Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2007-01-24 23:07:53

  zielkam - były zielony_83 :)

zielkam
były zielony_83 :)
Skąd: Zawiercie
Zarejestrowany: 2006-05-06
Serwis

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

mniej niż rok. :)
Podobny temat już był ( albo wydaje mi się ) dlatego się nie rozpisuję.
Edit: Opera blee


Zostałeś zarejestrowany jako użytkownik #416423 przez.. :mrgreen:
##
FluxboxPL | Mój Lepszy Świat | UnixyPL | Telenia VOIP dla ISP
JID: zielony@jabster.pl

Offline

 

#27  2007-01-25 00:16:56

  Kudzu - 1NF:rM@7iON1SP0vvErr

Kudzu
1NF:rM@7iON1SP0vvErr
Skąd: Universe
Zarejestrowany: 2007-01-06

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

(wiem ze od tego sie nie rozpoczyna zdania ale wybaczcie mi:))

a wiec Bodziu: Moja sprawa wygladala mniej wiecej tak:

Pewnego pieknego marcowego dnia (a dokladniej 20 marca 2006) weszli do mnie panowie z Policji z nakazem zabrania komputerow w celu sprawdzenia legalnosci oprogramowania i udostepnianych rzeczy na HUBie DC sieci Nasze.pl(z czego mam neta) bo cala sprawa jest zwiazana z nasze.pl

weszlo do mnie 2 kompletnych laikow co uzywaja komputera tylko i wylacznie do pisania w wordzie(na gotowych szablonach:>).. i spytali sie "czy maja panstwo komputer podlaczony do sieci nasze.pl" ja odpowiadam "owszem.. i to 4" a oni taaaakie oczy :) juz chyba caly plan im padl:P no i podchodza do kompa brata (wtedy to on rozdzielal internet.. na zmiane win2k+sp4 i mandrake 10.1) i zabrali jego komputer jako ze mieli na pismie wzmianke o jednym komputerze.. reszty poki co sie nie tykali.. 2-3 dni pozniej juz po zainstalowaniu linuxa na moim komputerze (pozostale 2 to laptopy mojego ojca ktore sa na firme.. a tych nie tykali) przychodza i zabieraja drugi.. nastepnego dnia (1 dzien wiosny:/) udalem sie na komende w celu spisania zeznan itp.. i tu informatycy sieradzkiej policji dali popis umiejetnosci :) stwierdzili ze mam linuxa.. i ze jest nielegalny:P heh z 40min tlumaczylem im ze linux jest darmowym systemem no ale ciezko bylo im to pojac..)
Sprawa cala miala opierac sie tylko na sprawdzeniu udostepnianych rzeczy ale przy okazji sprawdzili legalnosc OS'ow.. smieszy mnie to ze licencje WinRAR'a wycenili mi na 200zl kary do zaplaty albo program freeware(nie slyszeli o takiej licencji:>) Hexworkshop za 100zl:P glupi winamp wyceniony na 200zl .. smieszne.. widzialem spis moich rzeczy zawartych na dysku i byl tez tam linux.. wyceniony na 50zl kary..(tylko czekalem az to zatwierdza.. chyba nie wyplaciliby sie za zlamanie licencji GPL:P = system jaki wtedy byl na dysku to opensuse) no ale wykreslili (szkoda:P) z listy kary do zaplacenia..
w kazdym badz razie lacznie moje mp3, filmy, os, gry, programy i inne badziewia wycenili na 101765zl oraz wyznaczyli kare do zaplaty 10000zl

Ci panowie co chodza po komputery do domow i wymachuja karteczka z nakazem to za przeproszeniem dupa a nie informatycy.. oni maja tylko za zadanie zabrac komputer na komende i tyle.. na samo slowo linux zareagowali "uuuuuuuuuuuuuuuu......." wiec...

z nimi w ogole ekscesy niezle mialem (ale zanudzac juz was nie bede swoim opowiadaniem bo chyba juz kazdy usnal czytajac to)

Pozdrawiam


...software is like sex
it's better when it's free..

Offline

 

#28  2007-01-25 00:47:59

  Make - Użytkownik

Make
Użytkownik
Skąd: Magurski Národný Park
Zarejestrowany: 2007-01-01

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?


