Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Luźne rozmówki

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
Allegro przez Tech
7 11219 2005-01-18 14:07:33 przez rychu
Ten wątek jest zamknięty
Witamy setnego.... przez BiExi
10 14870 2005-01-13 19:33:36 przez Bodzio
Formatowanie "/" przez adamos
20 25614 2005-01-11 20:56:55 przez Rumi
4 9592 2005-01-04 20:37:29 przez Tech
Ten wątek jest zamknięty
Alternatywa przez Tech
1 7107 2005-01-04 17:28:06 przez BiExi
GPG klucze przez Tech
3 8908 2005-01-01 22:18:09 przez Bodzio
Kupie radio przez Tech
4 10218 2004-12-28 23:33:22 przez Tech
1 7740 2004-12-28 10:29:43 przez mcb
Wesołych świąt przez owca_z
2 8516 2004-12-27 17:05:25 przez Bodzio
Aktywność przez Bodzio
2 8745 2004-12-18 23:46:28 przez BiExi
Dziwnie małe czcionki. przez owca_z
4 10762 2004-11-30 22:28:30 przez oress
rumi przez wepster
15 24767 2004-11-17 20:00:28 przez rybek
Czemu Debian? przez PerBeatus
3 10801 2004-11-17 15:36:24 przez rybek
forum.debian.net przez slimak
6 13942 2004-11-07 15:13:56 przez slimak
skargi i zarzalenia... przez BiExi
7 16051 2004-10-28 15:51:09 przez Rumi
8 16464 2004-10-27 08:31:04 przez Rumi
2 10530 2004-10-26 14:48:14 przez zibi_zd
3 11584 2004-10-18 20:17:13 przez Tech
uname -a przez Mick
4 12581 2004-10-15 11:44:36 przez Mick
Debian przez uszek
4 12595 2004-10-13 18:34:26 przez uszek
polska południowa ? przez exehbs
8 17051 2004-10-12 17:20:22 przez Tech
Polskie krzaczki przez Tech
2 10132 2004-10-09 18:30:32 przez Tech
Nowe forum - Linki przez slimak
4 12487 2004-09-30 20:06:25 przez BiExi
wpisywanie przez sol
1 10309 2004-09-24 18:18:06 przez Rumi
Shit Promocja przez BiExi
2 11050 2004-09-12 00:48:50 przez Tech
1 9541 2004-08-17 14:41:45 przez BiExi

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)