Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-09-21 12:34:25

  guzzi - Członek DUG

guzzi
Członek DUG
Skąd: Asteroida Linux
Zarejestrowany: 2005-03-31

Ile zarabiacie?

http://www.webinside.pl/praca/27

Siedze sobie i sięzastanawiam ile zarabiają ludzie linuxa w naszym kraju?
Może ktoś się pochwali?

Offline

 

#2  2006-09-21 13:30:42

  adam05 - Adamin

adam05
Adamin
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-12-15
Serwis

Re: Ile zarabiacie?

No moge sie pochwalic, tylko nie wiem czy jest czym :/

Dostaje 800 zl. na reke wychodzi mi jakies 682 zł miesięcznie, ale należy dodać że pracuje na 1/2 etatu. Pracuje od grudnia 2005 roku , a wtedy na start miałem 600 zł miesięcznie.

acha robie w państwowej firmie. I jestem administratorem sieci, serwisantem komputerowym, programista i grafikiem :/ acha do tego jeszcze wymieniam zarowki jak sie przepali :)

studiuje w gdansku informatyke zaocznie ktora kosztuje 2200 zl - za semestr.
Zjazdy mam co tydzien. Bilet w dwie strony to ok 40 zl.

Wiec ogolnie zostaje mi na bilet miesieczny i paczke tytoniu zebym mogl sobie skrety robic :> ... ach i wafelka teatralnego.

Pozdrawiam


Wszedzie dobrze, ale w 127.0.0.1 najlepiej...

Offline

 

#3  2006-09-21 13:30:55

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Ile zarabiacie?

chciałbym zamknąć ten wątek aby ludzie i ja nie dostali zawału


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#4  2006-09-21 13:35:39

  guzzi - Członek DUG

guzzi
Członek DUG
Skąd: Asteroida Linux
Zarejestrowany: 2005-03-31

Re: Ile zarabiacie?

Kurde a ja myślałem że już jestem na dnie zarobkowym ale ty adam05 masz gorzej. Ja mam 1400 na rękę + w drugiej firmie mam 100 za każdą wizytę.
nie chciałem tym wątkiem nikogo obrazić tylko się zoriętować jak to jest. Mój kolega w wawie w dobrej firmie komurkowej ma około 10000 miesięcznie. Chciałbym normalnie bez krętactwa utrzymać rodzinę, aby stać mnie było na wakacje i bym mógł planować jakoś moją przyszłość. Ale i z 1400 zł na rękę nie da się planować przyszłości.
Kasa to drażliwy temat w naszym kraju ale wiedza o zarobkach to też jakaś wiedza i odnośnik np. czy nie zmienić miejsca zamieszkania lub firmy w której się pracuje.

Offline

 

#5  2006-09-21 13:50:20

  adam05 - Adamin

adam05
Adamin
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-12-15
Serwis

Re: Ile zarabiacie?

Kurde a ja myślałem że już jestem na dnie zarobkowym ale ty adam05 masz gorzej. Ja mam 1400 na rękę + w drugiej firmie mam 100 za każdą wizytę.
nie chciałem tym wątkiem nikogo obrazić tylko się zoriętować jak to jest. Mój kolega w wawie w dobrej firmie komurkowej ma około 10000 miesięcznie. Chciałbym normalnie bez krętactwa utrzymać rodzinę, aby stać mnie było na wakacje i bym mógł planować jakoś moją przyszłość. Ale i z 1400 zł na rękę nie da się planować przyszłości.
Kasa to drażliwy temat w naszym kraju ale wiedza o zarobkach to też jakaś wiedza i odnośnik np. czy nie zmienić miejsca zamieszkania lub firmy w której się pracuje.

Dlatego ludzie spierdala... za granice , zeby jakos zyc... Moge jeszcze dodac ze troche na boku dorabiam, ale to juz wogole grosze. Rozwieszam ogloszenia na przystankach , ze naprawiam komputery. Czasami,raz na 2 miesiace ktos zadzwoni...


Wszedzie dobrze, ale w 127.0.0.1 najlepiej...