Edit: Opera blee

tak, a w czym posta napisałeś :>
5 lat siedze na linuxie(desktop, nie bawie się w żadne servery, a szkoda) ... znaczy sie hmmm knoppix mandrake fc3 potem rok na FreeBSD, debian sarge ... aktualnie Ubuntu .. ale już niedługo Etch i chyba przy nim zostane ... kurde kiedy on wyjdzie, tak ... miałbyć na Mikołaja, ale chyba nie tego 2006  :/


Powered by Debian :)

Offline

 

#29  2007-01-25 00:59:15

  zielkam - były zielony_83 :)

zielkam
były zielony_83 :)
Skąd: Zawiercie
Zarejestrowany: 2006-05-06
Serwis

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?


Edit: Opera blee

tak, a w czym posta napisałeś :>
....

W ten sposób wyraził swoją niechęć do tego że jestem zmuszony korzystać z opery czasem :/ choć jej  nie lubię..
Już wole elinksa ;-)


Zostałeś zarejestrowany jako użytkownik #416423 przez.. :mrgreen:
##
FluxboxPL | Mój Lepszy Świat | UnixyPL | Telenia VOIP dla ISP
JID: zielony@jabster.pl

Offline

 

#30  2007-01-25 01:13:12

  harlequin - Użytkownik

harlequin
Użytkownik
Skąd: dolnośląskie
Zarejestrowany: 2006-03-06

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

He, w sumie to zawsze za kontrolami stoją jakieś huby.
Podziwiam was ludziska, systemy macie od roku, dwóch a tyle wiecie. Ja tak mocniej zacząłem użyszkodnikować Linuxa ze trzy lata temu (wcześniej miałem starcie z FC1 ale to raczej przelotna znajomość była). Nie dlatego, że bałem się nalotów ( w moim wymiarze przestrzennym to abstrakcja a i na samo podwórze niełatwo się dostać.) Nie z powodu wysoko rozwiniętych przekonań o kradzieży dóbr intelektualnych ani umiejętności współtworzenia oprogramowania i wagi otwartych źródeł. Nie zawiódł mnie też Windows, nie robił niebieskich zwiech, nie łapał wirusów ( o ich istnieniu informowały mnie: literatura i antywirus przy pobieraniu kluczy do programów z lewych stron.).

Zwyczjnie dowiedziałem się, że są inne systemy i chciałem ich spróbować. Najpierw znalazłem info o serwerowym (specjalistycznym) przeznaczeniu Linuksów i się zniechęciłem. Znalazłem kilka informacji o robieniu desktopa, zaczęłem próbować.
Szczerze mówiąc to na komputer domowy Linux wg mnie nie jest rarytasem. Ale mimo wszystko - jakoś - tak jest, że zawsze mam jakiegoś Lina na dysku i 90% czasu komputer pracuje pod nim. Na Windows przełączam się gdy muszę coś zrobić bez zabawy i z pewnością, że wynik mojej pracy u innych będzie wyglądał tak samo. Ogólnie Linuksem wciąż bardziej się bawię niż używam, wygodniej i łatwiej konwertować filmy, drukować, działać w programach graficznych pod Windą. Chyba już do końca życia zostanę "Łindziarzem" ;)


[/url]

Offline

 

#31  2007-01-25 07:44:24

  BialyS - Członek DUG

BialyS
Członek DUG
Skąd: Olecko
Zarejestrowany: 2006-11-23
Serwis

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

A to moja ewolucyjna droga jaka preszedlem korzystajac z linuxa, zaczelo sie jakies 6 lat temu. 
1) redhat workstacja - oj instalator poprostu mnie zabijal ;D starlame sie zainstalowac redhata z kumplem jakies 10 razy, az w koncu ogarnelismy :)
2) Debian - tu powiem krotko instalacja sie powiodla, ale mysz i klawa niedzialala wiec odpuscilem.
3) Lycoris workstacja- wiele sie slyszalo o malych dystrybucjach przypominajacych do zludzenia windowsa oczywiscie poszlem na to :P. ale niedlugo potem
4) Gentoo jako workstacja- :) oj tutaj malo nie umarlem. Komilowalem go ze stage 1 co w tamtym okresie przekladalo sie na 3 dni by postawic sam base system ;D (przynajmej na moim kompie i laczu). No ale w koncu sie udalo i korzystalem dosc dlugo z tego systemu.
5) Zabawy z knopixem live CD - prawede mowiac ktrotka znajomosc raczej przelotna :)
5) Debian serwer- pewnego dnia ktos poprosil mnie o postawienie serwera z www poczta i innymi bzdetami. Z pocztku planowalem getnoo z korym sie dosc dobrze czulem. No ale klient uparl sie na Debiana. Wiec zainstalowalem no i poczulem sie dobrze w tym systemie. Szczegolnie przypadla mi do gustu szyba i sprawna instalacja pakietow przez apt
6) Debian jako workstacja ;D - pewnego razu stwierdzilem,ze Debian to faktycznie fajny system no i zainstalowalem. Takim sposobem siedze do dzis na debianie :).
Oczywiscie chce dodac, ze windowsa tez mam na dysku ale tylko z tego powodu, ze nie stac mnie na crosover offcie czy jak to tam sie nazywa, a open office niema wszystkich funcji MS offica oraz dlatego, ze Linux jeszcze nie radzi sobie z wszystkim (oczywicie nie zwalam tu winy na linuxa tylko na producentow ktorzy nie ppamietaja o innych OS).

