Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2006-04-06 23:30:38

  Asinus - Członek DUG

Asinus
Członek DUG
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-06
Serwis

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

Skoro wszyscy to i ja :] Student ostatniego roku mechaniki, która jak wszystkim wiadomo, nierozerwalnie łączy się z linuksem :]

Offline

 

#27  2006-04-07 09:20:27

  sewi - Użytkownik

sewi
Użytkownik
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2006-03-06

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

... i studiuje na PWSZ ... :]

ja studiuję na MU.


postów wysłanych: (co widać) + 74

Offline

 

#28  2006-04-08 21:08:35

  suncez - Użytkownik

suncez
Użytkownik
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2006-04-08

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

Witam wszystkich
:)

Zaglądam tu i na stronę główną już od pewnego czasu i jakoś nie miałem potrzeby się rejestrować - wszystkie dotychczasowe problemy z moim Sarge 3.1 udawało mi się rozwiązać po przeszukaniu tego forum czasem jeszcze wykorzystywałem google, no i oczywiście man-y.

Preferuję raczej stabilność systemu, nie gonię za nowinkami typu najnowsze KDE...  Użytkowanie wersji testowych "przerobiłem" w Mandrivie, juz mi to przeszło. Teraz cenię sobie spokój, pewność i wygodę.

Z Linuksem na dobre zaprzyjaźniłem się jakieś dwa lata temu. Pierwszy był i jest Mandrake, krótko Kubuntu (pewnie jeszcze do niego powrócę), teraz Sarge 3.1 Chyba właśnie takiej dystrybucji szukałem, ogromna ilość źródeł informacji, wsparcie społecznośći i wysoka renoma.

Jest kilka spraw, którę muszę jeszcze ustawić, poprawić, ale nie ma pośpiechu, grunt, że są dostępne informacje. Jak napotkam trudności będę pytał :) - pewnie przy wprowadzaniu jakichś nowinek...

Pozdrawiam serdecznie
suncez


http://suncez.webpark.pl/80x15.png

Offline

 

#29  2006-04-08 21:51:44

  Lite-ON - Członek DUG

Lite-ON
Członek DUG
Zarejestrowany: 2006-03-07

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

czy tylko ja tu mam mniej niż 16 lat??

Offline

 

#30  2006-04-08 22:31:23

  Diverse - Użytkownik

Diverse
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-03-26

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

No w zasadzie ja mam 16 do maja. A co do Debiana, to go używam od końca grudnia. Czemu? Bo jak czytałem opisy poszczególnych dystrybucji, to od razu wiedziałem, że Debian to jest To. No i logo ma najlepsze :). Rozwazam studiowanie Informatyki na uniwerku lub na polibudzie albo astronomii.

I chciałem pozdrowić LO3 we Wrocławiu i mamę i tatę i moją ciocię z Poznania i kuzyna w Bielsku i mojego psa i żółwia :)
A haslo dnia to:
H78fnk_dj4$Tt?f


Warning, system's /dev/null is already 97% full!
http://img.uptime-project.net/img/8/89415.png

Offline

 

#31  2006-04-09 16:39:00

  chyl-o - Członek DUG

chyl-o
Członek DUG
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2006-04-04
Serwis

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

Student Informatyki na PL(Politechnika lubelska), jak to na studenta przystało staram się dorabiać robiąc proste strony zapalonym malarzom/hobbystom/etc.

Używam Debiana, bo myślę, że jest dobry i na nim można sie naprawdę dużo nauczyć(wcześniej miałem Fedorę Core).

Poza tym trochę czytam, szczególnie interesuje mnie fantastyka(Mroczna Wieża :) ) i horror(Stephen King - także).

Jak przychodzi wolne od studiów, to biegam do pracy gdzie się da, żeby na upgrade sprzętu uzbierać, no i oczywiście przynajmniej na 3 - 4 misiące rospustnego życia na studiach zarobić :)


Registered Linux User: #417111
http://chyl.org/pub/images/dug_button.png

Offline

 

#32  2006-04-11 15:24:03

  oress - Użytkownik

oress
Użytkownik
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2004-09-06

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

ostatnia aktualizacja: 25 maja 2006

male zadupie nieopodal miasta kiczowatego festiwalu, rocznik 81, technik elektronik-automatyk z przedawnionymi uprawnieniami SEP :P, inżynier automatyki i robotyki o spec. systemy sterowania manipulatorów i robotów, pozatym: ostatnio admin całkiem powaznego serwera,  dobry muzyk(perkusja, gitara, pianino, spiew), mechanik samochodowy, ultramaratończyk (biegi powyżej 42,2km), triathlonista, .... obecnie zatrudniony jako "pracownik administracji działu technicznego" (czyt. AutoCad designer, przewracacz papierków, obsługiwacz expresu do kawy, kserokopiarz, itp ...) =- z dniem 25 maja 2006 zwalniam sie z tej roboty :))

to by było na tyle z autopromocji, ale pamiętajcie :
... co jest do wszystkiego, to jest do niczego :P


