Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2019-08-01 19:54:59

  xfce5 - Użytkownik

xfce5
Użytkownik
Zarejestrowany: 2019-07-25

Wtyczka do Chromium uległa awarii.

Dziś po aktualizacji Chromium w Debian Sid 32 bit wtyczki adblocków typu uBlock Orgin ulegają awarii. Wyczyściłem katalog .config/chromium jak doradzali w Google, ale to nie pomogło. Czy ktoś ma podobny Debian w tej wersji i może potwierdzić, ze u niego jest to samo?

Ostatnio edytowany przez xfce5 (2019-08-01 19:55:55)

Offline

 

#2  2019-08-02 11:01:17

  Carnophage - Użytkownik

Carnophage
Użytkownik
Skąd: no route to host…
Zarejestrowany: 2010-05-06
Serwis

Re: Wtyczka do Chromium uległa awarii.


Happy siduction user ^__^

Offline

 

#3  2019-08-05 00:28:37

  hi - Zbanowany

hi
Zbanowany
Zarejestrowany: 2016-03-24

Re: Wtyczka do Chromium uległa awarii.

mi się chromium sypało praktycznie od początku roku, z każdym podbiciem wersji był jakiś nierozwiązany bug, oczywiście to nie bezpośrednia wina devów debka tylko gogiela. Natomiast używanie na co dzień naszpikowanego googlowskim spywarem bądź co bądź dopracowanego chroma jakoś mnie mierzi ale tak czy siak zdecydowałem przerzucić się na zamknięte rozwiązanie od kitajców czyli operę i póki co jest ok (nic nie reklamuję żeby nie było :)

btw. Nie mam problemu ze zmianą przeglądarki jak co po niektórzy, gdzie dla nich to praktycznie jak przeprowadzka na drugi koniec świata. Zmieniam przeglądarki dosyć często co jest równoznaczne z tym, że każda z nich jest dla mnie spierdolona na swój sposób. Najdłużej siedziałem na ff, który dzisiaj jest dla mnie zwykłym szajsem, którego nawet nie biorę pod uwagę :)

Ostatnio edytowany przez hi (2019-08-05 01:53:28)


"Są drogi, którymi nie należy podążać, armie, których nie należy atakować, fortece, których nie należy oblegać, terytoria, o które nie należy walczyć, zarządzenia, których nie należy wykonywać" Sun Tzu

Offline

 

#4  2019-08-05 15:22:08

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Wtyczka do Chromium uległa awarii.

@hi - może Vivaldi ? - to taka lepsza Opera.


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#5  2019-08-07 19:27:10

  xfce5 - Użytkownik

xfce5
Użytkownik
Zarejestrowany: 2019-07-25

Re: Wtyczka do Chromium uległa awarii.

Wczorajsza aktualizacja Chromium naprawiła ten problem. Ja tam wolę otwarte rozwiązania jak Firefox i jako zastępstwo Chromium. Dlaczego na tym forum Firefox pokazuje mi pomarańczowy trójkącik obok kłódki, zamiast zielonej kłódki?

Ostatnio edytowany przez xfce5 (2019-08-07 19:29:07)

Offline

 

#6  2019-08-12 16:53:53

  hi - Zbanowany

hi
Zbanowany
Zarejestrowany: 2016-03-24

Re: Wtyczka do Chromium uległa awarii.

Bodzio Słyszałem ale nigdy nie miałem do czynienia, na czasie przetestuję.
btw. To Vivaldi jest zgodne z nową czy starą operą (presto czy blink)? Jeżeli na blinku to czy wchodzą tam bez problemów rozszerzenia natywne dla chroma jak w kitajskiej Operze :)

Ostatnio edytowany przez hi (2019-08-12 17:07:14)


"Są drogi, którymi nie należy podążać, armie, których nie należy atakować, fortece, których nie należy oblegać, terytoria, o które nie należy walczyć, zarządzenia, których nie należy wykonywać" Sun Tzu

Offline

 

#7  2019-08-12 17:33:44

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Wtyczka do Chromium uległa awarii.


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#8  2019-08-12 17:36:58

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/random
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: Wtyczka do Chromium uległa awarii.

Google zapowiedziało, że wytnie wszystkie adblocki z Chrome, kod tej akcji pewnie już trafił do Chromium.
Powód jest taki, że traci miliardy na reklamach.


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#9  2019-08-12 19:05:41

  hi - Zbanowany

hi
Zbanowany
Zarejestrowany: 2016-03-24

Re: Wtyczka do Chromium uległa awarii.