Offline

 

#6  2006-09-21 14:28:54

  pink - Użytkownik

pink
Użytkownik
Skąd: P17PY93
Zarejestrowany: 2005-09-16

Re: Ile zarabiacie?

Bynajmniej nie chce was denerwowac, ale to jak by sie ktos zastanawial czy warto.
siedze w ireland--- 385 euro na tydzien plus extra za overtajmy i prace poza miejscem zamieszkania ,a sie zdarza.
Irlandczycy czasem dzilaja na nerwy ale da sie wytrzymac, kwestja przyzwyczajenia, czasem mam wrarzenie ze pracuje z barbarzyncami.


T430 think-box 4.9-custom x86_64 Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz GenuineIntel GNU/Linux
"Doktor plama i maharadża są pod złotym leszczem." "Człowieka od zwierzęcia odróżnia ciekawość świata. Patrze słucham i wyciągam wnioski."
https://www.behance.net/przemyslawmamon

Offline

 

#7  2006-09-21 14:37:03

  guzzi - Członek DUG

guzzi
Członek DUG
Skąd: Asteroida Linux
Zarejestrowany: 2005-03-31

Re: Ile zarabiacie?

Bynajmniej nie chce was denerwowac, ale to jak by sie ktos zastanawial czy warto.
siedze w ireland--- 385 euro na tydzien plus extra za overtajmy i prace poza miejscem zamieszkania ,a sie zdarza.
Irlandczycy czasem dzilaja na nerwy ale da sie wytrzymac, kwestja przyzwyczajenia, czasem mam wrarzenie ze pracuje z barbarzyncami.

Mam rozumieć że pracujesz w czymś związanym w IT. No właśnie ty w tydzień zarobisz więcej niż ja w miesiąc.

Offline

 

#8  2006-09-21 14:50:23

  terefere - Członek DUG

terefere
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-09-16
Serwis

Re: Ile zarabiacie?

:) Właśnie dziś byłem po zaświadczenie o zarobkach na którym mam wypisane 2 kwoty średnia z trzech miesięcy i suma z nich... pierwsza z tych kwot to 941,46 a druga to 2824,39. Tych co się tnom że mają jeszcze mniej proszę o spokój, średnio mam w miesiącu 4 dni nadgodzin.

Ogólnie Konin to miasto w centrum polski, w którym to ceny za wszelkie produkty są na bardzo wysokim poziomie (podobno mamy najdroższe paliwko :)) a ludzie niezbyt dużo zarabiają... Nie polecam tu przybywać :)

Edycja:
nie pracuje w IT


Nigdy się niektórych rzeczy nie dowiesz, jeśli na niektóre pytania samemu sobie nie odpowiesz - STFW

Offline

 

#9  2006-09-21 16:17:02

  synchro - Członek DUG

synchro
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-11-29

Re: Ile zarabiacie?

A kto mnie przebije? 40* godzin tygodniowo i dostaję równowartość zasiłku** dla bezrobotnych. Ta promocja nazywa się "przygotowanie zawodowe". Dojeżdżam codziennie od pon. do pt. ok. 20 km w jedną stronę samochodem, ponieważ muszę być "dyspozycyjny" (cokolwiek to k... znaczy). Co dokładnie robię powiedzieć nie mogę, bo to tajemnica zawodowa, buehehehe. :P :P Ale w zbrojeniówce nie pracuję... niestety... ;) ;) ;)
Załapałem się na tę promocję ponad miesiąc temu jakoś.

*   czasami dłużej, gdy jest ważny projekt a termin ucieka,
** podobno, ponieważ za pracę od 14.08 dnia 19.09 dostałem 270 zł z groszami na rękę, mam nadzieję że to **** wkrótce wyjaśnię.

P.S.
Mam wykształcenie wyższe, hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
P.S.2.
Może lepiej zamknąć ten temat, bo jak ludzie zaczną kląć to nie będzie k... miło. :P
P.S.3.
Żeby nie było: mnie się bardzo podoba moja praca...

