Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2004-10-22 22:54:22

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

informacje... (rozwiazania)

A wiec dla ludzi robiacych sieci bezprzewodowe.. wiadomo problemem sa homologacje :] i sie trzeba pilnowac z dlugoscia kabla a wiec ja proponuje oszukac urtip tak
http://www.olotwireless.net/castella/imatges/RIUDAURA2.jpg

Offline

 

#2  2004-10-26 09:36:10

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: informacje... (rozwiazania)

A ja dalej nie oddałe swojej pracy :/ temacik jakiś problem i rozwiązanie np instalacja karty grafiki pod Linuxa i rozwiązanie owego problemu. Jak by ktoś miał pedeefka albo jakiś inny formacik na temat niech si ezlituje :]

Offline

 

#3  2004-10-26 16:49:56

  Tech - Wielki Brat

Tech
Wielki Brat
Skąd: Hel
Zarejestrowany: 2004-04-22

Re: informacje... (rozwiazania)

A ja dalej nie oddałe swojej pracy :/ temacik jakiś problem i rozwiązanie np instalacja karty grafiki pod Linuxa i rozwiązanie owego problemu. Jak by ktoś miał pedeefka albo jakiś inny formacik na temat niech si ezlituje :]

PDF-kow jest cala masa na stronie DUG-a, masz tam okolo 500 problem wraz z rozwiazaniem :)


Ktoś mądry kiedyś powiedział: jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to się nie odzywaj !!!

Linux Registered User: #344405
GnuPG - C22A 2BA8 BECA 173F 713B A57B DF1A C4B4 E282 AE82

Offline

 

#4  2004-10-26 17:51:12

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: informacje... (rozwiazania)

PDF-kow jest cala masa na stronie DUG-a, masz tam okolo 500 problem wraz z rozwiazaniem :)

Jej Tech ty to potrafisz pozytywnie zaskoczyć :P bo widzisz mi czeba jakiegoś gotowca bez szukania bo sie mi nie chce :/

Offline

 

#5  2004-10-26 17:58:11

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: informacje... (rozwiazania)

Rumi, bój się Boga - te pfd-y to są super porządne gotowce, poza tym w dziale FAQ jest mnóstwo rozwiązań. Ty naprawdę przesiądź się na Linuxa :) bo z tego wynika że nie wiesz jak pytanie zadać.
Pozdrawiam :)


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#6  2004-10-26 20:06:30

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: informacje... (rozwiazania)

Rumi, bój się Boga - te pfd-y to są super porządne gotowce, poza tym w dziale FAQ jest mnóstwo rozwiązań. Ty naprawdę przesiądź się na Linuxa :) bo z tego wynika że nie wiesz jak pytanie zadać.
Pozdrawiam :)

Bodzio jak byś mnie znał:) (chodziłem z Bodziem do podstawówki)
co do FAQ to sie mi brzydko kojarzy :] A co do pytań to masz racje nie wiem jakei a i zabardzo wyszukane też nie bo jak mnei o coś zapyta to ja yyyyyyyyyyyyyy ale ma pan fajną żone :) i zwolni z koła ;)

Offline

 

#7  2004-10-26 22:33:39

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: informacje... (rozwiazania)

rumi zwolnij troche.... wuluzuj....

jesli naprawde chialbys znalesc rozwiazanie na temat srodowiska graficznego wystarczy abys osbie poczytal artykuly na stronie DUG'a....  co podejzewam ze nie jest znowu tak czasocglonne, zakladam ze w jakies 20 minut milbys juz pelen dysk materialow....
moim zdaniem najfjanejsza spraw w linuxie jest fakt poznawania.... szukania rozwiazan... bo jesli ktos wezmie "gotowca" i bez przemyslenia zrobi to co jest w nim nie bedzie sie staral tego zrozumiec to moim zdaniem cala sprawa nie ma sensu....

Offline

 

#8  2004-10-26 23:07:02

  raixer - Moderator

raixer
Moderator
Zarejestrowany: 2004-08-21

Re: informacje... (rozwiazania)

moim zdaniem najfjanejsza spraw w linuxie jest fakt poznawania.... szukania rozwiazan...

W 100% sie zgadzam, miedzy innymi to bylo przyczyna mojego zarazenia sie linuxem, N-czasu temu zaciekawil mnie i wlasnie ze byl taki "tajemniczy" mna ruszyl :)


Open Source - Świat otwartych umysłów
Linux Registered User: #276548

Offline

 

#9  2004-10-27 08:31:04

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: informacje... (rozwiazania)

moim zdaniem najfjanejsza spraw w linuxie jest fakt poznawania.... szukania rozwiazan...

W 100% sie zgadzam, miedzy innymi to bylo przyczyna mojego zarazenia sie linuxem, N-czasu temu zaciekawil mnie i wlasnie ze byl taki "tajemniczy" mna ruszyl :)

Jak by to powiedziała moja nauczycielka z tech. pani hamska W "SEKTA" a co do poznawania materiałów i zrozumienia .....:] nie no cioty ja chce tylko zadanie odfajkować z przed 3 tygodni jak bym chciał sie tego nauczyć to bym na forum nie pytał panienko BiExi ;) materiały mówisz spox ale to i tak czeba przeczytać copy past a mnie si epoprostu nie chce dlatego prosze o jakiegoś prościutkiego gotowca pozdro @ll

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)