Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2005-02-04 23:13:39

  zieciu - Członek DUG

zieciu
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-01-14

szycha

o w morde. Rychu moderatorem. Pogratulowac:] Robisz kariere hehehe. A jeszcze niedawno mowiles ze moderatorzy niepotrzebni a teraz sam blyszczysz na zielono:)


VUDU - Very Unprofessional Debian User:)

Offline

 

#2  2005-02-04 23:36:25

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: szycha

jeszcze niedawno mowiles ze moderatorzy niepotrzebni

a co, nieprawda? :)

przecież tu żada dresiarnia czy jakieś inne muły nie piszą na tym forum, tylko normalni* ludzie, to i moderatorzy specjalnie nia mają roboty. na palcach u jednej ręki policzę, kiedy jakiś moderator interweniował, a to i tak z głupotami w stylu: 'chłopaki nie bluzgajcie, bo teściowa patrzy'. to i kij jej w oko, co mi tam...

PS: a tak na marginesie, to moja (przyszła) teściowa jest bardzo w porządku.

---
*) w miarę


linux regd. user #248790

Offline

 

#3  2005-02-05 00:06:32

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: szycha

Przypominam ze do obowiazkow moderatora nalezy dopsywac "rozwiazane problemy" lub "ciekawostki" do dzialu FAAQ'u na stronie dug'a a wiec robota sie zandzie...

Offline

 

#4  2005-02-05 02:06:03

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: szycha

oczywiście, szefowa! już się robi! rączki całuję! hehe :)

---

ty zieciu myślałeś, że to jakaś wielka nobilitacja być moderatorem, czy jak? widzisz przecie, że muszę teraz czapką zamiatać i zasuwać jak biały czarnuch, bo mnię tu batem smagają ;)

swoją drogą, dodawanie artów do FAQ to fajna zabawa jak dla mnie.


linux regd. user #248790

Offline

 

#5  2005-02-05 18:53:07

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: szycha

zieciu widze że dorobiłeś się jednego zakrętasa ;)

lol


linux regd. user #248790

Offline

 

#6  2005-02-05 20:31:05

  Tech - Wielki Brat

Tech
Wielki Brat
Skąd: Hel
Zarejestrowany: 2004-04-22

Re: szycha

teraz czapką zamiatać i zasuwać jak biały czarnuch, bo mnię tu batem smagają ;)

Ja to dopiero mam przeje..... nie sadzilem ze robota "pomocnik admina" jest tak przesrana, "Marcin kable na ulice A B C D jak bedziesz na F i Z sprawdz gosci 1 2 3 4 5 6 " :( to sie dopiero nazywa byc czarnuchem :) juz nie wspomne o telefonach praktycznie 24/7 (czy ci ludzie nie spia ? :) ) a bo mu net nie dziala (instaluja jakies badziewie), nie moze ogladac filmu bo ineternet jest wolny :) a dla czego nie przekieruje mu portu, a dla czego ja mam 200KB/s a sasiad 250KB/s, sasiad ma niebieski kabel a mi dali szary itp. Normalnie nie mam juz sil :( ale bynajmniej mam beke i robote :)

Rychu to jest wlasnie wyjasnienie pojecia "czarnuch" :)

Uciekam bo wlasnie dzwoni tel. czarnucha :)


Ktoś mądry kiedyś powiedział: jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to się nie odzywaj !!!

Linux Registered User: #344405
GnuPG - C22A 2BA8 BECA 173F 713B A57B DF1A C4B4 E282 AE82

Offline

 

#7  2005-02-05 20:42:28

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: szycha

Rychu to jest wlasnie wyjasnienie pojecia "czarnuch" :)

nie musisz mi mówić, stary. jestem sprzedawcą w sklepie rtv -> praca zmianowa, więc nigdy się nie wyśpisz. czas na dojazdy do roboty razem z powrotami zabiera mi 3 h dziennie, a jak już jestem w robocie to zaraz masa ludzi chce żebyś opowiadał im jakieś bajki o jakimś ch..wym sprzęcie made in china, o którym w sumie nie da się powiedzieć nic dobrego, więc już nie wiem, o czym mam im gadać. i te wszystkie 'dobrodziejstwa' za całe 6 zeta brutto na godzinę. życ nie umierać ;)


linux regd. user #248790

Offline

 

#8  2005-02-05 20:48:55

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: szycha

Co do userow to trzeba ich wychowac...
to mam juz za soba.... :]
a co do pomocnikow to jak im sie dobrze prace zorganiuzje to nie jest tak zle... :]

Ja lubie swoaj prace....
Nie spie po nocach ale to mi sie podba...
Pracuje jako admin w FGI i Flynetwork
i odczasu do czasu zagldam do sanepidu do Bodzia :]

a co do kasy to placa jak wszedzie....
(marnie)

Offline

 

#9  2005-02-05 20:58:06

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: szycha

ale wasza praca jest przynajmniej ciekawa, a ja zasuwam cały boży dzień układając pudełeczka na półce albo mówiąc ludziom: panie nie kupuj tej wieży za 100zł, bo jutro pan z nią wrócisz. kup sobie lepszą człowieku, to przynajmniej bedziesz wiedział na co pieniądze wydałeś. a ci kretyni jak na złość kupują te jednorazówki, a potem mają pretensje, że gówno nie trybi. sorry....


linux regd. user #248790

Offline

 

#10  2005-02-05 21:15:15

  Tech - Wielki Brat

Tech
Wielki Brat
Skąd: Hel
Zarejestrowany: 2004-04-22

Re: szycha

Co do userow to trzeba ich wychowac...
to mam juz za soba.... :]

Ja wlasnie pracuje nad zagadnieniem :)

Dzwoni tel.
User: Czy moze mi pan... bo nie dziala mi.....
Ja: A czy problem jest z naszej winy ? jezeli tak to naprawie to, jezeli z Pana to 100zl :)
User: ooooo juz dzialal, zona cos tam popstrykala, dziekuje dowidzenia

I jak ich nie kochac :)

no i fakt MALO ZARABIAM (moze szef to przeczyta :) )


Ktoś mądry kiedyś powiedział: jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to się nie odzywaj !!!