Ostatnia wizyta na windowsie miala miejsce jakies 2 miechy temu :P kiedy mialem zawansowana formulke w excelu i openoffice niedawal rady ;D

ps. Dopiero wstalem puzniej przeczytam jeszcze raz ten text i poprawie wszystkie byki i nie logiczne zdania ;D Pozdro


http://annabielawska.pl Biuro Rachunkowe | http://ranking.cebr.pl Największy w sieci ranking biur rachunkowych

Offline

 

#32  2007-01-25 08:32:05

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

Oczywiscie chce dodac, ze windowsa tez mam na dysku ale tylko z tego powodu, ze nie stac mnie na crosover offcie czy jak to tam sie nazywa, a open office niema wszystkich funcji MS offica

Nie stać cię na CrossOver, ale stać na Windows i MS Office? :]


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
opencaching :: debian sources.list :: coś jakby blog :: polski portal debiana :: linux user #403712

Offline

 

#33  2007-01-25 09:23:00

  pasqdnik - Pijak ;-P

pasqdnik
Pijak ;-P
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-06

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

Ja swoją przygodę zacząłem od RH 6.0 zaraz po jego wydaniu z jakimś czasopismem. Zainstalowałem, poklikałem 5 minut i z powrotem zainstalowałem shita95. Na poważnie zacząłem 4 lata temu kiedy to mój PII   z 32 MB RAM odmówił mi współpracy z shitem 2000 a Slackware zainstalował się bez problemów. I tak już mi zostało :)


Dum spiro - spero ...
pozdrawiam, pasqdnik

Offline

 

#34  2007-01-25 09:57:54

  ilin - Palacz

ilin
Palacz
Skąd: PRLu
Zarejestrowany: 2006-05-03

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

wygodniej i łatwiej konwertować filmy, drukować, działać w programach graficznych pod Windą.

Co do filmow pozwole sie nie zgodzic.
Na linie jest to o wiele latwiej w moim przekonaniu ale i duzo szybciej.Np.Zrobienie DVD z Divixa na windzie zajmuje kilka godz.Na linie zas najwyzej 1.5 godz.

Pozdrawiam


Problemy rozwiązujemy na forum nie na PW -> Niech inni na tym skorzystają.
Polski portal Debiana

Offline

 

#35  2007-01-25 10:36:14

  vilkatla - Użytkownik

vilkatla
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-30

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

Ach te baby, zapytaj się o lata (choćby doświadczenia w systemie operacyjnym) to szukają pretekstu, żeby nie odpowiadać. ;P

po prostu zrobilo mi sie glupio, ze sie tak wymadrzam, a przy Was nawet jeszcze nie raczkuje ;]

dobrze, ze pytanie jest tak sformułowane, bo nie czuje sie zobowiazana odpowiadac ;P

teraz musisz :D

a skoro nalegacie, prosze:
14 X 2006, Xubuntu 6.06
teraz siedze rownolegle na Debianie testing i Slackware 11.0, winda caly miesiac temu dostala formata, szkoda mi bylo miejsca. uzaleznilam sie i tyle ;]


pzdr

Offline

 

#36  2007-01-25 11:58:48

  BialyS - Członek DUG

BialyS
Członek DUG
Skąd: Olecko
Zarejestrowany: 2006-11-23
Serwis

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

Oczywiscie chce dodac, ze windowsa tez mam na dysku ale tylko z tego powodu, ze nie stac mnie na crosover offcie czy jak to tam sie nazywa, a open office niema wszystkich funcji MS offica

Nie stać cię na CrossOver, ale stać na Windows i MS Office? :]

Jestem studentem i uczelnia udostepnia. :)


http://annabielawska.pl Biuro Rachunkowe | http://ranking.cebr.pl Największy w sieci ranking biur rachunkowych

Offline

 

#37  2007-01-25 12:03:20

  AgayKhan - Członek DUG

AgayKhan
Członek DUG
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2006-03-21
Serwis

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?