Przegraliśmy Jacekalex obiło mi się o uszy, podejrzewam, że kitajcy zrobią z tego użytek (zmodyfikują silnik aby jednak adblocki chodziły bez żadnych limitów) jeżeli nie to rozejrzą się za przeglądarką która to potrafi.

Podaż wytwarza popyt, ponieważ popyt leży u jej podstawy. Podaż wytwarzanych przez ludzi rzeczy oznacza w istocie to, co mogą oni zaoferować w zamian za rzeczy,których sami pragną. W tym sensie wytwarzana przez rolnika podaż zboża stanowi podstawę jego popytu na samochody i inne dobra. Są to nieodłączne części nowoczesnego podziału pracy i gospodarki opartej na wymianie. Henry Hazlitt

no jak dodasz do tego hegemona i pretendenta, który kwestionuje jego hegemonię to wyjdzie przypadkiem całkiem dobry produkt :)

https://i.postimg.cc/BQkDLkRf/pobrany-plik.jpg

Ameryka jest skończona bo skończył się dopływ europejczyków z których jest zbudowana. Dzisiejsze amerykańskie społeczeństwo wyhodowane i rozpieszczone przez cały świat systemem z Bretton Woods musi sobie zdać sprawę z tego, że Europa ma to w dupie nie chce tego. Europa chce zarabiać, Europa chce tworzyć swoją technologię, swoją kulturę i swoją niezależną myśl, z Azją a nie nie z pseudo narodem mającym korzenie w Europejczykach zamieszkałym w Ameryce i kontrolowanym dzisiaj przez małe państewko na bliskim wschodzie i bardzo wąską grupkę prywaty (FED) ....

Mamy was w dupie amerykańcy, nikt już nie ma ochoty zapierdalać na kurs dolara, działamy z Azją. Jeżeli Europa się dogada w całości z Azją (Chiny/Rosja) Ameryka jest w odstawce i tylko o to chodzi. Byłby to początek końca anglosasów, moje marzenie gdzie w pierwszej kolejności ten prostacki język zostałby zdmuchnięty z użycia i pozostał na zapomnianych kontynentach i nic nieznaczących anglosaskich wysepkach albionu :)

Dajmy szansą najstarszej cywilizacji istniejącej po dziś dzień, która użyła komunizmu jak scyzoryka (brawo Chiny) stać się znów centrum. Pieprzę chore gówno idące z ameryki, której państwowość jest młodsza niż nasz rodzimy przepis na bigos. Nie mają nam już z nic do zaoferowania poza totalnym gównem, które się u nich przelewa i próbują to przekierować na Europę. Skurwiele stąd wyrośl i to chcą zniszczyć! Odciąć Albion, kontynentalna Europa może tylko istnieć jako całość. Eurazja z Chinami jako oparcie dewastuje resztę świata ekonomicznie, Anglosasi są w czarnej dziurze (Irlandia zostaje Europejskim przyczółkiem na anglosaskie zakusy). Zarówno Ameryka jak i Albion staje się peryferiami, bliski wschód staje się spokojnym buforem gdzie powstaje chińska infrastruktura z kontrolą całego rejonu na współ z nowym hegemonem bliskiego wschodu - Turcją. Iran dostaje Izrael i tereny przyległe blokując zakusy Rosji i pozostając w neutralnych stosunkach do regionalnego hegemona Turcji, każdy zarabia na handlu, każdy ma w dupie Amerykę, jest spokój...Ech marzenia :) no niestety przegraliśmy :(
Rozgrywają nas anglosasi, cały **** świat poza Chinami, które się postawiły skurwielom

btw1. oczywiście to zwykłe prostactwo takie dywagacje z mojej strony, ale tak nienawidzę anglosasów, że musiałem :)

btw2. i nie nie jestem ruskim agentem, dzisiejszą Rosję wystarczy trzymać z dala, natomiast Amerykanie i nowojorskie goodwaye wchodzą tu jak w masło co śmieszniejsze bez żadnego aportu, tak po prostu
https://youtu.be/UV3F3CrC7p0?t=80

Ostatnio edytowany przez hi (2019-08-12 21:35:17)


"Są drogi, którymi nie należy podążać, armie, których nie należy atakować, fortece, których nie należy oblegać, terytoria, o które nie należy walczyć, zarządzenia, których nie należy wykonywać" Sun Tzu

Offline

 

#10  2019-08-13 00:09:44

  skullman - Użytkownik

skullman
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-08

Re: Wtyczka do Chromium uległa awarii.

