Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#76  2010-07-01 18:17:43

  adamos - Członek DUG

adamos
Członek DUG
Skąd: Będzin
Zarejestrowany: 2004-12-14

Re: matura

Paoolo ma rację studia są fajne przez dwa dni, nie w sumie już pierwszego stojąc 3 godziny po indeks i legitymację które można odebrać tylko dzisiaj miałem dosyć, owocnego zamykania sesji, która jak dla mnie nawet udana oprócz praktyk ;/

Offline

 

#77  2010-07-01 23:25:49

  Trin - Wredotka

Trin
Wredotka
Zarejestrowany: 2008-05-16

Re: matura

mam na to sposób: ulżę sobie jak sobie poklnę na jakąś ropuszą babę pod nosem z chorą satysfakcją. Potem mogę znieść wszystko :)
Edit: Panie z dziekanatu są jednak miłe!!!

Offline

 

#78  2010-07-01 23:35:30

  Minio - Użyszkodnik

Minio
Użyszkodnik
Skąd: Poznań, Polska
Zarejestrowany: 2007-12-22
Serwis

Re: matura

Trin: udają, bo jeszcze mogłybyście się (z koleżanką) rozmyślić ;) .

Offline

 

#79  2010-07-01 23:48:12

  paoolo - Oldtimer

paoolo
Oldtimer
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-05-20

Re: matura

Trin napisał(-a):

mam na to sposób: ulżę sobie jak sobie poklnę na jakąś ropuszą babę pod nosem z chorą satysfakcją. Potem mogę znieść wszystko :)
Edit: Panie z dziekanatu są jednak miłe!!!

To tylko złudzenie :P Gość od ASD też jest miły. Wyniki poda przed drugim terminem. Nie dziwię mu się, bo blisko 120 prac kodu na kartce papieru, ale podobno tak było zawsze.

Offline

 

#80  2010-07-02 11:41:58

  Trin - Wredotka

Trin
Wredotka
Zarejestrowany: 2008-05-16

Re: matura

Żadne złudzenie! Ta Pani była młoda i miła. A ta druga nas wychaczyła w sekretariacie i pokierowała do odpowiedniego pokoju. Byście widzieli, jak na nas patrzyli jak wparowałyśmy na wydział :D

Offline

 

#81  2010-07-02 12:07:48

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: matura

Trin napisał(-a):

Żadne złudzenie! Ta Pani była młoda i miła. A ta druga nas wychaczyła w sekretariacie i pokierowała do odpowiedniego pokoju. Byście widzieli, jak na nas patrzyli jak wparowałyśmy na wydział :D

jak na mięsko ??


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#82  2010-07-02 12:23:56

  ippo76 - fakam fszycho

ippo76
fakam fszycho
Zarejestrowany: 2009-02-22
Serwis

Re: matura

Bodzio napisał(-a):

...
jak na mięsko ??

<rubaszny rechot> buahaha</rubaszny rechot>

@ Trin - takiego olewatorstwa, jakie jest w dziekanatach to już nawet po urzędach nie ma...


ippo76@jid.dug.net.pl

Moja składka do ZUS = 2/3, moja składka do OFE = 1/3;
Stan mojego konta w ZUS = 2XYZ, stan konta w OFE = 3XYZ.

Offline

 

#83  2010-07-02 12:39:26

  Minio - Użyszkodnik

Minio
Użyszkodnik
Skąd: Poznań, Polska
Zarejestrowany: 2007-12-22
Serwis

Re: matura

Trin napisał(-a):

Żadne złudzenie! Ta Pani była młoda i miła.

To może świeżo upieczona magister — takie faktycznie są miłe, bo same doskonale pamiętają problemy z załatwieniem czegokolwiek w dziekanacie.

Offline

 

#84  2010-07-02 16:43:38

  Trin - Wredotka

Trin
Wredotka
Zarejestrowany: 2008-05-16

Re: matura

Bodzio napisał(-a):

jak na mięsko ??