Offline

 

#10  2006-09-21 17:16:42

  Matthew - Użytkownik

Matthew
Użytkownik
Skąd: Lipka/Gdańsk (PG)
Zarejestrowany: 2006-06-09
Serwis

Re: Ile zarabiacie?

daniel: ja jestem na stażu i też dostaje zasiłek (tzw. stypendium, blah). A odwalam całą robotę w pakietach biurowych + to co się jeszcze nie chce innym...

Offline

 

#11  2006-09-21 17:48:36

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: Ile zarabiacie?

a ja sobie pracuje jako administrtor sieci i z swoej wyplaty jestem zadowolona jak na warunki mojego miasta :] nie jest zle :]
zadnych nagodzin praca luzik :]

PS. moj chlop z duzym doswiadczeniem i umiejtnosciami pracujac nieraz po 10h dziennie zarabia na reke 650 zl co jest smieszne.....

Offline

 

#12  2006-09-21 18:06:15

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: Ile zarabiacie?


PS. moj chlop z duzym doswiadczeniem i umiejtnosciami pracujac nieraz po 10h dziennie zarabia na reke 650 zl co jest smieszne.....

może konkurencja lepiej płaci ?

Offline

 

#13  2006-09-21 18:48:52

  suncez - Użytkownik

suncez
Użytkownik
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2006-04-08

Re: Ile zarabiacie?

Kolejne piwo po godzinach.. więc napiszę...  1100 na rękę i spieprzone urlopy, mam dość, myślę o zmianie pracodawcy, tylko gdzie ja znajdę nowego... technik od telekomunikacji z doświadczeniem... mam  dość ku... jutro też jest dzień.


http://suncez.webpark.pl/80x15.png

Offline

 

#14  2006-09-21 18:58:28

  synchro - Członek DUG

synchro
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-11-29

Re: Ile zarabiacie?

daniel: ja jestem na stażu i też dostaje zasiłek (tzw. stypendium, blah). A odwalam całą robotę w pakietach biurowych + to co się jeszcze nie chce innym...

Hehe. Dokładnie - to się ładnie nazywa "stypendium". A najlepsze w tym jest to, że na studiach (obecnie także zaocznych) nie pracując można wyrwać lepszą kasę ze stypendium, hehe.

Offline

 

#15  2006-09-21 19:29:05

  maxior - Członek DUG

maxior
Członek DUG
Skąd: Szprotawa
Zarejestrowany: 2005-10-20

Re: Ile zarabiacie?

lat 27 9 lat praktyki  -praca na serwisie / sklep komp /obecnie od 2 lat bezrobotny

wyksztalcenie srednie  mechanika pojazdowa /ekonomia/informatyka 

;-)


Brutto -- 0zł


Linux user number 432954

http://members.lycos.co.uk/schlayer/gfx/debian_ub.gif
http://serveruserbars.ovh.org/amd.gif

Offline

 

#16  2006-09-21 19:56:48

  coby6 - Członek DUG

coby6
Członek DUG
Skąd: Brzeg
Zarejestrowany: 2005-10-23

Re: Ile zarabiacie?

Ja pracuje jako serwisant w sklepie komputerowym , praca fajna a nawet czasem ciekawa . Co do zarobku to dopieto od nowego roku będe miał umowe o prace . Teraz umowa zlecenie 700 zł mieś na ręke ale nie jest tak zle bo sumując miesięc to można wykręcić 1600 zł   , jak dla mnie to całkiem godziwe pieniądze tylko ze trzeba być czasem dyspozycyjnym cały dzień .


<............>

Offline

 

#17  2006-09-21 21:30:04

  ddluk - Członek DUG

ddluk
Członek DUG
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2005-04-02
Serwis

Re: Ile zarabiacie?

Pracowalem w Gliwicach w pewnej duzej firmie komputerowej caly miesiac w wakacje i zarobilem 1075 zl na reke ;) zwazywszy, ze nie mam jeszcze nawet sredniego wyksztalcenia bo jestem w 4 klasie technikum i dopiero w tym roku bede pisal mature, to chyba duzo ??


ddluk

Offline

 

#18  2006-09-21 22:02:49

  korbol - Członek DUG

korbol
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-04-29

Re: Ile zarabiacie?

