Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2007-11-09 09:44:05

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

pisza o nas

Juz jakis czas temu mialam o tym napsiac ale zgubilam pendrive z tym scanem.... na cale szescie sprzet sie znalazl
http://biexi.dug.net.pl/pliki/forum/lp_debian.jpg

Offline

 

#2  2007-11-09 10:07:30

  xanax - Członek DUG

xanax
Członek DUG
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2005-12-27

Re: pisza o nas

Uwaga autora "jedyne forum Debiana na jakim się udzielam" pokazała dlaczego jego adres forum jest na górze :P
Sam fakt tego, że nasze forum jest wymieniane w takiej gazetce to jak najbardziej pozytywny akcent i pokazuje, że jesteśmy widoczni  nie tylko w sieci :)

Offline

 

#3  2007-11-09 10:48:13

  Marek_boss - Członek DUG

Marek_boss
Członek DUG
Skąd: Pilawa
Zarejestrowany: 2006-06-27

Re: pisza o nas

Sam fakt, że u mnie google wypluwa DUG-a na 5 miejscu mówi samo za siebie. Zresztą wg mnie jest to najlepsze forum na jakim byłem pod względem klimatu i organizacji (tematy tam gdzie powinny, fachowe odpowiedzi, brak chamstwa itp). Pozdrawiam wszystkich z gangu :)


Linux Registered User: #458169

Offline

 

#4  2007-11-09 12:12:15

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: pisza o nas

Zresztą wg mnie jest to najlepsze forum na jakim byłem pod względem klimatu i organizacji (tematy tam gdzie powinny, fachowe odpowiedzi, brak chamstwa itp)

wazeliniarz :P


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
opencaching :: debian sources.list :: coś jakby blog :: polski portal debiana :: linux user #403712

Offline

 

#5  2007-11-09 14:19:13

  Marek_boss - Członek DUG

Marek_boss
Członek DUG
Skąd: Pilawa
Zarejestrowany: 2006-06-27

Re: pisza o nas

I dobrze mi z tym :)


Linux Registered User: #458169

Offline

 

#6  2007-11-09 15:51:42

  LongeR - Członek DUG

LongeR
Członek DUG
Skąd: DT
Zarejestrowany: 2007-09-03
Serwis

Re: pisza o nas

Troszkę wazelin-ki jeszcze nikomu nie zaszkodził:P A akurat z kolegą muszę się zgodzić:P i też posmaruję.....:D


LongeR rządzi, LongeR radzi, LongeR nigdy cię nie zdradzi!!
-->Nic na siłę, lekko młotkiem:D<----> Czy myślenie sprawia Ci ból?<--
Nieważne od czego się zaczyna - kończy się zawsze na Debianie : )
Linux register users: #456947

Offline

 

#7  2007-11-09 22:31:57

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: pisza o nas

moje zdanie jest takie... jsk ns dytpne/forum nie komercyjne i tak daleko zaszlismy... i to dzieki wam bo ludie tworza ten portal...

Offline

 

#8  2007-11-10 05:02:26

  chyl-o - Członek DUG

chyl-o
Członek DUG
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2006-04-04
Serwis

Re: pisza o nas

A napiszą więcej jak tylko tutki ruszą :)


Registered Linux User: #417111
http://chyl.org/pub/images/dug_button.png

Offline

 

#9  2007-11-10 10:39:45

  LongeR - Członek DUG

LongeR
Członek DUG
Skąd: DT
Zarejestrowany: 2007-09-03
Serwis

Re: pisza o nas

Nie ma co ukrywać Linux staje się coraz bardziej popularny, coraz więcej ludzi zaczyna go używać (niestety nadal jest to bardzo znikły procent ale jest:)) A co za tym idzie nowi userzy potrzebują pomocy. Gdyby nie to forum pewnie przygoda z linuxem dla mnie zakończyła by się po kilku dniach:) Na szczęście na naszym forum są wspaniali ludzie i świetni fachowcy którzy pomagają innym i za to wielki szacunek dla Was:)!!