Linux Registered User: #344405
GnuPG - C22A 2BA8 BECA 173F 713B A57B DF1A C4B4 E282 AE82

Offline

 

#11  2005-02-05 21:34:32

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: szycha

Ja dodatkow musze pilnowac zeby mi ktos towaru z pulki mie buchnol... :]
w sklepie tez czasami siedze :] i wiem co to znaczy "klijent" :]

Tech userow zalatwiasz pierwsza klasa :]

Offline

 

#12  2005-02-05 21:52:38

  zieciu - Członek DUG

zieciu
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-01-14

Re: szycha

zieciu widze że dorobiłeś się jednego zakrętasa ;)

lol

tez se chcialem awansowac w spolecznosci:)
Co do pracy to mam chyba najweselej. od poczatku mojej kariery pracuje jako informatyk w urzedzie. Najpierw w starostwie, teraz w gminie...
moja praca na codzien wyglada tak:
tel: -panie wojtku moglby pan przyjsc wymienic zarowke?
tel: - panie wojtku moglby pan przyjsc odebrac mi przesylke bo sprawdzam poczte i nic nie przychodzi a gosc mi przez telefon mowil ze juz rano wyslal dhl-em.
itp.
Nawiasem mowiac nie wie nikt jakiego protokolu uzywa dhl do przesylek kurierskich????
Ale nie ma co narzekac. placa marnie ale przynajmniej mam duzo urlopu i wszystkie weekendy wolne:)


VUDU - Very Unprofessional Debian User:)

Offline

 

#13  2005-02-05 21:56:54

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: szycha

A ja zato mam murzyńską marrze nie powinniście narzekać naprawde jak bym wam powiedział ile zarabiam i il ez tego musze na koniec miecha oddać to masakra. No ale fajne klijentki sie trafiają DUŻY PLUSIK :)))

A co do Adminów i pomocników znam ten ból od drógiej strony i czasem jak Piotrka dręcze to czuje że krew leci po jego klawiaturze ale złego słowa nie powie hehehe miałem pare razy ubaw :D

Powinnien być taki "dzień bez (papierosa) Admina" wtedy byście odsapneli 1 dzień a ja bym się popłakał :]

Offline

 

#14  2005-02-06 02:49:23

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: szycha

w sklepie tez czasami siedze :] i wiem co to znaczy "klijent" :]

tragedia! 'klient na-szpan', jako się mówi. czasem ci ludzie tak mnie wkurw...ją że po prostu niekiedy jadę z nimi po chamsku, jak z debilami (bo takie sprawiają wrażenie).

słuchajcie wszyscy! mam prośbę. zanim pójdziecie do sklepu i zaczniecie wypytywać o cokolwiek sprzedawcę, uświadomcie sobie, że:

1. tak naprawdę to sprzedawca nie ma pojęcia, czy ten odtwarzacz dvd z divx firmy 'wiva' za 240zł wytrzyma ci 3 dni czy 3 miesiące.
2. tak w ogóle, to się wymawia 'diw-iks', a nie 'diwidiks' czy jakoś inaczej. sprzedawca może nie skumać, o czym do niego gadasz.
3. jeśli jest to stoisko samoobsługowe, nie podkręcaj najnowszego kina domowego panasonic o mocy 520W za jedyne 1,5 klocka na cały regulator, bo sprzedawcy mogą puścić nerwy.
4. nie rozpakowuj samodzielnie żadnych pudełek pod karą kary.
5. wcale cię nie obchodzi, ile wynosi okres gwarancji.
6. tak naprawdę to nie chcesz obejżeć dokumentacji tego urządzenia.  wszystkie interesujące cię parametry sprawdziłeś wcześniej w sieci.
7. miej świadomość, że sprzedawca jest najmniej wiarygodnym źródłem informacji, bo może zwyczajnie pieprzyć od rzeczy, żeby tylko nie przyznać się do własnej niewiedzy, albo też wciskać ci kit, bo akurat jakieś gówno zawala mu magazyn i chce się go jak najszybciej pozbyć. niby wszyscy zdają sobie z tego sprawę, a jednak...

moglby pan przyjsc wymienic zarowke?

odbierasz mi chleb, człowieku... ;D


linux regd. user #248790

Offline

 

#15  2005-02-07 00:50:06

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: szycha

Co do dnia adminstratora to jest bodajze 29 lipiec o ile sie orientuje :]

Offline

 

#16  2005-02-07 07:14:02

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: szycha

A Biexi pisała co się u mnie dzieje? Siedze sobie w pokoju, pisze zamówienie do jakiejś firmy, a tu drzwi się otwierają wchodzi dziwucha - nie umie pliku  skopiować, jeszcze drzwi się za nią nie zamknęły wchodzi następna - bo się jej komp zawidsił. I tak w kółko
Pozdro :)


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)