Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2018-03-16 19:19:50

  morfik - Cenzor wirtualnego świata

morfik
Cenzor wirtualnego świata
Skąd: ze WSI
Zarejestrowany: 2011-09-15
Serwis

Re: [Ubuntu] ALSA padla znowu.

Novi-cjusz napisał(-a):

@morfik
Sprawdz ile jest stron internetowych z prosba o pomoc w naprawie Pulse, mnostwo.
A ile zawiera rozwiazanie problemu, prawie zadna.
Pulse to lamiglowka "tylko dla orlow"

Jak te wszystkie wątki na forach zwykle sprowadzają się do zbluzgania PulseAudio, że ten jest zły, grzeszny i niezdrowy, to co się dziwić? Ludzie potrafią jedynie "odinstalować ten wynalazek" i to ma być lek na całe zło. To się nie dziw, że nikt nie potrafi uporać się z problemami, których doświadcza, no prawie nikt, bo niektóre osobniki jakoś sobie radzą z PulseAudio i np. ja nie pamiętam kiedy ostatnio miałem jakieś większe problemy z dźwiękiem — no tak ja przecie używam unstable/experimental , który jest o wiele bardziej stable niż te wasze prehistoryczne systemy ze wsparciem na kilka następnych tysiącleci. xD

A co do tego upgrade co dałeś, to ty nie zaktualizowałeś tego swojego prehistorycznego distro do nowej wersji, tylko wgrałeś jedynie poprawki bezpieczeństwa, czy co tam jeszcze dają w komplecie. To tak jakbyś miał debiana stable i na nim dał upgrade i dalej będzie stable, chyba, że przepiszesz źródła pakietów i pozmieniasz tam stable na unstable/testing i wtedy się będziesz bawić w aktualizacje, ale w przypadku ubuntu, to lepiej jest postawić świeży system od nowa — prościej będzie.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)