Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2013-08-12 19:38:54

  giegiel - Członek DUG

giegiel
Członek DUG
Skąd: Chrzypsko Wielkie/Poznań
Zarejestrowany: 2006-04-15

Re: Drukarka (Urządzenie wielofunkcyjne) co byście doradzili?

Noo już ogarnełem to :) działa wyśmiencie

Offline

 

#27  2013-08-13 09:24:00

  Yampress - Imperator

Yampress
Imperator
Zarejestrowany: 2007-10-18

Re: Drukarka (Urządzenie wielofunkcyjne) co byście doradzili?

Też się zainteresowałem tym sprzętem....

A mam pytanie w 2 podpunktach  ]:->

1. Jeśli pojemniki kolorowych tuszy są puste, a jest nowy pełnuy czarny to będzie drukować na czarno czy wymaga wszystkich kolorów?
Chodzi mi o to żwe drukuje tylko txt i na tym kolorze mi zależy, więc zamierzam wymieniać tylko czarne zasobniki

2. To jest drukarka sieciowa ? Podłączam pod switch i z każdego miejsca w domu drukuje?

Offline

 

#28  2015-02-04 22:10:55

  Huk - Smoleńsk BULWA!

Huk
Smoleńsk BULWA!
Zarejestrowany: 2006-11-08

Re: Drukarka (Urządzenie wielofunkcyjne) co byście doradzili?

Chciałbym nieco odświeżyć temat.

Poszukuję urządzonka AIO dla kuzynki, babeczka od lat używa jakiegoś starego HP DeskJet-635 czy coś podobnego i kupuje oryginalne tusze za blisko 1000 zł rocznie :/ moje próby perswazji żeby zamieniła to na coś oszczędniejszego kończą się zwykle "Przecież działa". Ostatnio dopiero coś udaje się do niej dotrzeć i może uda się przekonać do wywalenia tego badziewia - pytanie co kupić? Pierwsze co patrzałem na Brothery - ale widzę że część nowych ma już niestety "ćipy" na tuszach - niby zamienniki z allegro są, ale jedni twierdzą że śmigają... inni że nie. A może jakaś inna firma się poprawiła? W tym wypadku wsparcie Linuksa nie jest potrzebne, najważniejsze są dostępne i tanie zamienniki, moje typy:

1. Brother (nadal - o ile ktoś potwierdzi że dane urządzenie na 100% ma działające zamienniki)
2. Canon - trochę dobrego się naczytałem i tusze też w miarę tanie
3. Coś innego?

HP raczej odrzucam biorąc pod uwagę "jakość" tych urządzeń i cenę tuszy... nie wiem jak Epson i Lexmark (skoro Linuks nie ważny to i to badziewie rozważam o ile ktoś poda jakiś sprawdzony model który wytrzyma kilka latek...).

Cena do 500 zł - im taniej tym lepiej, bardzo dobrze było by gdyby był dołączony soft OCR (w Brotherze chyba żadna nie ma - ale był do mojego starego Lexmarka X3330, więc wiem że taka możliwość istnieje).

Jakieś typy ;] ?

Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)