Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2010-02-27 07:53:55

  harlequin - Użytkownik

harlequin
Użytkownik
Skąd: dolnośląskie
Zarejestrowany: 2006-03-06

Jaki hosting - Joomla! JomSocial, blogi.

Proszę -jak to mawiają w Spadkobiercach ;) - o doradę. Wymyśliłem sobie serwis na Joomli!. Taki powiedzmy na wyrost portal, ale łączony z serwisem społecznościowym gdzie każdy użytkownik może prowadzić swojego bloga i tworzyć swoje galerie zdjęć. Ma też byc forum (pewnie Kunena albo Agora)


Niestety nie potrafię przewidzieć obciążenia. Mam taki kącik  http://linuxpl.com/index.php?id=hosting&k=w2gb  i zastanawiam się ile taki hosting może.

Proszę o wasze opinie i - w miarę możliwości - linki do ofert hostingowych (poza serwerami dedykowanymi) z szacunkami czemu to podoła.

Ostatnio edytowany przez harlequin (2010-02-27 07:56:47)


[/url]

Offline

 

#2  2010-02-27 08:42:29

  winnetou - złodziej wirków ]:->

winnetou
złodziej wirków ]:->
Skąd: Jasło/Rzeszów kiedyś Gdańs
Zarejestrowany: 2008-03-31
Serwis

Re: Jaki hosting - Joomla! JomSocial, blogi.

harlequin hosting może dużo :) Już gdzieś tu była mowa o linuxpl.com. Powiem Ci jeszcze tylko tyle że jak z jakiś powodów będziesz w trakcie trwania umowy chciał przejść na wyższy pakiet lub dokupić transferu bo zacznie brakować to piszesz maila, dostajesz proformę i cieszysz się nowymi parametrami konta ;) I na początek weź w1gb chyba że faktycznie przewidujesz aż takie ruch.



P.S.
Do ruchu wliczamy wszystko: www, ftp, mail, ruch przychodzący i wychodzący.


LRU: #472938
napisz do mnie: ola@mojmail.eu
Hołmpejdż | Galerie | "Twórczość" || Free Image Hosting

Offline

 

#3  2010-03-12 20:36:59

  harlequin - Użytkownik

harlequin
Użytkownik
Skąd: dolnośląskie
Zarejestrowany: 2006-03-06

Re: Jaki hosting - Joomla! JomSocial, blogi.

winnetou napisał(-a):

harlequin hosting może dużo :) Już gdzieś tu była mowa o linuxpl.com. Powiem Ci jeszcze tylko tyle że jak z jakiś powodów będziesz w trakcie trwania umowy chciał przejść na wyższy pakiet lub dokupić transferu bo zacznie brakować to piszesz maila, dostajesz proformę i cieszysz się nowymi parametrami konta ;) I na początek weź w1gb chyba że faktycznie przewidujesz aż takie ruch.



P.S.
Do ruchu wliczamy wszystko: www, ftp, mail, ruch przychodzący i wychodzący.

No :) to zacznę na tym co juz mam. Bo gniją mi domeny i ten hosting co podałem już z pół roku - ale zobaczymy co tam wyjdzie  z moim lenistem z tego :>

Dzięki winnetou za opinię.


[/url]

Offline

 

#4  2010-03-12 21:45:52

  winnetou - złodziej wirków ]:->

winnetou
złodziej wirków ]:->
Skąd: Jasło/Rzeszów kiedyś Gdańs
Zarejestrowany: 2008-03-31
Serwis

Re: Jaki hosting - Joomla! JomSocial, blogi.

harlequin ewentualnie zgłoś się któregoś dnia na jabberze to może się jakoś dogadamy... :P


LRU: #472938
napisz do mnie: ola@mojmail.eu
Hołmpejdż | Galerie | "Twórczość" || Free Image Hosting

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)