Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Software

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
1 1861 2007-06-22 09:45:29 przez dawid77
wielkosc xterma przez Kudzu
1 1672 2007-06-22 08:43:14 przez azhag
2 2464 2007-06-20 22:57:16 przez TBH
singiel-user mode przez Semerchet
5 3193 2007-06-20 21:40:48 przez Semerchet
4 2832 2007-06-20 13:23:42 przez ukasz
Fedora 7 przez maxior
15 7472 2007-06-19 21:12:16 przez maxior
0 1397 2007-06-19 20:46:36 przez ukasz
Zdublowany Xorg przez Matthew
0 1360 2007-06-19 18:31:45 przez Matthew
2 3999 2007-06-19 17:55:38 przez samurai.jerry
0 1568 2007-06-19 15:21:25 przez voti
5 2963 2007-06-19 13:26:07 przez owca
11 4567 2007-06-19 13:18:44 przez chyl-o
problem z apt-get przez prunio
2 2565 2007-06-19 08:22:14 przez prunio
12 5030 2007-06-18 23:37:01 przez zimzum
7 4060 2007-06-18 20:56:25 przez Ryszard
Instalacja Maya 8 przez owca
4 2767 2007-06-18 19:26:43 przez szczypior88
4 5721 2007-06-18 13:15:42 przez zyga
Zdublowane wpisy w conky przez Matthew
2 1946 2007-06-17 21:53:03 przez Matthew
mplayer i screensaver przez pink
6 3689 2007-06-17 10:16:49 przez pink
0 1631 2007-06-15 10:59:29 przez jaceqp
4 2711 2007-06-15 10:58:59 przez szczypior88
mysql i kodowanie przez milosz
1 1906 2007-06-15 07:20:15 przez pablo
9 5539 2007-06-14 16:30:36 przez lordvader20
0 1474 2007-06-14 14:08:12 przez siarka2107
2 2797 2007-06-14 10:01:04 przez raixer
amarok problem przez siarka2107
2 2203 2007-06-14 09:55:04 przez siarka2107
7 4065 2007-06-12 14:11:30 przez V@M VampirE
Jak zrobić VideoCD przez pablo
3 2336 2007-06-12 07:27:45 przez ilin
live-package przez Treadstone
11 6912 2007-06-11 22:32:32 przez ufocek
Neostrada na qemu przez owca
0 1324 2007-06-11 21:10:27 przez owca

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)