LongeR rządzi, LongeR radzi, LongeR nigdy cię nie zdradzi!!
-->Nic na siłę, lekko młotkiem:D<----> Czy myślenie sprawia Ci ból?<--
Nieważne od czego się zaczyna - kończy się zawsze na Debianie : )
Linux register users: #456947

Offline

 

#10  2007-11-10 10:49:45

  Ryszard - Piwo DUG

Ryszard
Piwo DUG
Skąd: Zadupia
Zarejestrowany: 2006-06-30

Re: pisza o nas

http://biexi.dug.net.pl/pliki/forum/lp_debian.jpg   ten art mam w domu
jak czytałem to sie usmiałem
A ta gazetke z debkiem  to fajnie ja chlopaki opisali
Są takie nie ktore wydania tych pisemek i autorzy opisujacy instalacje konfiguracje to pisza tak ze niech diabli wezną

P.s NIE piję dwa tygodnie ani grama


http://img196.imageshack.us/img196/3770/freebsde.jpg

Offline

 

#11  2007-11-10 12:42:54

  Marek_boss - Członek DUG

Marek_boss
Członek DUG
Skąd: Pilawa
Zarejestrowany: 2006-06-27

Re: pisza o nas

Gdyby nie to forum pewnie przygoda z linuxem dla mnie zakończyła by się po kilku dniach:)

To tak samo jak u mnie :D


Linux Registered User: #458169

Offline

 

#12  2007-11-10 14:19:08

  BlackEvo - Driver

BlackEvo
Driver
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2006-05-20

Re: pisza o nas

LongeR napisał:

Nie ma co ukrywać Linux staje się coraz bardziej popularny, coraz więcej ludzi zaczyna go używać (niestety nadal jest to bardzo znikły procent ale jest:))

No nie wiem czy jest to taki maly procent.... ;) Takie zdanie mialem rownierz, ale... jakis rok, poltorej wczesniej. Dzisiaj juz slowo linuks zakorzenia sie na dobre. Nie trzeba sie znac na komputerach i na bierzaco czytac prase zwiazana z ta tematyka aby uslyszec cos o linuksie. Wiadomo... reklama dzwignia handlu, ile firm decyduje/walo sie na sprzedaz komputera/laptopa z przeinstalowanym ubuntu? Chcac nie chcac kowalski predzej czy pozniej i tak sie zapyta sprzedawcy co to za system. Gdy pracowalem w branzy komputerowej [ servis/detal ] ludzie na prawde nie slyszeli o takim systemie ( ogolnie Linuks ). Dzisiaj ktos kto chce kupic komputer a kompletnie sie nie zna, na pewno zapyta sprzedawce ( o ile ten mu sam nie przedstawi takiej oferty ) co to jest ten linuks.... bo slyszal ze jest bardzo dobry i do tego darmowy.
Konczac....,  dzisiaj powiedzialbym raczej ze uzytkownikow linuksa jest masa, znikomy procent zas ( jak mowisz LongeR ) istnieje.... ale zalicza sie do tej grupy takich  ludzi, ktorzy korzystaja TYLKO z linuksa ( nie mam na mysli programistow, developerow i siedzacych juz srednio-i wyzej zaawansowanych) i maja swiadomosc tego, ze to co aktualnie wykonaliby w windowsie, rownie dobrze wyjdzie im to chociazby na ubuntu i to jeszcze za darmo. Sam znam ludzi, ktorzy komputera uzywaja tylko do GG i sprawdzania poczty i... kupujac komputer sprzedawcy zaproponowali im wlasnie sprzet z zainstalowanym ubuntu. Nie marudza, nie narzekaja i sa zadowoleni :)

Pozdrawiam

Offline

 