Linux register user: #369347
http://img.uptime-project.net/img/12/95717.png http://img.uptime-project.net/img/2/53561.png

Offline

 

#33  2006-04-20 20:42:20

  coby6 - Członek DUG

coby6
Członek DUG
Skąd: Brzeg
Zarejestrowany: 2005-10-23

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

Odmłodze troche ten topic.
Brzeg Opolski ,Rocznik 86 , lekko przechodzony , niedoszły technik elektryk z uprawnieniami do 1000 V. Dorywczy pracownik w sklepie komputerowym na stanowisku : przynieś , podaj , pozamiataj .
A tak poza wszystkim to mam długie włosy i nie lubi mie ksiądz bo słucham ambitnego metalu (Death) .
W pracy (niby) ekspert od windowsa i komputerów.
W domu ciągła walka z Debianem i nauka coraz to nowych rzeczy.
A dlaczego Debian bo on poprostu działa tak jak ma działać !!


<............>

Offline

 

#34  2006-05-19 08:41:11

  Usnar - Członek DUG

Usnar
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-02-14

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

Inż. Inżynieria Materiałowa - tworzywa sztuczne, podyplomowo ukonczylem bazy danych, sieci komputerowe i systemy mikrokomputerowe, technikum elektryczne specjalizacja systemy komputerowe ale wtedy uczyli nas na 286 :)
W 2003 zaczolem prace jako sp. ds. informatyki i telekomunikacji, pozniej po 14 miesiacach zmienilem miejsce pracy na 4 miesiace, stwierdzilem ze prezes jest pierdolniety i poszedlem sobie do nastepnej pracy i tak juz sobie siedze na panstwowej posadce administratora linux/cisco rok czasu, mam swietnego szefa i najnowszy sprzet jakiego nie uswiadczycie w firmach prywatnych, jak juz uruchomie apache to wam sie pochwale zdjeciami sprzetu :)

Ok juz mam zdjecia z roboty:
http://foto.nazwa.pl

Offline

 

#35  2006-05-19 13:28:01

  xanax - Członek DUG

xanax
Członek DUG
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2005-12-27

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

Student Kraków Akademia Pedagogiczna Informatyka. My mamy debiana na serwerze główny jak i dydaktycznym od niedawna też na serwerze koła informatyków. W salach mamy windowsyXp i Auroxy.

Offline

 

#36  2006-05-19 14:01:54

  djinn - Członek DUG

djinn
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-11-12

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

Na imie mam Radek, w czerwcu skończe 17 lat ;)
Ucze sie w ZSS w Żarach kierunek to technikum mechatroniczne.
Koledzy twierdza ze jestem troche inny bo uzywam linuxa, ale to chyba norma, wcale sie tym nie przejmuje bo lubie sie wyrozniac ;) Trenuje pilke nozna, w wlonych chwilach biegam, imprezuje. Interesuje sie komputerami (linux i sieci, mysle cos o zaczeciu nauki programowania), akwarystyka, wedkarstwem, elektronika.


Peace

Offline

 

#37  2006-05-19 21:44:29

  eMKa - Użytkownik

eMKa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-04-23

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

Od dzisiaj absolwentka LO (już nie abiturientka - o 16 wyszłam ze szkoły po ostatniej maturze :D ). Uznana powszechnie za lekko nienormalną z powodu upodobań kulinarnych i z racji posiadania Debiana. Wielokrotnie zdołowana tekstami faceta od informy - mizogina, który twierdzi, że dziewczyna komputera włączyć nie umie i który z wielkim bólem postawił mi na koniec jakże zasłużoną 5 (alem skromna :P ). No i przede wszystkim - szczęśliwa "posiadaczka" ponad czteromiesięcznych wakacji...


Beacoup de bruit pour rien.

Offline

 

#38  2006-05-19 22:35:07

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

Od dzisiaj absolwentka LO (już nie abiturientka - o 16 wyszłam ze szkoły po ostatniej maturze :D ).

Gratuluję!

Uznana powszechnie za lekko nienormalną z powodu upodobań kulinarnych i z racji posiadania Debiana.

Pozwolę sobie zapytać. :)  Czy jesteś wegetarianką?


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

#39  2006-05-19 22:41:12

  eMKa - Użytkownik

eMKa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-04-23

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

Dziękuję :)
Owszem, jestem wegetarianką (ach, to spaghetti z pesto ;) )


Beacoup de bruit pour rien.

Offline

 

#40  2006-05-19 22:43:32

  synchro - Członek DUG

synchro
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-11-29

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

Dziękuję :)
Owszem, jestem wegetarianką (ach, to spaghetti z pesto ;) )

Super, to jest nas dwoje. :D

Edit:
AgayKhan: widocznie nie byłeś wegetarianinem, bo wegetarianizm, to nie tylko dieta, ale pewien światopogląd. I jeśli ktoś traktuje to jako przejściową modę, a nie postawę życiową, to więcej sobie szkody niż pożytku może wyrządzić. A dla wegetarianina fakt, że nie smakują mu kotlety sojowe nie jest wystarczającym powodem, żeby wpieprzać trupy zwierząt. Amen.