Nie wiem, ale studenci są tam spoko:P Jeden spał w aucie pod uczelnią :D W ogóle, podoba mi się. Wchodzi się tam z gęstego ładnego parku, i jest masa wydziałów i budynków w takim mini-parku. Parking, trawka, budynki z czerwonej cegły (odnowione). Wiosną po zajęciach można usiąść na trawie i pogadać- tak to ja mogę studiować.

Offline

 

#85  2010-07-02 19:26:00

  Lorenzo - Moderator

Lorenzo
Moderator
Zarejestrowany: 2005-12-23

Re: matura

@Trin: gdzie jest tak sielsko?

Offline

 

#86  2010-07-02 19:44:56

  Kudzu - 1NF:rM@7iON1SP0vvErr

Kudzu
1NF:rM@7iON1SP0vvErr
Skąd: Universe
Zarejestrowany: 2007-01-06

Re: matura

W Litzmannstadt :)


...software is like sex
it's better when it's free..

Offline

 

#87  2010-07-02 20:51:09

  paoolo - Oldtimer

paoolo
Oldtimer
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-05-20

Re: matura

Trin napisał(-a):

Bodzio napisał(-a):

jak na mięsko ??

Nie wiem, ale studenci są tam spoko:P Jeden spał w aucie pod uczelnią :D W ogóle, podoba mi się. Wchodzi się tam z gęstego ładnego parku, i jest masa wydziałów i budynków w takim mini-parku. Parking, trawka, budynki z czerwonej cegły (odnowione). Wiosną po zajęciach można usiąść na trawie i pogadać- tak to ja mogę studiować.

U nas też taka utopia, chodniczki ładne etc. Nawet na MS AGH trawnik jako taki i drzewka zadbane. No niczym oaza. Ale... to tylko pozory, bo pod tym wszystkim kryje się, to coś, co wychodzi w trakcie sesji, egzaminów, gdzie widać, jak szarpane jest wspominane mięso, gdzie nerwy są na tyle napięte, że student do gardła by skoczył egzaminatorowi...

Dobra przeginam nieco :PP Za dużo kawy. Pijąc to cóś, trza mieć świadomość, ze gorsze niż alkohol. Tak czy inaczej, jest fajnie. ++ (do przodu) jeszcze tylko jeden przedmiot (wyniki I/LUB egzam :/

Offline

 

#88  2010-07-02 22:12:04

  Kudzu - 1NF:rM@7iON1SP0vvErr

Kudzu
1NF:rM@7iON1SP0vvErr
Skąd: Universe
Zarejestrowany: 2007-01-06

Re: matura

Studenci po sesji już ponad tydzień pozdrawiają tych uczących się jeszcze:)

tak wiem.. wredny jestem:)

Ostatnio edytowany przez kodzik (2010-07-02 22:12:30)


...software is like sex
it's better when it's free..

Offline

 

#89  2010-07-02 22:35:43

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: matura

studenci, którzy otrzymali absolutorium, pozdrawiają tych po sesji... :P

--
@Trin: byłem świadkiem, jak studenci zepsuli taka miła panią z dziekanatu. świeża babka, po roku pracy w tym strasznym miejscu stała się typową starą klępą, która na dzień dobry niszczyła człowieka wzrokiem. nie dziwię się. przykładowa sytuacja: do dziekanatu wchodzi student, ani "dziędobry", ani "całuj mnie w rzyć", tylko wypluwa z się jedno słowo: "legitymację". babka na niego patrzy i próbuje zgadywać: "ale co legitymację?" - "no, legitymację!", pada odpowiedź.

po jakimś czasie, wśród tych słownych przepychanek ustalono, że gość kilka dni wcześniej zdał legitę do ostemplowania i teraz przyszedł ją odebrać. ale jak się pracuje z takimi ludźmi, którzy nie potrafią wyartykułować o co im biega, to się w końcu staje babą z dziekanatu, taką jak ta w starym kawale:

przychodzi baba do lekarza ze studentem w dupie.
- co pani jest?
- pracuję w dziekanacie


linux regd. user #248790

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)