Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-03-13 14:27:43

  BaB - Członek DUG

BaB
Członek DUG
Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2004-09-09

laptop raz jeszcze

Jako ze temat o laptopach znikl razem z baza, to zaczynam raz jeszcze. Koniec koncow kupilem tego. Fajnie trafilem bo hp akurat obnizylo ceny a kumpel wzial mi go na firme i praktycznie zaplacilem cene netto.


Zarejestrowany użytkownik Linuksa #361563

Offline

 

#2  2006-03-13 15:53:14

  Lite-ON - Członek DUG

Lite-ON
Członek DUG
Zarejestrowany: 2006-03-07

Re: laptop raz jeszcze

więc skoro już sobie kupiłeś laptopa to co chcesz się dowiedzieć w tym temacie? czy wybór dobry itp.?

EDIT: czy można "zamówić" laptopa składanego? tak jak są kompy że np. chcesz mieć to i to w nim one kupują składają nie dają plomby i masz dobrego kompa z gwarancją bez plomp tylko czy jest to samo z laptopem?

Offline

 

#3  2006-03-13 16:38:15

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: laptop raz jeszcze

BaB bardzo fajny ten laptopik :) ale drogi Znacie może jakieś miejsca jak sklepy internetpo we (nie aukcje) gdzie można kupić tańsze laptopki tzn stare a nófki. potrzeba mi kompa przenośnego do neta tylko ale nei chce uzywanego

Offline

 

#4  2006-03-13 18:18:41

  BaB - Członek DUG

BaB
Członek DUG
Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2004-09-09

Re: laptop raz jeszcze

więc skoro już sobie kupiłeś laptopa to co chcesz się dowiedzieć w tym temacie?

Jak napisałem jest to nawiązanie do tematu który się stracił po awarii bazy, więc zainteresowani będą wiedzieć o co chodzi.

czy można "zamówić" laptopa składanego? ...

Nie wiem jak inne firmy ale w hp jest możliwość że sobie zamówisz laptopa pod siebie, bo wiadomo że wszystkich możliwych kofiguracji nie są w stanie wystawić. Trzeba na to czekać około 3 tyg.

...ale drogi...

Ja za niego zapłaciłem 3740 zł więc uważam że za taki sprzęt cena niezła


Zarejestrowany użytkownik Linuksa #361563

Offline

 

#5  2006-03-13 18:21:58

  rogos - Moderator

rogos
Moderator
Zarejestrowany: 2005-02-12

Re: laptop raz jeszcze

fajny sprzecik, ale pewnie do pracy sobie kupiles?? bo taki sprzet to juz musi zarabiac na siebie....


http://img88.imageshack.us/img88/1856/imageslg0.png

Offline

 

#6  2006-03-13 19:18:45

  BaB - Członek DUG

BaB
Członek DUG
Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2004-09-09

Re: laptop raz jeszcze

fajny sprzecik, ale pewnie do pracy sobie kupiles?? bo taki sprzet to juz musi zarabiac na siebie....

no narazie okokło 25% czasu działania to będą cele zarobkowe, ale mam nadzieję że z czasem uda mi się to zmienić:)


Zarejestrowany użytkownik Linuksa #361563

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)