Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#101  2009-09-09 19:42:40

  paoolo - Oldtimer

paoolo
Oldtimer
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-05-20

Re: Matura z infy... ehhh

Trin jak tłumaczyłem, podstawowy poziom obowiązuje tylko przy wyborze obowiązkowego przedmiotu. Dodatkowe są tylko na rozszerzonym oraz nie muszą byś zaliczone. Obowiązkowe jak nazwa mówi - tak. I ten przedmiot to przedmiot, który musisz (na studia) i umiesz. Prawdę mówiąc dawno powinnaś wiedzieć gdzie chcesz iść.

Offline

 

#102  2009-09-09 22:24:36

  skotx - Członek DUG

skotx
Członek DUG
Skąd: Olkusz
Zarejestrowany: 2008-01-22

Re: Matura z infy... ehhh

paoolo napisał(-a):

Prawdę mówiąc dawno powinnaś wiedzieć gdzie chcesz iść.

Ja np. nie wiedziałem że pójdę na informatykę. Ostatnio myślałem o logistyce. Obecnie myślę jeszcze o czymś innym, przy czym obecnie pracuję. Trzeba dostosować się do warunków panujących w Polsce. Porównajcie sobie oferty pracy 2 lata temu, a teraz - ile ich jest?? 8/10 to szukam pracy w it. przynajmniej na gumtree/kraków.


Jeśli mam wysłuchiwać czyichś poglądów, to niech będą one wypowiedziane w formie twierdzącej, wątpliwości sam mam dosyć.

Offline

 

#103  2009-09-09 22:59:01

  Marvell - Członek DUG

Marvell
Członek DUG
Skąd: Krasnystaw / Lublin
Zarejestrowany: 2009-03-07

Re: Matura z infy... ehhh

paoolo napisał(-a):

(...)Dodatkowe są tylko na rozszerzonym oraz nie muszą byś zaliczone. Obowiązkowe jak nazwa mówi - tak. (...).

Źle mówisz. Teraz dodatkowe przedmioty można zdawać zarówno na podstawie jak i na rozszerzeniu. Ale racja, nie muszą być zaliczone.

Ostatnio edytowany przez Marvell (2009-09-09 23:04:48)


Ludzie dzielą się na 10 grup - na tych, którzy rozumieją zapis binarny i resztę.

Offline

 

#104  2009-09-10 15:46:00

  Trin - Wredotka

Trin
Wredotka
Zarejestrowany: 2008-05-16

Re: Matura z infy... ehhh

o ile dodatkowy przedmiot nie byl zdawany jako obowiazkowy [np. matematyka] moze byc zdawany na dowolnym poziomie.
jak np. zazyczysz sobie dodatkowy polski to juz tylko rozszerzony bo podstawowy miales w  "obowiazkowych".

Offline

 

#105  2009-09-10 21:20:21

  paoolo - Oldtimer

paoolo
Oldtimer
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-05-20

Re: Matura z infy... ehhh

Marvell napisał(-a):

paoolo napisał(-a):

(...)Dodatkowe są tylko na rozszerzonym oraz nie muszą byś zaliczone. Obowiązkowe jak nazwa mówi - tak. (...).

Źle mówisz. Teraz dodatkowe przedmioty można zdawać zarówno na podstawie jak i na rozszerzeniu. Ale racja, nie muszą być zaliczone.

Pierwsze slysze, by dodatkowy mogl byc poziomie podstawowym.

EDIT: rzeczywiscie sie zmienilo, damn it! cholera wie co jeszcze wymysla.

Offline

 

#106  2009-09-11 12:58:34

  Trin - Wredotka

Trin
Wredotka
Zarejestrowany: 2008-05-16

Re: Matura z infy... ehhh

paoolo, nie bój nic- wszystko przede mną, i młodszymi pokoleniami.

Offline

 

#107  2009-09-11 13:12:44

  thalcave - prawie jak admin

thalcave
prawie jak admin
Skąd: odległa galaktyka
Zarejestrowany: 2007-05-17

Re: Matura z infy... ehhh

Za moich czasów (czyli 5 lat temu) nawet na Informatykę na ETI@PG matura z infy się nie liczyła... matma, fiza lub chemia... paranoja. Informatyka z tego co pamiętam tylko była brana pod uwagę jako ostatnia ostateczność :/


linux register user: 484281
"It's great to be here. It's great to be anywhere"
Keith Richards

Offline

 

#108  2009-09-11 17:08:47

  Trin - Wredotka

Trin
Wredotka
Zarejestrowany: 2008-05-16

Re: Matura z infy... ehhh

Jedni mówią : zdawaj, inni: odpuść sobie. Sam profesor mi odradził bo "nie zdążę się przygotować". Czuję, że wie co mówi. Ale jestem w kropce. Niby nie jest tak bardzo potrzebna ale jednak, niekiedy, gdzieniegdzie...

Offline

 

#109  2009-09-11 17:43:02

  Marvell - Członek DUG

Marvell
Członek DUG
Skąd: Krasnystaw / Lublin
Zarejestrowany: 2009-03-07

Re: Matura z infy... ehhh

To zrób tak jak ja, zaciśnij zęby i weź się za fizykę ;) Mam dużo do nadrobienia, ale jakoś muszę dać radę i ją zdać;]


Ludzie dzielą się na 10 grup - na tych, którzy rozumieją zapis binarny i resztę.

Offline

 

#110  2009-09-11 19:49:58

  paoolo - Oldtimer

paoolo
Oldtimer
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-05-20

Re: Matura z infy... ehhh

powiem, co mój kolega mi powiedział po maturze z matematyki. Bardzo mu na niej zależało, siedział za mną, słyszę jak mu się długopis topi od ilości pisanych rozwiązań. Zastanawiałem się czemu tak dużo. Po wyjściu, okazało się, że spanikował, i nie zdołał ukończyć wszystkich zadań. Jedno tylko mu się nasunęło na język.. A chwile później: "Wiesz, co? Trzy lata nauki, kilkadziesiąt zarwanych nocy, czujesz że to umiesz, a tu o Twojej przyszłości decyduje jeban.. trzy godziny. Pierd..e taki interes."

I wiecie co: ma racje. Ale to rozmowa na piwo (lub dwa :)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)