Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2004-10-28 17:55:29

  wepster - Site Admin

wepster
Site Admin
Skąd: gorlice
Zarejestrowany: 2005-02-07
Serwis

rumi

rumi wiesz....czasem sie zastanawiam...co do tego zcegos w twoim podpisie, ktory sklada sie z nastepujacych elementow:
tego propagandowego znaczka ktory wyraza to ze znalazles sie w niewlasiwym miejscu albo ze znaczek znalazl sie w niewlasiwym miejsci
kiedys biexi pisala ze jak masz tki podpis to tak jak bys przyszedl ubrany w skure lisa na zebranie obroncow praw zwierzat prosze - zmien go bo to nie wyglada zbyt ladnie takie cos .... w takim miejscu....
a po drugie ten tekst pod pospisem:
HWDP TVP!! czy cos takiego
wiem ze jest kilka znaczen skrutu HWDP ale wyglada na to ze jest jeszcze jakies znaczenie ktorego ani ja ani biexi i bodzio nie znamy i to wlasnie nowe znaczenie ma odniesienie do televizji polskiej i to chyba niezbyt pozytywnie
wiec proponuje zmienc ten podpis na taki z ktorym bedziesz mugl sie pokazac na forum debianowcow i beze elementow propagujacych to wiwndowsowe za przeproszeniem cos "by bill gej" na cos w stylu linux xounter tak jak wiekszosc z userow debiana na tym forum


ps
klawiatura mnie juz boli papa ;]


wepster
jeden z trojki
wepster@ciasny.net

Offline

 

#2  2004-10-28 18:23:27

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: rumi

Ehh od czego tu zacząć od win w opisie może jest ono symbolem świadczącym o tym że jestem murzynem w świecie białych i mogłobyci to przszkadzać niedługi czas przed twoimi narodzinami teraz problem rasizmu jest raczej mało "problemowy" zwłaszcza w G-ach i murzyn po mieście może sobie spokojnie chasać, jest on też informacją dla wszystkich że używam Win a nie Pin (Tak - Tak'a). A że forum Dabianowskie to i powinien znaleźć si ena nim ktoś z poza środowiska z czeźwym spojrzeniem na waszego Pin. HAWDOTVP moge z płaczem usunąć. Co ro pisania Nicków przez małą litere to było brzydkie ale nie aż tak jak napisanei w tytule Rumi przez "r" nastawiło mnie to z góry na nie co do twojego protestu BEZ pozdro.

Offline

 

#3  2004-10-28 18:47:04

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: rumi

Dobra - kolega ślimak gdzieś napisał żeby postów nie nabijać ") ale tu się nie da - muszę coś napisać.  Ponieważ jestem trochę stary (hehehe) więc wiem dokłądnie co znaczy CHWDP. Ten napis na mury powstał wtedy kiefy Ciebie jeszcze na świecie nie było, co więcej - nie byłeś nawet planowany. Ale nie rozumiem tego zlepku słów, bo ostatnia litera dotyczy policji a dodatek TVP to tak jakby Bill Gates powiedział że kocha Linuxa :) - ni przypiął, ni przyłatał. Więc jak sam napisałeś - z płaczem usuń.
Co do logo to też kolego mimo że jesteś zwolennikiem Windowsa jesteś z informacjami do tyłu. 64 bitowa wersja Windowsa jeszcze nie wyszła - już jest opóźniona o ponad rok i nie wiadomo kiedy wyjdzie. Sprzęt na architekturę 64 już jest - płyty główne, proxesory - no i Linux :) Wniosek ? - samą propagandą Windows się nie przebije.
Punkt trzeci - biała gwiazda - tu po prostu jestem rasistą, nie lubię Wisły Kraków i już. Na dokładkę tępię jej zwolenników. Nawet zażynam tak żeby bolało.
Wniosek ogólny - całe logo z podpisami do kosza
Uff - ale się opisałem - Wepster wysiada


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#4  2004-10-28 19:20:20

  Tech - Wielki Brat

Tech
Wielki Brat
Skąd: Hel
Zarejestrowany: 2004-04-22

Re: rumi

Juz dawno to chcialem napisac

Rumi jak dla mnie to w podpisie mozesz miec co Ci sie podoba byle by nie godzilo to w innych a co do tego logo windowsa to jestem za wywaleniem albo zmniejsz je do wielkosci twojego avantara.

Powinienes dostac zolta kartke za jezyk w Twoich oststnich wypowiedziach, moze wedlug ciebie sa zabawne ale ja je odbieram inaczej i inni pewnie tez.


Ktoś mądry kiedyś powiedział: jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to się nie odzywaj !!!

Linux Registered User: #344405
GnuPG - C22A 2BA8 BECA 173F 713B A57B DF1A C4B4 E282 AE82

Offline

 

#5  2004-10-28 20:04:09

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: rumi

chWD... wywale ;( win logo zmniejsze ale nie dziś a co do jęzorka to :P   jak sie komu jęzorek kojaży to oczywiście jego indywidualna sprawa jak dla mnei nie jest on obraźliwy i ze swojego "słownictwa" go nie wywale, jeżeli chodzi o wielbiciela Windowsa jak to ktoś napisał to w ramach ścisłości podkreślam po raz kolejny że ni ewielbicielem a użytkownikiem jestem, a co do Wisełki dobże że jej nie lubisz to twoja sprawa a co do tępienia to mnie nie rozśmieszaj tyle razy co to sie mnei natepili z tego powodu to żenada bez pozdro