A Chiny z Rosją to nam nieba przychylą. Jeśli ty tak na serio, to ja nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Offline

 

#11  2019-08-13 00:24:51

  hi - Zbanowany

hi
Zbanowany
Zarejestrowany: 2016-03-24

Re: Wtyczka do Chromium uległa awarii.

skullman nikt nam nieba nie przychyli, grałeś w cywilizację? No właśnie o co mi chodziło, żeby się układać i z Amerykanami i z Chińczykami i z Rosjanami ale po swojemu, **** ja was geopolityki uczyć nie będę, proszę sobie poczytać stosowne książki i nie przyczepiać się do mojej swobodnej jak zresztą napisałem partii

oczywiście to zwykłe prostactwo takie dywagacje

jakbyś chciał ujrzeć nie swobodne dywagacje na temat tej satrapy to jej nie ma i nie będzie w najbliższych 100 latach, mówię o Polsce ten parabyt nie żyje i nie ma tu prawa bytu Jego byt dzisiaj jest tylko i wyłącznie podyktowany tym, że musi być tu kordon sanitarny i strefa buforowa kontrolowana przez USA jak i przez Rosję taka ziemia niczyja (jak i cała Europa środkowa) Gdy zmieni się mądrość etapu w rozgrywkach mocarstwowych USA rzucą polski ochłap Rosji aby ta tylko poszła z nimi na układ przeciw Chinom i wiesz ona tej Polski nie zajmie, po co ona ją wyssa do końca za przyzwoleniem Polaków. Wiesz w szachach jest nawet takie otwarcie nazywa się gambitem, poświęcasz piona albo nawet mniej znaczącą bierkę za pozycję, takim gównem jest dzisiaj Polska, zawsze nim była odkąd dała się rozebrać jak dziwka a wraz z nią cała Europa środkowa nigdy z nóg nie powstanie, bo to Polska miała to zjednoczyć tak miała to scalić i miała ku temu szansę i dała dupy a kto umarł ten nie żyje, nic tu nie będzie tak jak nic nie ma pomiędzy młotem i kowadłem, Polska umarła wieki temu, reanimacja tego trupa nie powiodła się, dziś to szkielet uzależniony od tak lub nie mocarstw także przyzwyczaj się do życia w kordonie sanitarnym albo szczekaj, jak wolisz,...

A zaczęło się wtedy i wtedy trzeba było za wszelką cenę ratować...
https://www.youtube.com/watch?v=UV3F3CrC7p0

100 lat później nie było już było Polski, wiesz dlaczego, bo każdy miał w dupie kto tym krajem rządzi, była woda, było zborze było żarcie były przywileje tak jak teraz jest woda w kranie są przywileje (socjal) a kraj jest rozbierany w niedzielę na ustawie. O czym my tu mówimy kolego, przecież taki JP Morgan (może nie on bo on akurat to jest od prania hajsów ale coś większego BIS może w każdej chwili narzucić RPP stopkę i masz defraud na złotówce, pierw leci giełda, potem inwestorzy się wycofują a na końcu dowiadujesz się, że kurs złotóweczki do petrodolarka jest 1000000000000000/1 bydło wyłazi bo nie ma żarcia albo jest tak drogie, że chleb kosztuje całą pensję, tak się kontroluje dzisiaj kolonie człowieczku nie armatami a pieniądzem. Bydło nie będzie miało kiełbasy i samo zajebie rządy, a oni wsadzą sobie te co im odpowiadają i dadzą bydłu kiełbasy ale nie za dużo tak żeby zawsze byli w gotowości co ty myślałeś człowieczku że na wybory chodzisz i ty wybierasz ty masz wybrać z wybranych sobie tak się robi dzisiaj bananowe krainy typu polsza właśnie taka polityczek co ma szlachetne serduszko zaraz dostaje kubeł zimnej wody na główkę, bo jest zwykłym lepem na telewizor co ma świecić swoim pyskiem za dolę a gra się toczy dalej syneczku, nie robisz tego co chcą to w zależności od potrzeby albo katastrofa, zamach albo krach i defraudacja  Islandia jako jedyna się obroniła powiem ci dlaczego, bo nie miała armii i była małym wyspiarskim kraikiem gdzieś na wypiździowie w żadnym kraju a już szczególnie w środku Europy takie rzeczy się nie sprawdzą pomijam fakt, że rząd który ma armię zawsze tej armii użyje, przeciw tobie i przeciw mnie tak a ten przygłup w berecie z którego jesteś dziś dumny jutro ci strzeli w pysk tacy są właś nie ludzie i tak wygląda nasz piękny świat naiwniacy :)

Ostatnio edytowany przez hi (2019-08-13 01:07:29)


"Są drogi, którymi nie należy podążać, armie, których nie należy atakować, fortece, których nie należy oblegać, terytoria, o które nie należy walczyć, zarządzenia, których nie należy wykonywać" Sun Tzu

Offline

 

#12  2019-08-13 01:21:16

  skullman - Użytkownik

skullman
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-04-08

Re: Wtyczka do Chromium uległa awarii.

