Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2017-07-17 22:36:44

  pink - Użytkownik

pink
Użytkownik
Skąd: P17PY93
Zarejestrowany: 2005-09-16

serwis lenovo polska

serwis gwarancyjny lenovo polska potrzebuje adres email
ma ktos???


T430 think-box 4.9-custom x86_64 Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz GenuineIntel GNU/Linux
"Doktor plama i maharadża są pod złotym leszczem." "Człowieka od zwierzęcia odróżnia ciekawość świata. Patrze słucham i wyciągam wnioski."
https://www.behance.net/przemyslawmamon

Offline

 

#2  2017-07-17 23:50:56

  Huk - Smoleńsk BULWA!

Huk
Smoleńsk BULWA!
Zarejestrowany: 2006-11-08

Re: serwis lenovo polska

@pink:

Hmm, a jest w ogóle w Polsce? Jakiś czas temu jak gadałem z chłopakami z X-Kom odnośnie Lenovo to dostałem info że sprzęt dobry tylko że serwisu w Polsce brak - najbliższy w Hamburgu czy gdzieś (serwis bodajże Mediona o ile dobrze pamiętam) i dużo z nim problemów ludzie mają jak sprzęt idzie...

Chyba najszybciej się do samego Lenovo odezwać albo przedzwonić:

http://pcsupport.lenovo.com/pl/pl/contactus

Mail tam niby jest na tej stronie podany.

Ostatnio edytowany przez Huk (2017-07-17 23:51:36)

Offline

 

#3  2017-07-18 00:11:01

  pink - Użytkownik

pink
Użytkownik
Skąd: P17PY93
Zarejestrowany: 2005-09-16

Re: serwis lenovo polska

stronę maja tak zrypana nic nie dziala jak trzeba, pisalem do serwisu w Irlandii to mnie zbywaja ze mam do polskiego napisac ale adresu nie dali napisalem na info@lenovopolska.pl czekam na odpowiedz podobno centrala jest na slowacji.


T430 think-box 4.9-custom x86_64 Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz GenuineIntel GNU/Linux
"Doktor plama i maharadża są pod złotym leszczem." "Człowieka od zwierzęcia odróżnia ciekawość świata. Patrze słucham i wyciągam wnioski."
https://www.behance.net/przemyslawmamon

Offline

 

#4  2017-07-18 00:16:23

  Huk - Smoleńsk BULWA!

Huk
Smoleńsk BULWA!
Zarejestrowany: 2006-11-08

Re: serwis lenovo polska

@pink:

Czyli pewnie się nic nie zmieniło... jak brałeś w jakimś sklepie typowo komputerowym w stylu X-kom, to możesz się tam spytać - oni kontakt zapewne mają i pewnie się podzielą informacją. Ewentualnie na forum Lenovo z tamtej stronki albo... Facebook (w wielu firmach opierdol na Facebooku działa bardzo skutecznie i szybko się idzie dowiedzieć różnych rzeczy :) ).

Offline

 

#5  2017-07-18 00:58:02

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/random
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: serwis lenovo polska

Dzisiaj gwarancja jest głównie wymienna, chyba, że serwisant w sklepie może sam naprawić np dysk.
Naprawy pogwarancyjne każdy musi sobie załatwić we własnym zakresie.

Serwis  to koszty, a koszty obniżają zyski.

Z resztą u Iroli lepiej nie jest, niby HP tam jest dosyć powszechnie dostępny, ale jak lapek HP przestał się uruchamiać, to spacerek do serwisu gwarancyjnego odbył przez  cieśninę, na naprawę gwarancyjną pojechał kurierem  ze sklepu prosto do Londynu.

Dlatego info u Iroli że "proszę szukać serwisu w Polsce" znaczy  dokładnie tyle samo,
co "idź Pan z tym sprzętem na Berdyczów".

Równie dobrze mogli napisać, żebyś się przespacerował do centralnego serwisu w Szanghaju.

Widziałem też  "autoryzowany serwis Dell" w którym nie wiedzą, czy zmiana karty wifi
na inną w  Vostro ma wpływ na gwarancję, a wymiana w serwisie to jest  chyba "połowa ceny lapka".

Pozdro

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2017-07-18 00:58:36)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#6  2017-07-18 07:20:34

  0dd - Członek DUG

0dd
Członek DUG
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-03-25

Re: serwis lenovo polska

Chodzi o laptopa? Koncept świadczy naprawy gwarancyjne w Krakowie i w Warszawie. Ostatnio u nich naprawiałem laptopa. Laptopa miałem ze stanów i oni kontaktowali się już z Lenovo US.


apt-get install anarchism

Offline

 

#7  2017-07-18 19:15:34

  wikingagressor - Użytkownik

wikingagressor
Użytkownik
Skąd: Józefów k.Błonia, mazowieck
Zarejestrowany: 2015-02-03

Re: serwis lenovo polska

0dd napisał(-a):

Chodzi o laptopa? Koncept świadczy naprawy gwarancyjne w Krakowie i w Warszawie. Ostatnio u nich naprawiałem laptopa. Laptopa miałem ze stanów i oni kontaktowali się już z Lenovo US.

Na ich stronie jest cos takiego:

Lenovo - autoryzacja na produkty Lenovo z serii ThinkPad
Serwis czynny pon. - pt. w godz. 8:00 - 15:00
(Produkty z serii IdeaPad serwisuje Lenovo Warszawa tel. 800 702 062)


Peace, Love and Debian for the World!!!

Offline

 

#8  2017-07-18 22:16:52

  pink - Użytkownik

pink
Użytkownik
Skąd: P17PY93
Zarejestrowany: 2005-09-16

Re: serwis lenovo polska

tu mnie odesłali może się przyda :
http://www.ctdipolska.pl/dokumenty-do-naprawy.html


jebany outsourcing - żadnej firmy już nie można traktować poważnie, dzwonisz do servisu w europie a w słuchawce głos z akcentem bóg wie skąd.

Ostatnio edytowany przez pink (2017-07-18 22:21:16)


T430 think-box 4.9-custom x86_64 Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz GenuineIntel GNU/Linux
"Doktor plama i maharadża są pod złotym leszczem." "Człowieka od zwierzęcia odróżnia ciekawość świata. Patrze słucham i wyciągam wnioski."
https://www.behance.net/przemyslawmamon

Offline

 

#9  2017-09-20 12:58:14

  pink - Użytkownik

pink
Użytkownik
Skąd: P17PY93
Zarejestrowany: 2005-09-16

Re: serwis lenovo polska

naprawili (na czas) w ctdi, także mogę polecić


T430 think-box 4.9-custom x86_64 Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz GenuineIntel GNU/Linux
"Doktor plama i maharadża są pod złotym leszczem." "Człowieka od zwierzęcia odróżnia ciekawość świata. Patrze słucham i wyciągam wnioski."
https://www.behance.net/przemyslawmamon

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)