Heh a ostatnio tutaj o ścigaczach była rozmowa jaki kupić :]


Pozdrawiam

Offline

 

#19  2006-09-21 22:04:34

  Robot_ - Członek DUG

Robot_
Członek DUG
Skąd: Zabrzeg
Zarejestrowany: 2006-07-04

Re: Ile zarabiacie?

Około 3100 na ręke w Krakowie z czego połowa idzie na mieszkanie.


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Offline

 

#20  2006-09-21 22:17:23

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: Ile zarabiacie?

Około 3100 na ręke w Krakowie z czego połowa idzie na mieszkanie.

a czym sie tam zajmujesz ?

Offline

 

#21  2006-09-21 23:47:00

  adam05 - Adamin

adam05
Adamin
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-12-15
Serwis

Re: Ile zarabiacie?

Około 3100 na ręke w Krakowie z czego połowa idzie na mieszkanie.

a czym sie tam zajmujesz ?

Pewnie wszystkim przez 24 h <lol>


Wszedzie dobrze, ale w 127.0.0.1 najlepiej...

Offline

 

#22  2006-09-22 08:00:52

  Robot_ - Członek DUG

Robot_
Członek DUG
Skąd: Zabrzeg
Zarejestrowany: 2006-07-04

Re: Ile zarabiacie?

programista. Praca około 8 godz / dobe.
Nadgodziny pod koniec projektu, lub przy kontaktach z USA ( 7 godzin różnicy)


Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem

Offline

 

#23  2006-09-22 08:42:34

  kamikaze - Administrator

kamikaze
Administrator
Zarejestrowany: 2004-04-16

Re: Ile zarabiacie?

Mi sie temat podoba. Ludzie powinni wiedzieć takie rzeczy, żeby wymagać od pracodawców (ci to dopiero mają zarobki, ale który sie pochwali). Bo w końcu dziwna sprawa, że na takim samym stanowisku można zarabiać tak różne sumki. I to nawet w tym samym mieście. Od lutego jestem programistą php, zajmuje sie też bazami danych mysql, postgresql za 1000 na ręke miesiecznie (jeszcze raz dzięki guzzi ;) ). Za taką kase cieżko byłoby sie utrzymać, ale mieszkam jeszcze z rodzicami i wystarcza. Ale na przyszłość trzeba szukać czegoś lepszego. Może zająć się administracją lub programowaniem w innych językach (C#, Java).

Offline

 

#24  2006-09-22 08:49:49

  Matthew - Użytkownik

Matthew
Użytkownik
Skąd: Lipka/Gdańsk (PG)
Zarejestrowany: 2006-06-09
Serwis

Re: Ile zarabiacie?

Tak patrzę i jestem przerażony... a niby informatyk to taki (w miarę) dochodowy zawód... dla porównania, moja mama (naucycielka polskiego w podstawówce) z około15-20 letnim stażem zarabia (też około) 1500 zł... a tu programiści tak malutko... smutne :( ale nauczycieli też zdzierają. W zasadzi nauczyciel powinien dostać dużo, bo gdyby nie on to 99% tych co uczył nadal by byli głąbami

Offline

 

#25  2006-09-22 08:53:29

  guzzi - Członek DUG

guzzi
Członek DUG
Skąd: Asteroida Linux
Zarejestrowany: 2005-03-31

Re: Ile zarabiacie?

Mi sie temat podoba. Ludzie powinni wiedzieć takie rzeczy, żeby wymagać od pracodawców (ci to dopiero mają zarobki, ale który sie pochwali). Bo w końcu dziwna sprawa, że na takim samym stanowisku można zarabiać tak różne sumki. I to nawet w tym samym mieście. Od lutego jestem programistą php, zajmuje sie też bazami danych mysql, postgresql za 1000 na ręke miesiecznie (jeszcze raz dzięki guzzi ;) ). Za taką kase cieżko byłoby sie utrzymać, ale mieszkam jeszcze z rodzicami i wystarcza. Ale na przyszłość trzeba szukać czegoś lepszego. Może zająć się administracją lub programowaniem w innych językach (C#, Java).

Kamikaze nie wiedziałęm że tak mało ci dadzą :(
Ciekawe ile ksawer wyciąga?

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)