Może po lekturze geopolityki pora na odrobinę historii bo:
1 wiele tego badziewia z Ameryki, które niby niszczy Europę ma początek właśnie w przedwojennej i powojennej Europie, wcale nie ma anglosaskich korzeni i... tak samo niszczy Amerykę
2 z punktu widzenia Polski Niemcy i Rosja wcale nie są mniejszymi wrogami niż USA, rzekłbym nawet, że większymi i skoro nawet takie potęgi jak USA nie są w stanie trzymać Rosji na odległość to naiwnością byłoby myśleć, że Polska może. Dodatkowo niemieckie korporacje nie są wcale mniej agresywne niż amerykańskie i spenetrowały Polskę o wiele bardziej niż amerykańskie.

Offline

 

#13  2019-08-13 01:48:02

  hi - Zbanowany

hi
Zbanowany
Zarejestrowany: 2016-03-24

Re: Wtyczka do Chromium uległa awarii.

skullman zapominasz, że USA trzymają w garści Niemcy, ten kraj ma zakaz jakichkolwiek testów nuklearnych, cała energetyka jądrowa jest pod ścisłą kontrolą USA, Niemcy nie mogą mieć broni rakietowej jak i prowadzić żadnych testów z nią związanych i najważniejsze Niemcy nie mogą mieć sztabu generalnego, cala Niemiecka armia jest podległa pod sztab generalny NATO, Niemcy nie mogą mieć takiej placówki:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sztab_Generalny_Wojska_Polskiego
Także całkowita decyzyjność niemieckiej armii nawet to ile sucharów ma przypaść na jednego żołnierza bundeswehry o tym wszystkim z góry decydują tylko i wyłącznie Amerykanie

Konferencja poczdamska się kłania, dotyczy to także Japonii i częściowo podpięta została pod to później Korea Płd. także polecam lekturę postanowień poczdamskich, Niemców się bać można było w 39 nie dziś. Co do Rosji, kraj całkowicie uzależniony od kopalin, który za Uralem (Syberia) nie ma infrastruktury bo tej infrastruktury tam być nie może (90% terenu to przez 8 miesięcy wieczna zmarzlina a przez 4 miesiące bagna i roztopy) tm można tylko kopać i z tego Rosja czerpi całkiem niezłą kasę szkoda tylko, że tylko na tym opiera swoją gospodarkę , skoro w 2/3 swojej powierzchni nie ma rozwiniętej infrastruktury to jak widzisz taki kraj może się świetnie bronić ale nie atakować po za tym Rosja ma 300 mln ludności to o połowę mniej niż cała Europa, Rosja jest uzbrojona i ma technologię fakt ale nie odwarzyłaby się nigdy zaatakować Europy , skończyłoby się to kolejną smutą  i możliwym atakiem Chin od podbrzusza (Chiny mają chrapkę na przygraniczne terytoria Syberii bogate w złoża).Rosja się liczy w rozgrywce światowej tylko z kimś (zresztą zawsze tak było zarówno w I wojnie jak i w 2 wojnie światowej) i teraz pozostaje pytanie z kim. Czy z USA kontra Chiny czy z Chinami kontra USA bo to przeważa szalę to jet właśnie karta przetargowa biednej wielkiej Rosji. Nowy konstrukt światowy bez udziału tak wielkiego kraju jak Rosja nie może być możliwy aczkolwiek nie przeceniajmy bo Rosja pojedynczo jest dla Chin kupą gówna {300 000 vs 2 000 000}  a dla USA to nawet nie jest robakiem (odcięcie gospodarki+kontrola surowcowa w trybie hard przykładowo giełda NY-CL-TK daje na wczoraj 1$/za baryłkę+1$za metale surowcowe co rozpierdala Rosję wewnętrznie ale wtedy Chiny rosną w siłę (Chiny rozliczają 60% swoich surowców poza obiegiem petrodolara z min Iranem i z Europą, która jest uzależniona od Chińskiego eksportu także Ameryka nijak się tu może wjebać bo położyłaby Europę a jest to ostatnia rzecz jakiej by chciała) także jak widzisz to nie takie proste o ile jeszcze kojarzysz o czym piszę:)} ale w sojuszu z którymś z tych mocarstw jest to już poważne zagrożenie bo nie zapominajmy 2/3 Rosji to surowce+kraj forteca nie do zdobycia:)