#13  2007-11-10 14:41:28

  LongeR - Członek DUG

LongeR
Członek DUG
Skąd: DT
Zarejestrowany: 2007-09-03
Serwis

Re: pisza o nas



dzisiaj powiedzialbym raczej ze uzytkownikow linuksa jest masa, znikomy procent zas ( jak mowisz LongeR ) istnieje.... ale zalicza sie do tej grupy takich  ludzi, ktorzy korzystaja TYLKO z linuksa ( nie mam na mysli programistow, developerow i siedzacych juz srednio-i wyzej zaawansowanych) i maja swiadomosc tego, ze to co aktualnie wykonaliby w windowsie, rownie dobrze wyjdzie im to chociazby na ubuntu i to jeszcze za darmo. Sam znam ludzi, ktorzy komputera uzywaja tylko do GG i sprawdzania poczty i... kupujac komputer sprzedawcy zaproponowali im wlasnie sprzet z zainstalowanym ubuntu. Nie marudza, nie narzekaja i sa zadowoleni :)
Pozdrawiam

Zgadzam się z Tobą:) Napweno dużo osob korzysta jednocześnie z windowsa i Linuxa:] Ale wydaje mi się że jeżeli na dysku zainstalowany jest tylko jeden system czyli np Debian to zmusza do myślenia i szukania:) Bo np. gdy gdzieś  w zakamarkach dysku znajduje się "jedyny słuszny system" czyli windows łatwiej jest się poprostu w razie jakiegokolwiek problemu załużmy z instalacją plików .exe przelogować.


LongeR rządzi, LongeR radzi, LongeR nigdy cię nie zdradzi!!
-->Nic na siłę, lekko młotkiem:D<----> Czy myślenie sprawia Ci ból?<--
Nieważne od czego się zaczyna - kończy się zawsze na Debianie : )
Linux register users: #456947

Offline

 

#14  2007-11-10 15:33:00

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: pisza o nas

do wzrostu populatrnosci linuxa przyczynia sie bardzo dobrze Vista (po 2 tygodniach na dysku tak wolno pracuje zze czlowiekowi sie wszystkiego odechciewa...) Z moich obserwacji wynika ze coraz wiecej ludzi ma 2 systemy na dysq a to jet ierwszy krok by przejsc na linux'a.....

Offline

 

#15  2007-11-10 15:54:05

  BlackEvo - Driver

BlackEvo
Driver
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2006-05-20

Re: pisza o nas

BiExi, masz racje... 2 systemy: to wlasnie przyczynia sie w duzej mierze do przesiadki na linuksa. Od razu mozna porownac wiele operacji i zobaczyc, ktory system zachowuje sie przy tym lepiej. Pomijajac gry oczyw. :)

Offline

 

#16  2007-11-10 16:42:31

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: pisza o nas

Opowiem Wam o takim jednym :)....
Siedzi razem ze mną w jednym pokoju, co nie dowodzi że się zaraził :) - wręcz przeciwnie. W domu ma windowsa, córka ma windowsa i żona... ale to zaraz.
Nie miał komputera, więc skleciłem mu jakieś badziewie na Celeronie 333, postawiłem Debka i ICEWM. A że jest zaopatrzeniowcem, to potrzebował maszynki do klepania zamówień, do przeglądania sieci, do rozliczania paliwa itp. I to działało 2 lata. W tym starociu zaczęła lecieć grafika, więc wystąpił o nowy sprzęt. Księgowa kazała kupić: system operacyjny windows i pakiet Office. Byłem lekko zaskoczony, ale nie moja decyzja. Kupione, zainstalowane. Nie radził sobie z tym nowym Offecem. Mówi mi:
- zainstaluj to co było :) - ok. postawiłem Debiana i dałem mu KDE żeby było troszkę łatwiej. I tak jest do dziś. Od tamtego dnia nawet jeden raz nie uruchomił windy.
Jego żona pracuje w drugim budynku, w Oddziale Laboratoryjnym. Obsługuje tylko i wyłącznie windowsowy program KASA. Jej komputer łączy się po tunelu z kompem księgowej i księguje bezpośrednio wszelkie wpłaty. Jak ten komputer z laboratorium zjadły 3 x wirusy i kasa przestała grać, to postawiłem Debiana, wine i Kase. 1,5 roku i wszystko ok.
Ech, gdzie te czasy co u mnie w firmie było więcej kompów z linuxem niż z windą :)


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)