Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Software

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
LMMS i Wine 1.3 przez thomsson
7 6239 2012-12-04 17:07:48 przez ilin
Chrome --> Opera?? przez Pavlo950
3 2632 2012-12-02 16:51:13 przez yossarian
5 3528 2012-12-02 10:21:19 przez Miziak
9 5852 2012-12-01 18:54:40 przez fervi
1 1990 2012-12-01 18:12:06 przez yossarian
2 2510 2012-11-30 19:43:06 przez compix
8 5215 2012-11-30 18:55:20 przez mrmarkos
16 8261 2012-11-30 14:49:05 przez tajwan
6 3327 2012-11-29 22:39:58 przez enether
4 3151 2012-11-29 16:54:54 przez fervi
7 4653 2012-11-28 18:54:52 przez Debiye
15 8407 2012-11-27 14:49:05 przez remi
Wine problem z openGL przez Miziak
9 4645 2012-11-25 17:14:41 przez ilin
2 2507 2012-11-23 15:22:52 przez Sloniu
11 6108 2012-11-22 23:25:59 przez oli
testing i wine przez bobycob
14 7164 2012-11-21 09:22:12 przez bobycob
5 3544 2012-11-18 12:57:12 przez Pavlo950
13 16699 2012-11-11 17:47:38 przez morfik
1 1906 2012-11-09 15:35:21 przez sidcom
Poprawa wydajności Debiana przez szkitoniarz
15 7615 2012-11-09 15:10:12 przez szkitoniarz
ePDFViewer przez jjpikoov
8 5219 2012-11-08 19:29:22 przez Yampress
10 6928 2012-11-08 14:46:11 przez zwierzak
Brak połączenia VPN przez paw4el
5 5750 2012-11-06 19:06:06 przez diabolic
8 4774 2012-11-05 16:35:21 przez yossarian
6 3657 2012-11-03 11:46:05 przez ilin
19 14900 2012-11-01 22:40:28 przez BlackEvo
22 11363 2012-11-01 19:05:37 przez ilin
google-desktop amd64 przez kondzio14
1 2333 2012-11-01 09:49:34 przez ArnVaker
Debian i nuty przez jjpikoov
4 3493 2012-10-31 19:20:23 przez ilin
13 7786 2012-10-29 01:00:01 przez mrmarkos

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)