btw polecam wybrać się do Rosji tam są tak naprawdę dwa ośrodki centralne Moskwa i Piter, reszta to prowincja o czym my tu mówimy gdzie to powierzchnia ponad dwa razy większa od Europy a zobacz, że praktycznie w każdym państwie Europy jest wielki ośrodek, który nawet wymienisz z głowy. Jedne z większych portów morskich na świecie Roterdam (przepustowość na równi z NY), do tego Pireus i Hamburg gdzie cała przepustowość roczna Pitera (Petersburg, jedyny ciepły port poza Krymem [nie zamarzający] w Rosji) nawet nie dorównuje tygodniowej przepustowości portów, które wymieniłem. O czym my tu mówimy :) Kolego trochę geografii, Rosja nie atakuje to jest świetna forteca do obrony w razie ataku. Powiedzmy, że do ataku Rosja mogła być przygotowana za czasów układu Warszawskiego, gdzie miała we władaniu całą Europę środkowo-wschodnią aczkolwiek i wtedy nie było to takie oczywiste ale dziś hahahhahahahahahaha człowieku gdzie ty żyjesz za dużo telewizji chyba oglądasz, weź sobie mapkę w rączki i po prostu popatrz, głupi nie jesteś także raczej zrozumiesz co mam na myśli :)

Ostatnio edytowany przez hi (2019-08-13 03:05:46)


"Są drogi, którymi nie należy podążać, armie, których nie należy atakować, fortece, których nie należy oblegać, terytoria, o które nie należy walczyć, zarządzenia, których nie należy wykonywać" Sun Tzu

Offline

 

#14  2019-08-13 11:18:32

  yossarian - Szczawiożerca

yossarian
Szczawiożerca
Skąd: Shangri-La
Zarejestrowany: 2011-04-25

Re: Wtyczka do Chromium uległa awarii.

hi napisał(-a):

skullman zapominasz, że USA trzymają w garści Niemcy, ten kraj ma zakaz jakichkolwiek testów nuklearnych, cała energetyka jądrowa jest pod ścisłą kontrolą USA, Niemcy nie mogą mieć broni rakietowej jak i prowadzić żadnych testów z nią związanych i najważniejsze Niemcy nie mogą mieć sztabu generalnego, cala Niemiecka armia jest podległa pod sztab generalny NATO, Niemcy nie mogą mieć takiej placówki:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sztab_Generalny_Wojska_Polskiego
Także całkowita decyzyjność niemieckiej armii nawet to ile sucharów ma przypaść na jednego żołnierza bundeswehry o tym wszystkim z góry decydują tylko i wyłącznie Amerykanie

To tylko teoria. Nawet taki sułtanek Erdoğan się zerwał ze smyczy Jankesom, więc co za problem dla Niemiec, trzymających za pysk niemal całą Europę…
Niemcy w 5 minut mogą mieć całkowity dostęp do francuskiego arsenału atomowego (Francja jest obecnie wasalem Niemiec). Sztab generalny im też do niczego nie będzie potrzebny — Niemcom wystarczy „unijny”, nad którym będą mieli absolutną kontrolę.

Przy niemieckim potencjale gospodarczym w kilka lat mogą naprodukować ogromne ilości sprzętu wojskowego i opłacać kolejne dziesiątki tysięcy rekrutów. Na razie nie mają takiej potrzeby — na ogromną skalę doją innych przy pomocy polityki i BND (jedna z najlepszych służb na świecie).

No i najważniejsze, Niemcy nie są ślepo zapatrzeni w USA — cały czas przymilają się do Rosji i Chin co widać przy okazji amerykańskich sankcji na Chiny, zamieszania z Iranem lub budowy NS2.

EOT

PS Pisz trochę kulturalniej do innych użytkowników forum (no i najlepiej na temat).

Offline

 

#15  2019-08-13 16:25:12

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/random
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: Wtyczka do Chromium uległa awarii.

Nie ma co się nakręcać polityką.

