Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1 2018-06-11 09:29:13

mirek149
Nowy użytkownik

Dlaczego tak to dziala

WItam,
Moz mi ktos to wyjasni
Posiadam 2 zainstalowane debiany nr 9.kazdy debian ma partcje osobna, czyli 4 partycje plus jeszsze jedna partcja wymiany.
Wczoraj zrobilem update jednego debiana nr1. Pojawil sie problem z wyswitetlanie obrazu na drugim monitorze.
Przelaczlem na drugiegie debiana nr2 i okazalo sie ze mam identyczny problem. Wygladalo to tak, jak by drugi debian czyli nr2 zaktualizowal sie razem z pierwszm debianem nr1 mimo tego ze nie aktualizowalem debianna nr 2
Dlaczego
Pozdrawiam

#2 2018-06-11 09:43:23

urbinek
Użytkownik
Serwis

Re: Dlaczego tak to dziala

Na czym dokładnie polega problem z wyświetlaniem?

I to raczej niemożliwe, żeby update coś psuł pomiędzy systemami, raczej cos sprzętowego

A w wolnym czasie, robię noże :)
http://nginx.urbinek.eu/_photos/signature.png

#3 2018-06-11 15:10:15

mirek149
Nowy użytkownik

Re: Dlaczego tak to dziala

Trudno mi powiedziec, bo przelaczylem sie na kolejny system Linux minta i tam juz wszystko dzialalo poprawnie.Dziwne bylo to ze monitor swiecil do momentu zaladowania ekranu starowego (tzn ekranu z wyswietlona nazwa uzytkownika i miejscem na wpsianie hasla, czyli monitor dzialal), po wpisaniu hasla system zacza sie ladowac  a podpiety monitor zaczynal operowac i blyskac dwoma kolarami ciemny i troche jasniejszy i tak caly czas.Teraz wszystko dziala poprawnie. Gupio to zabrzmi ale jestem pewien ze aktualizowalem jeden a problem dotyczyl dwoch , jak by byly polaczone.

Stopka forum