Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2017-01-31 11:17:49

  siwczak - Użytkownik

siwczak
Użytkownik
Zarejestrowany: 2017-01-31

BASH - możliwość napisania skryptu który loguje do youtube ?

Witam,

jak w temacie, istnieje możliwość napisania takiego skrpytu który loguje do youtube automatycznie ? Pytam bo mam mały problem z kontami moich współdomowników i chciałbym dla każdego napisać osobny skrypt i powrzucać każdemu z nich do autostartu....

z góry dzięki za info...

PS. jestem początkującym i dopiero się uczę, także proszę o wyrozumiałość... temat musiałem załozyć bo nie mogłem nic znaleźć na forum...

pozdrawiam

Offline

 

#2  2017-01-31 11:54:19

  arecki - Użytkownik

arecki
Użytkownik
Skąd: 44 Bronson Lane Hensonville
Zarejestrowany: 2016-03-03

Re: BASH - możliwość napisania skryptu który loguje do youtube ?

Przecież od takich spraw są ciasteczka w przeglądarkach.
Jak użytkownicy mają osobne konta w systemie z którego się logują do youtube, to nie powinno być z tym problemu.

Ostatnio edytowany przez arecki (2017-01-31 11:55:05)

Offline

 

#3  2017-01-31 12:01:26

  siwczak - Użytkownik

siwczak
Użytkownik
Zarejestrowany: 2017-01-31

Re: BASH - możliwość napisania skryptu który loguje do youtube ?

no właśnie mamy z tym problem bo każdy ma swoje konto i często bywa tak, że ktoś loguje się na swoje konto w youtubie ale na innym koncie użytkownika.

Offline

 

#4  2017-01-31 15:37:25

  wikingagressor - Użytkownik

wikingagressor
Użytkownik
Skąd: Józefów k.Błonia, mazowieck
Zarejestrowany: 2015-02-03

Re: BASH - możliwość napisania skryptu który loguje do youtube ?

Ta sprawe mozna rozwiazac na kilku poziomach. Jak dla mnie najlepszym rozwiazaniem jest kiedy kazdy uzytkownik loguje sie na konto systemowe oddzielnie i wtedy przegladarka powinna miec oddzielne ustawienia dla kazdego uzytkownika. Dodatkowo konkretne hasla dla danego uzytkownika mozna przechowywac w keyringu i wtedy podczas logowania wlaczany jest keyring danego uzytkownika i nie trzeba wpisywac hasel.


Peace, Love and Debian for the World!!!

Offline

 

#5  2017-01-31 17:57:22

  arecki - Użytkownik

arecki
Użytkownik
Skąd: 44 Bronson Lane Hensonville
Zarejestrowany: 2016-03-03

Re: BASH - możliwość napisania skryptu który loguje do youtube ?

siwczak napisał(-a):

no właśnie mamy z tym problem bo każdy ma swoje konto i często bywa tak, że ktoś loguje się na swoje konto w youtubie ale na innym koncie użytkownika.

Z tego co piszesz skrypt miałby "autostartować" przy logowaniu na konto systemowe, jak więc miałby on pomóc w powyższym przypadku, gdy użytkownik wchodzi na YT nie ze swojego konta systemowego?

Offline

 

#6  2017-02-05 14:25:06

  siwczak - Użytkownik

siwczak
Użytkownik
Zarejestrowany: 2017-01-31

Re: BASH - możliwość napisania skryptu który loguje do youtube ?

tak dokłądnie o to chodzi.

___


wybaczcie proszę za opóźnioną odpowiedź, wypadek losowy... dziękuje wszystkim za pomoc.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)