Państwa narodowe to są tylko pionki na szachownicy, gdzie obecnie USA walczy z Chinami o to, kto będzie hegemonem w ciągu najbliższych 100 lat.
Do tej rozgrywki mogą jeszcze wskoczyć Indie, może Brazylia albo Iran w jakimś stopniu regionalnym będą coś znaczyć, reszta się nie liczy.
Zrozumieli to w Turcji, dlatego podziękowali Jankesom za uwagę,
i chcą być w połowie drogi między USA a Chinami, bo nie mają pewności, kto wygra tą niewypowiedzianą wojnę.

Właśnie dlatego Turcja kupuje S400 od Rosjan, żeby po cichu sprzedać ich technologię Chińczykom,
i zrobić na tym niezły interes.
USA natomiast musi zrozumieć, że nie jest ani jedynym, ani nawet największym światowym mocarstwem.

Niemcy natomiast, jak chciały robić sobie mitteleuropę, to pechowo zawitała demokracja do Libii i Syrii,
i teraz Niemcy pogrążyły się po uszy w "polityce wewnętrznej".
Przegrały w ten sposób kolejną wojnę na długo, zanim miały okazję ją komuś wypowiedzieć.

Technologicznie cała Europa ma ostatnie 5 minut, jak ktoś nie wierzy, to proponuje porównanie jakości wykonania sieci nawigacji satelitarnych Galileo i Beidou.

Albo przypomni mi, kiedy ostatnio "Europa" wysłała jakiś lądownik na księżyc,
który ostatnio jest coraz ważniejszy z powodu izotopu Helu He3.

Pozdro

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2019-08-13 16:29:05)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#16  2019-08-16 18:28:41

  hi - Zbanowany

hi
Zbanowany
Zarejestrowany: 2016-03-24

Re: Wtyczka do Chromium uległa awarii.

yossarian napisał(-a):

Niemcy w 5 minut mogą mieć całkowity dostęp do francuskiego arsenału atomowego (Francja jest obecnie wasalem Niemiec)

chyba kolego zapomniałeś o byłym mocarstwie morskim (będącym w 'braterskich' stosunkach z hegemonem) kontrolującym Francję od '44

https://www.youtube.com/watch?v=t2Q6AEzK80s

Jeszcze raz przypominam, konferencja poczdamska, Niemcy kolego nie mają żadnego wpływu na arsenał atomowy Francji, UK tym się opiekuje a USA jest 'CEO'.

Niemcy i Japonia są państwami militarnie uległymi! Proszę tego nie porównywać do krajów bliskowschodnich, których nie dotyczyła konferencja poczdamska

btw. tak jeszcze dodam, Niemcy nie mogą mieć i nie mają okrętów atomowych, Francja też takich okrętów nie ma, myślisz, że Brytole, które skolonizowały swojego czasu całe Indie, połowę Chin i większość Ameryki północnej są na tyle głupi żeby dać ucieczkę Niemcom z Francuskim potencjałem nuklearnym? hahaha serio i co na to w ogóle USA

"yossarian' napisał(-a):

Niemcy w 5 minut mogą mieć całkowity dostęp do francuskiego arsenału atomowego

Gdzie takie głupoty opowiadają Panie yossarian? Sam to wymyśliłeś? Wać Pan głupoty powtarzasz! Wstyd!

btw. Brytole jako jedyny kraj Europy posiadają  nowoczesny lotniskowiec fortecę (nie liczę oczywiście ruskiego rzęcha Kuzniecowa bo zatopiłby go pierwszy lepszy okręt podwodny klasy < kilo ... :)

tak jak nie cierpię Brytoli tradycja morska UK wymaga szacunku, ich flota to jak nasza husaria, my do tej pory umiemy bić się na lądzie a oni na morzu :)

Służyłem na trale (plastiki typu 207 czyli pseudo nowoczesne [wodowane po '90] plastikowe gówno do postawienia kilku min i zatopienia w bramkach, c h u j nie okręt!) Za to widziałem kilka brytolskich okrętów, które nie mieściły się na polskim wypiździowie (Hel, już dziś nie ma tego portu i dobrze bo wstyd tfu, wraki na pobrzeżu...wtedy to baltops się nazywało) Brytole pokazały wtedy co znaczy flota a polaczki po dziś dzień trałują plastikami, śmiech przez łzy :)

Ostatnio edytowany przez hi (2019-08-17 00:05:01)


"Są drogi, którymi nie należy podążać, armie, których nie należy atakować, fortece, których nie należy oblegać, terytoria, o które nie należy walczyć, zarządzenia, których nie należy wykonywać" Sun Tzu

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)