Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2018-04-11 18:00:23

  morfik - Cenzor wirtualnego świata

morfik
Cenzor wirtualnego świata
Skąd: ze WSI
Zarejestrowany: 2011-09-15
Serwis

Poprawa wydajności firefox'a w serwisie youtube

Chciałem sobie dodać nowy profil do firefox i jako, że w tym profilu wszystkie ustawienia są wyczyszczone, to youtube znowu zaczął mi mulić. Chciałem sobie naturalnie znów przestawić widok YT na ten stary, tak jak to było zasugerowane w tym wątku, ale się okazuje, że google usunął tę opcję i próżno jej szukać. W tym drugim wątku zaś była ciekawa opcja do poprawy wydajności firefoxa. Chodzi o edycję jednego ciasteczka i dopisanie w nim dodatkowego parametru . Ten wbudowany menadżer ciasteczek za bardzo nie potrafi obsługiwać edycji ciastek ale można to obejść instalując sobie jakiegoś add'a — jedyny działający edytor jaki znalazłem to cookiebro. W nim można odszukać sobie ciasteczka z domeny *.youtube.com i edytować ciasteczko PREF i na jego końcu dopisać wartość &f6=c1008 :

https://i.imgur.com/g2XDJcK.png

Po zapisaniu tego ciasteczka, zmiany są permanentne i nie trzeba już go drugi raz edytować ale za to jak się wejdzie teraz na stronę YT i chce się przeglądać jakieś filmiki, to strona ładuje się w zasadzie od razu.

To tak dla tych co by szukali tej opcji i się zastanawiali przez parę godzin "gdzie to było i jak to przestawić?!?!?!". xD

Offline

 

#2  2018-04-12 16:14:09

  yossarian - Szczawiożerca

yossarian
Szczawiożerca
Skąd: Shangri-La
Zarejestrowany: 2011-04-25

Re: Poprawa wydajności firefox'a w serwisie youtube

Dzięki :)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)