Offline

 

#6  2004-10-29 15:40:21

  wepster - Site Admin

wepster
Site Admin
Skąd: gorlice
Zarejestrowany: 2005-02-07
Serwis

Re: rumi

1. bodzio:
mimo wszystko nie radzil bym ci isc przez osiele mlodych (tak sie nazywa osiedle wielkiej trujcy ulic czyli krasinskiego slowackiego i konopnickiej) np w kurtce z napisem" wisla jest do dupy" bo mogl bys tego nie przezyc ;]
2. co do znaczen HWDP jest ich kilkanascie nie bede wymienial wszystkich ale jedno szkoczegolnieutkwilo mi w apmieci i chciabym zeby to hwdp z opisu rumiego mialo wlasnie taki sens:
H owaj
W indowsa
D o
P iwnicy

rumi ..... ucz sie :P

ps
chlopaki dzieki za poparcie :D i bodzio sorki za male literki ;)


wepster
jeden z trojki
wepster@ciasny.net

Offline

 

#7  2004-10-29 18:38:46

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: rumi

Kufa Wepster ja sie mam uczyć to ty znowu Rumi przez "r" napisałeś czytasz te posty wogle???!!!

Co do fotki w opisie miałem ją dziś zmienić ale tego nie zrobie bo teraz jeszcze zadańko robie a potem meczyk tak więc zmienie je dopiero w poniedziałek :P

co do hw.... ma ono swoiste znaczenie ale może faktycznei miejsce (czytaj forum) na nie nieodpowiednie.

Offline

 

#8  2004-10-29 19:08:47

  aldorian - Nowy użytkownik

aldorian
Nowy użytkownik
Zarejestrowany: 2004-10-29

Re: rumi

Wiecie co wam powiem:
"HWDP to moja jazda
prawda
nie zabijesz swiatla"

....

Offline

 

#9  2004-11-01 13:47:39

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: rumi

Obiecałem że w poniedziałek zmienie obrazeczki na mnijsze w opisie i tak zrobiłem, ale na tematyczno związane z poprzednim gdyż przewaga w ankiecie była nieznaczna :P

Offline

 

#10  2004-11-01 16:20:27

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: rumi

Bardzo serdecznie dziękuję. Wielkość logo jest już strawna. Wpawdzie na forum linuxowym - windows to jawna zdrada, ale ktoś mądry kiedyś napisał że lepszy znany wróg niż fałszywy przyjaciel.
Co niniejszym zatwierdzam Ci ten wizerunek, równocześnie stwierdzając że awansowałeś na pierwszego pirata forum (bo nie wierze żebyś windowsa kupił) :))) - pozostała reszta ma legalne oprogramowanie.


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#11  2004-11-03 16:31:05

  wepster - Site Admin

wepster
Site Admin
Skąd: gorlice
Zarejestrowany: 2005-02-07
Serwis

Re: rumi

bodzio - ja tak :P


wepster
jeden z trojki
wepster@ciasny.net

Offline

 

#12  2004-11-17 15:34:05

  rybek - Członek DUG

rybek
Członek DUG
Zarejestrowany: 2004-04-20

Re: rumi

witam. moze niektorzy mnie jeszcze pamietaja. bo miesiacach niebytnosci powoli wracam i tak sobie czytam stare posty. a tutaj zauwazam dosc dziwna sytuacje. klotnie o nic. ale tak sie rodzil dug :). wiec widze ze tak nadal jest.

1. nie zamierzam nigdy nikogo przepraszac za to ze bede pisal nicki malymi literami. nie wiem czemu ale jakos tak w necie bardzo rzadko uzywa sie duzych liter. czy to w mailach czy to w rozmowach. i to i na poczatku zdan i w nazwach. wiec  nie widze opwodu do jakis dziwnych niesnasek z tego powodu.

2. co to kogo obchodzi ze kolega rumi ma w podpisie logo windowsa? jego wlasna sprawa. lubi winde, uzywa jej, niech ma. moze o debianie tez moze cos powiedziec. poza tym ciekawe czy wolno mu na uzywac znaku zastrzezonego :) (to byl zart)


Linux Registered User: #348830

In a World without Walls and Fences,
who needs Windows and Gates?

Offline

 

#13  2004-11-17 17:50:48

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: rumi

Boże - Dyrektor wrócił :)))))))
WITAJ


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#14  2004-11-17 18:17:39

  rybek - Członek DUG

rybek
Członek DUG
Zarejestrowany: 2004-04-20

Re: rumi

Boże - Dyrektor wrócił :)))))))
WITAJ

a dziekuje za komitet powitalny :). witam, witam


Linux Registered User: #348830

In a World without Walls and Fences,
who needs Windows and Gates?

Offline

 

#15  2004-11-17 19:58:30

  Tech - Wielki Brat

Tech
Wielki Brat
Skąd: Hel
Zarejestrowany: 2004-04-22

Re: rumi

Witam PREZESA :)


Ktoś mądry kiedyś powiedział: jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to się nie odzywaj !!!

Linux Registered User: #344405
GnuPG - C22A 2BA8 BECA 173F 713B A57B DF1A C4B4 E282 AE82

Offline

 

#16  2004-11-17 20:00:28

  rybek - Członek DUG

rybek
Członek DUG
Zarejestrowany: 2004-04-20

Re: rumi

Witam PREZESA :)

to ktos mnie jeszcze tu pamieta :).


Linux Registered User: #348830

In a World without Walls and Fences,
who needs Windows and Gates?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)