Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2018-07-25 20:20:53

  Tomasz21 - Użytkownik

Tomasz21
Użytkownik
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2017-01-23

Inter Planetary File System.

Witam; Mam propozycję, żeby podjąć temat ( ipfs ). Przydałby się jakiś artykuł w tym temacie; Na przykład jak zainstalować na Debianie? Ale opisany tak ,krok po kroku. A może specyfikacja z wiersza poleceń. Wszystko ( każdy artykuł ) będzie dobry ,jeśli prowadzi do celu. A celem jest jak największa liczba użytkowników tego systemu, oraz nauczenie ich jak się z tym obchodzić. Kiedyś to zaowocuje ,zwiększoną ilością użytkowników. Oraz w przypadku,jak coś się zacznie dziać złego z internetem. Tak sobie głośno myślę,że każdy kto używa Debiana,powinien mieć to zainstalowane. Wcześniej czy później ,to na pewno się przyda. Lepiej żeby było później. Pozdrawiam.

Offline

 

#2  2018-07-26 08:19:23

  arecki - Użytkownik

arecki
Użytkownik
Skąd: 44 Bronson Lane Hensonville
Zarejestrowany: 2016-03-03

Re: Inter Planetary File System.

Po co odkrywać koło na nowo.
https://ipfs.io/docs/install/
https://rememberdontsearch.wordpress.com/2018/01/16 … de-on-debian/

Ostatnio edytowany przez arecki (2018-07-26 08:21:25)

Offline

 

#3  2018-07-26 14:06:35

  Tomasz21 - Użytkownik

Tomasz21
Użytkownik
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2017-01-23

Re: Inter Planetary File System.

Witam; Przepraszam za zamieszanie. Przejrzałem historię, i tam nic nie znalazłem na temat ( ipfs ). Stąd się wziął mój pomysł,aby poruszyć ten temat. Miałem też na myśli rozreklamowanie tego systemu, jeśli będzie dużo uczestników; to system będzie lepiej działał. Czyli trafiłem jak kulą w płot. Przepraszam; pozdrowienia dla wszystkich.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)