Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2006-07-12 20:23:25

  gbudny - Użytkownik

gbudny
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-06-03

aliens vs predator-problem przy kompilacji.

witam

witam próbuję to skompilować

http://www.happypenguin.org/show?Aliens%20vs%20Predator

póki co po dwóch błędach do których doszłem rozwiąznia stanęło na trzecim i tu utknąłem

make
g++ -g -Wall -pipe -O2 -DLINUX -Dengine=1 -I. -Iinclude -Iwin95 -Iavp -Iavp/win95 -Iavp/support -Iavp/win95/frontend -Iavp/win95/gadgets -I/usr/include/SDL -D_GNU_SOURCE=1 -D_REENTRANT   -c -o avp/win95/d3d_hud.o avp/win95/d3d_hud.cpp
avp/support/expvar.hpp: In instantiation of ‘ExportVariable<char>’:
avp/win95/pcmenus.h:149:   instantiated from here
avp/support/expvar.hpp:26: warning: ‘class ExportVariable<char>’ has virtual functions but non-virtual destructor
avp/win95/pcmenus.h:150: warning: ‘class RebMenus::ExportVariable_3dAcceleration’ has virtual functions but non-virtual destructor
avp/win95/pcmenus.h:157: warning: ‘class RebMenus::ExportVariable_ZBuffering’ has virtual functions but non-virtual destructor
avp/win95/pcmenus.h:164: warning: ‘class RebMenus::ExportVariable_BilinearFiltering’ has virtual functions but non-virtual destructor
win95/chnkload.hpp:44: error: ‘Sprite_Header_Chunk’ has not been declared
win95/chnkload.hpp:72: error: ‘Sprite_Header_Chunk’ has not been declared
make: *** [avp/win95/d3d_hud.o] Błąd 1

ma ktos jakieś pomysły? Myśłe o tym aby jakis installer do tego zrobić ale póki co muszę to uruchomić.
aby ułatwic troch ę sprawę wystarczy że wpiszemy to w terminalu i powinno nam ściągnać folder avp. W moim przpadku  potrzebbne było uruchomienie z konta root.

svn co svn://svn.icculus.org/avp/trunk avp

fajnie by było w to pograć.


BUY LINUX GAMES
Support Game Companies who Support Linux Gaming.

Offline

 

#2  2006-11-28 11:00:46

  gbudny - Użytkownik

gbudny
Użytkownik
Zarejestrowany: 2005-06-03

Re: aliens vs predator-problem przy kompilacji.

Dobra mam odpowiedz na mój problem potrzebuje gcc w wersji 3.4
Tylko że jam mam duzą nowszą wersję. Zainstalowałęm pakiety gcc-3.4 base i parę innych .
Tylko teraz pozostaje pytasnie jak wskazać żeby gra była kompilowana z tą wersją gcc.
Wiem że jest to możliwe- mógłby ktoś pomóc

                                                                                                 pozdrawiam


BUY LINUX GAMES
Support Game Companies who Support Linux Gaming.

Offline

 

#3  2006-11-28 14:21:34

  BRuM - Użytkownik

BRuM
Użytkownik
Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2006-03-09

Re: aliens vs predator-problem przy kompilacji.

Przed samą kompilacją zapodaj:

Kod:

export CC=gcc-3.4 

Powinno pomóc :)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)