Offline

 

#41  2006-05-19 22:43:34

  AgayKhan - Członek DUG

AgayKhan
Członek DUG
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2006-03-21
Serwis

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

Byłem kilka lat wegetarianinem. Przeszło. Soja na stos!!!! Kotlety sojowe na Księżyc!!! Błeeeee....


born to be root
linux register user #362473

Offline

 

#42  2006-05-19 22:48:17

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

Dziękuję :)
Owszem, jestem wegetarianką (ach, to spaghetti z pesto ;) )

Super, to jest nas dwoje. :D

Troje, hehe. :)


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

#43  2006-05-19 23:00:17

  eMKa - Użytkownik

eMKa
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-04-23

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

Nawet jeśli kotlety sojowe komuś nie smakują, to może wybierać z bardzo szerokiego zestawu potraw wegetariańskich :) A już jak ktoś ma zdolności kulinarne, choćby minimalne, to może wyczarować pyszności z "zielska". Ale to już zależy od chęci, czasu i, jak wspomniał dandeb, światopoglądu.


Beacoup de bruit pour rien.

Offline

 

#44  2006-05-19 23:01:32

  xanax - Członek DUG

xanax
Członek DUG
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2005-12-27

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

wegetarianizm, weganizm każdy je co lubi i używa sytemu jaki lubi nas łączy to drugie . Mam paru znajomych w różnych stadiach zaawansowania niejedzeniem mięs i używaniem produktów pochodzenia zwierzęcego i ogólnie to nie jest problem czasem z fast foodem ale jakoś sie dogadujemy :]

Offline

 

#45  2006-05-19 23:13:30

  AgayKhan - Członek DUG

AgayKhan
Członek DUG
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2006-03-21
Serwis

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

16 lat temu to soja była rarytasem. Wielkim rarytasem. Pesto? Marzenie. Dobra, nieważne. Gusta z czasem się zmieniają. Smak też ;)


born to be root
linux register user #362473

Offline

 

#46  2006-05-19 23:54:13

  Graffi - Użytkownik

Graffi
Użytkownik
Skąd: Sulejówek
Zarejestrowany: 2005-10-03
Serwis

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

student informatyki
urodzony: Łuków, woj. Lubelskie '82
zameldowany (na stałe) Krzywda
studiujący: UMCS Lublin
chrześcijanin - zaangażowany w kilka oragnizacji / grup / działań :)
facynata kierownicy i CB-Radia :)
no i fascynata Linux`a startujacy od RedHat`a 5.2 :)

gdyby nie "głos z góry" to w szkole (LO bo podstawówka to była za czasów gdy nie było jeszcze komputerów :P) bym go nigdy nie zobaczył, nauczyciel był z ludzi M$ (albo przynajmniej takie wrażenie sprawiał)

miewiam albo rewelacyjne szczęście albo pecha ze HO HO :(

wśród znajomych uważany jestem za:
1. zawalistego gościa :D (a to ze mam Linxu`a to ich nie rusza)
2. totalnie porąbanego gościa - bo mam Linux`a
3. za kogoś "innego" od przeciętnego człowieka w społeczeństwie (m.in. bo mam Linux`a)

jestem ze wsi, czasami jak ktoś po porade przychodzi (określenie czasem jest do częstotliwości porad a nie do mojej odpowiedzi) to z usmiechem stwierdzam "mi dziala, ja mam Linux`a :D"  - porada m.in. dla mojego sąsiada którymu Skype nawala(ł)

jakby ludzie czasami używali rozumu węcej niż to robią obecne na codzień to 50% informatyków nie miałaby co robić :|

Offline

 

#47  2006-05-20 09:05:14

  MG_Peter - Członek DUG

MG_Peter
Członek DUG
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2005-07-29

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

hmm. to ja się jeszcze nie machnią tutaj...?

cóż
Imię: jak w ksywce
Skąd: Katowice

Jeszcze mi 2 egzaminy maturalne zostały, ale i  tak się "obijam" i robię różne rzeczy, od kodowania i projektowania systemów php/mysql począwszy do kompilacji kernela włącznie.

Ogólnie za kilka miesięcy będzie mnie można spotkać w Gliwicach na wydziale Automatyki, Robotyki i Informatyki.. jak się uda, to makrokierunek, a jak nie, to robotyka.


Co znajomi o mnie myślą - ano nic, jakoś fakt, że używam linuxa ich nie przeraża, raczej fascynuje (2 gości już przerzuciłem na ten poprawny system, jedna znajoma dojrzewa do tej myśli, żeby się przełączyć)
Chociaż potrafię wkurzyć, jak mówię - dziwne, ja nie miałem z tym kłopotów.

Offline

 

#48  2006-05-20 09:42:20

  hermen - Użytkownik

hermen
Użytkownik
Zarejestrowany: 2006-04-18

Re: Tutaj prosze każdy żeby machnnią rączunią ( wpisać się!!)

gornik ktory zinstalowal debiana i ktory cieszy sie jak dziecko cukierkiem


apt-get install piwo

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)