Jestem studentem i uczelnia udostepnia. :)

Jak się zarabia jak MS miliardy $ to można sobie reklamę tak robić.


born to be root
linux register user #362473

Offline

 

#38  2007-01-25 12:14:22

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

Nie stać cię na CrossOver, ale stać na Windows i MS Office? :]

Jestem studentem i uczelnia udostepnia. :)

A wiesz kto za to płaci? Pan płaci, pani płaci, wszyscy płacimy.

BTW studia nie trwają wcale tak długo.

a skoro nalegacie, prosze:
14 X 2006, Xubuntu 6.06

3 miesiące i taka wiedza... nic tylko pozazdrościć.


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
opencaching :: debian sources.list :: coś jakby blog :: polski portal debiana :: linux user #403712

Offline

 

#39  2007-01-25 12:21:23

  pasqdnik - Pijak ;-P

pasqdnik
Pijak ;-P
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-06

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?


a skoro nalegacie, prosze:
14 X 2006, Xubuntu 6.06

3 miesiące i taka wiedza... nic tylko pozazdrościć.

Albo koleżance się pomyliło 2006 z 1906 ;D


Dum spiro - spero ...
pozdrawiam, pasqdnik

Offline

 

#40  2007-01-25 12:27:02

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?


Albo koleżance się pomyliło 2006 z 1906 ;D

Nie pisz tak, bo znowu będzie miała pretekst aby dat nie podawać :)
Ps. też jestem miło zaskoczony, jak patrzę na swoje dziewczyny w pracy to nóż się w kieszeni otwiera..... same magisterki ku.....


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#41  2007-01-25 13:10:09

  chyl-o - Członek DUG

chyl-o
Członek DUG
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2006-04-04
Serwis

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

Ja pierwszy raz zainstalowałem Mandrake jakieś trzy lata temu, udało mi się coś tam na nim porobić jakiś tydzień i tyle. Potem sporadycznie jakiś nowy os wpadał mi w łapy, ale to bylo bardzo przelotne.

Tak konkretnie zabrałem się za Linuksa już na studiach( na początku z konieczności, bo systemy operacyjne były, a potem to już coraz bardziej się uzależniałem :) ). Na początku zacząłem od fedory, a potem przesiadka na Debiana i do tej pory tak jest. Nie planuje w przyszłości tego zmieniać.

14 X 2006, Xubuntu 6.06

respect! Chciałbym Cię osobiście poznać ( ! :) ), porozmawiać i wreszcie zobaczyć jak to jest jak kobieta używa Linuksa.


Registered Linux User: #417111
http://chyl.org/pub/images/dug_button.png

Offline

 

#42  2007-01-25 13:16:36

  liare - Użytkownik

liare
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-09-06

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

jakiego 9 lat temu środowiska graficznego używaliście ?

WindowMaker.
Chociaz wtedy (prawie 11 lat temu) przecietnie wystarczala zwykla konsola.


liare
JID: liare@jabberpl.org
      liare@jabber.dug.net.pl

Offline

 

#43  2007-01-25 13:32:03

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

respect! Chciałbym Cię osobiście poznać ( ! :) ), porozmawiać i wreszcie zobaczyć jak to jest jak kobieta używa Linuksa.

Był taki temat, możecie zobaczyć (to dla nowych) jak wygląda Biexi, Tech, Bodzio, Rumi i wielu, wielu innych
http://forum.dug.net.pl/viewtopic.php?t=512&hig … k+informatyka


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#44  2007-01-25 14:02:24

  pk111 - Użytkownik

pk111
Użytkownik
Skąd: Raciążek
Zarejestrowany: 2005-07-20
Serwis

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

respect! Chciałbym Cię osobiście poznać ( ! :) ), porozmawiać i wreszcie zobaczyć jak to jest jak kobieta używa Linuksa.

to jakaś forma zalotów? :D

jako użytkownik z półtorarocznym stażem zapewniam wszystkie pozostałe Panie ,że poza kolegą chliwo nikt zdjęć ,danych osobowych ,numerów telefonów ,kolorów oczu od nowo zarejestrowanych użytkowników Pań nie wymaga ;)
spotakań zapoznawczych też nikt nie organizuje

Offline

 

#45  2007-01-25 14:09:05

  czechu - Członek DUG

czechu
Członek DUG
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-10-24

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

ee teraz to  tam nie działa już 70% linków

kiedyś cza będzie zrobić to spotkanie i nie ma gadania zrobimy ankiete gdzie i kiedy

tylko błagam nie 11 sierpnia jak było zaproponowane na #errorze każdy inny dzień wakacji tylko nie ten

a wracając do tematu to ja 2,5 roku na linuxie już siedzę żałuję tylko że tak późno się na debiana przesiadłem ale narazie napewno tu zostaje

