Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2017-04-16 15:26:57

  vnu007dl - Użytkownik

vnu007dl
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-11-01

norman taylor szukam informacji o wykonawcy techno

witam,totalny off topic.Jeszcze w czasach podstawowki zanim nastala era cd,mialem od kogos cala kasete z utwormi techno,to byly lata jakos 1999/2000. Dlugo nie moglem znalezc zadnwgo utworu z tej kasety bo ciagle mam w glowie dzwieki.Calkiem niedawno udalo mi sie wreszcie zidentyfikowac jeden utwor,nie mam juz tej kasety, jest to sexmachnie wykonawcy norman taylor.Jako ze cala kaseta byla w podobnych rytmach to domyslam sie ze byc moze ten wykonawca byl autorem pozostalych utworow. Czy ktos moze zna tego arytyste bo poza tym utworem nic o nim ani innej jego tworczosci nie moge znalexc,a moze znacie utwory w podobnym brzmieniu jak sexmachine? Byl tam tez kawalek taki jak gdybyby jadacy pociag z odglosami klaksonu,ale tyle juz sie nadluchalem roznych starych kompilacji techno i nie moge tego znalezc...moze ktos kojarzy?

Offline

 

#2  2017-04-17 00:08:18

  lis6502 - Łowca lamerów

lis6502
Łowca lamerów
Skąd: Stalinogród
Zarejestrowany: 2008-12-04

Re: norman taylor szukam informacji o wykonawcy techno

BPMy i ogólnie styl pasuje mi pod 666 (wykonawca), więc tyle ode mnie :)

Offline

 

#3  2017-04-17 12:01:14

  mati75 - Psuj

mati75
Psuj
Skąd: masz ten towar?
Zarejestrowany: 2010-03-14

Re: norman taylor szukam informacji o wykonawcy techno

Gość się nazywa Wolfgang Von Webenau reszty sobie już sam poszukaj.


https://l0calh0st.pl/obrazki/userbar.png

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)