 17:44:04 przez czadman
plyta sarge z nowszym jajkiem przez siarka2107
2 2023 2006-08-02 17:31:41 przez siarka2107
4 3087 2006-08-02 13:29:45 przez ba10
CUPS v1.2.x przez Bodzio
1 1824 2006-08-02 12:34:44 przez kaszak696
Fajne gry przez Blackhole
24 14558 2006-08-02 11:46:25 przez FF
10 6151 2006-08-02 09:23:05 przez X
4 2996 2006-08-02 01:54:39 przez djinn
m4a > mp3 - jak? przez yvk
7 5202 2006-08-01 21:43:00 przez yvk
odtwarzanie teledysków przez Robot_
2 2486 2006-08-01 17:58:08 przez Syziek
pakietowanie przez Skaner
4 3037 2006-08-01 14:26:41 przez AgayKhan
Z Sarga na Sida przez StIoPa
4 3239 2006-07-31 23:46:07 przez StIoPa
Debianizacja przez Skaner
4 3078 2006-07-31 22:49:24 przez AgayKhan
Własne mini distro przez Matthew
7 3841 2006-07-31 21:03:04 przez czadman
4 3788 2006-07-31 18:20:20 przez Jozek_Palka
5 3155 2006-07-31 07:26:24 przez kaszak696
3 3010 2006-07-30 22:21:53 przez rychu
3 2534 2006-07-30 12:56:22 przez misioooo
5 6249 2006-07-30 09:21:06 przez czadman
1 2040 2006-07-30 03:23:39 przez Ryszard
0 1561 2006-07-30 01:33:12 przez darekedaros
ERUM [NFZ ;)] przez jezoo
4 2759 2006-07-28 22:22:50 przez jezoo
libggi.so.2 przez Ryszard
3 2481 2006-07-28 21:58:36 przez Ryszard
AudioCD przez Asinus
6 4258 2006-07-28 15:52:48 przez Ryszard
1 2036 2006-07-28 12:48:37 przez pancio

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)