Offline

 

#46  2007-01-25 15:32:52

  Ryszard - Piwo DUG

Ryszard
Piwo DUG
Skąd: Zadupia
Zarejestrowany: 2006-06-30

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

Trzy lata temu kupiłem kompa i trzy miesiace byłem na winzgrozie
Trzy lata jestem Na Linuchu i miałem różne sytemy a półtora roczku jade
na Debianie i tak zostało.
To wszystko czasami raz w mieśiącu uprawiam sport http://linuxtracker.org/
coś śćiągne i mieszam


http://img196.imageshack.us/img196/3770/freebsde.jpg

Offline

 

#47  2007-01-25 16:00:51

  chyl-o - Członek DUG

chyl-o
Członek DUG
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2006-04-04
Serwis

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

jak wygląda Biexi

Niestety nie ma możliwości zobaczyć, jak wygląda Biexi :(

poza kolegą chliwo nikt zdjęć ,danych osobowych ,numerów telefonów ,kolorów oczu od nowo zarejestrowanych użytkowników Pań nie wymaga ;)

Właściwie ja też nie wymagam, ale poznać się to czemu nie... :)

A ja chyba odkopię tamtem temat i wrzucę kilka swoich zdjęć, a co tam. Może jakieś aktualne się pojawią od reszty...


Registered Linux User: #417111
http://chyl.org/pub/images/dug_button.png

Offline

 

#48  2007-01-25 16:14:45

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

jak wygląda Biexi

Niestety nie ma możliwości zobaczyć, jak wygląda Biexi :(

Zapewniam cię, że jest (a przynajmniej była), choć nieco ukryta.

BTW całkiem niedawno na #errorze był szał (to dobre słowo ]:>) z fotkami, można było sobie popatrzeć kto jak wygląda. Osoby nie wpadające same są sobie winne. ;)


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
opencaching :: debian sources.list :: coś jakby blog :: polski portal debiana :: linux user #403712

Offline

 

#49  2007-01-25 16:16:10

  bercik - Moderator Mamut

bercik
Moderator Mamut
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-23
Serwis

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

ja z systemami zgodnymi z POSIX zaczolem dosc niedawno - 7 lat temu od eksperymentow z BeOSem ... gdzies po roku, poltora doszedl Linux (RH i RH podobne) ... pozniej troche wspoladministracji serwerem, testow z QNX, BSD

ale tak na powazniej (samodzielna administracja serwerkiem) to od 4 lat, a na codzien (jako podstawowy system) to od 3 lat (od przesiadki na Debiana, po jakis 2 latach uzywania jako podstawowego BeOS'a) ...

windows (rowniez uczelniany* ) pozostal ale jako system przeznaczony wylacznie do grania (wine, cedega sa jeszcze dalekie od mozliwosci odpalenia dowolnej gry :-( )

*) swoja droga ta promocja MS na uczelniach w przypadku naszego wydzialu wyglada dosc dziwnie - tylko rozdawanie programow i "oficjalne" kursy MS ... a reszta przedmiotow to Linuxy badz inne *nixy ... wsrod pracowni studenckich to poza jedna windowsow sie nie zobaczy ...


"Wszyscy wiedzą, że czegoś zrobić nie można. Ale przypadkowo znajduje się jakiś nieuk, który tego nie wie. I on właśnie robi odkrycie." (A.Einstein)

Offline

 

#50  2007-01-25 16:47:44

  vilkatla - Użytkownik

vilkatla
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-11-30

Re: kiedy pierwszy raz zainstalowałeś/aś jakiegoś uniksa?

3 miesiące i taka wiedza... nic tylko pozazdrościć.

bez przesady ;]
mana czytam, googlam, troche eksperymentuje, cos tam w glowie zostaje, niemniej jednak nadal niewiele ;]

Chciałbym Cię osobiście poznać ( ! :) ), porozmawiać i wreszcie zobaczyć jak to jest jak kobieta używa Linuksa.

ta, pewnie tak bym sie zestresowala, ze zamiast reboot zrobilabym rm -rf / i umocnila teorie o tym, ze kobieta-informatyk jest jak swinka morska ;]

jako użytkownik z półtorarocznym stażem zapewniam wszystkie pozostałe Panie ,że poza kolegą chliwo nikt zdjęć ,danych osobowych ,numerów telefonów ,kolorów oczu od nowo zarejestrowanych użytkowników Pań nie wymaga ;)

hmm... a jednak ktos by sie znalazl ;P


pzdr

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)