Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2015-11-09 22:58:06

  stepien86 - Członek DUG

stepien86
Członek DUG
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2006-03-26

Re: Telefon klasyk

Odkąd umarł mój smartfon od jakiegoś miesiąca(tymczasowo) używam B2370 Solid - samsung. Z plusów jakie w tym telefonie widze to, że jest to topór straszny: upadnie - działa, leje deszcz - działa, dzwonie, napisze smsa - podstawowe funkcje telefonu, do tego aspekt baterii - przy normalnym użytkowaniu 3 tygodnie :) ale...jak ktoś wspomniał na forum - smartfon pozwala zastąpić wiele urządzeń jednym. Tego mi właśnie brakuje - potrzebuje sprawdzić pilnie maila - nie moge, szukam jakiegoś adresu: dzwonie pytam gdzie co jak,  a tak odpalam navi i pod nos, potrzebuję coś wyszukać w necie - bez problemu, zrobić dobrej jakości zdjęcie - również. Mimo, że smartfon wytrzymuje 1 dzień, to i tak wg mnie jest to urzadzenie dużo lepsze jak klasyczny telefon. Bateria jak padnie - są power banki, gdzie co lepsza firma to daje Ci to jako gratisa ku lepszej współpracy. Popsuć się może wszystko, a do wbicia gwoździa wezme młotek nie telefon :)


manual ponad wszysytko....konsola ponad manual

Debian GNU Linux

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)