Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#51  2014-05-09 16:44:39

  ArnVaker - Kapelusznik

ArnVaker
Kapelusznik
Skąd: Midgard
Zarejestrowany: 2009-05-06

Re: Wirki pod nickami

pioki napisał(-a):

Choćby to - http://forum.dug.net.pl/viewtopic.php?id=25106 - nadal uważam, że lepiej byłoby utworzyć odpowiedni działa na forum, ale przecież wirki są ważniejsze ;P

Nie to, że ważniejsze, tylko tam niektórzy nie są chyba zbyt entuzjastycznie nastawieni do tego pomysłu. :) Mnie to tam akurat bez różnicy czy osobny dział czy wątki w obecnych czy jeszcze coś innego. Ktoś w ogóle pisał kiedyś, że te tagi/etykiety w faq/artykułach są bez sensu i żeby je zlikwidować… Można np. zamiast nich dawać jeden – nazwę działu na forum do którego dany tekst najlepiej by pasował, według tego zakładać wątki na komentarze w odpowiednim dziale (z linkiem do wątku w arcie). Swoją drogą w ogóle podział tych tekstów na faq oraz artykuły do czegoś się przydaje? ;)

Offline

 

#52  2014-05-09 17:12:51

  azhag - Admin łajza

azhag
Admin łajza
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2005-11-15

Re: Wirki pod nickami

azhag napisał(-a):

Znaczki Gentoo będą w skórce Prima aprilis 2010, przy okazji tegorocznego dowcipu wykoncypowałem jak je podmieniać w CSS. Tylko muszę się zebrać, jeśli się uda to dziś wieczorem jak do domu wrócę.

Gotowe. Nawiasem mówiąc ile osób z tej skórki korzysta?

Ponadto wykończyłem skórkę tegoroczną, dostępną w dwóch wersjach: derpian w pełnej krasie, oraz derpian-light bez najdziwniejszych udziwnień.


Błogosławieni, którzy czynią FAQ.
opencaching :: debian sources.list :: coś jakby blog :: polski portal debiana :: linux user #403712

Offline

 

#53  2014-05-09 18:30:52

  pasqdnik - Pijak ;-P

pasqdnik
Pijak ;-P
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-06

Re: Wirki pod nickami

Nie wiem co mnie podkusiło... derpian zajebisty :)


Dum spiro - spero ...
pozdrawiam, pasqdnik

Offline

 

#54  2014-05-09 19:59:23

  morfik - Cenzor wirtualnego świata

morfik
Cenzor wirtualnego świata
Skąd: ze WSI
Zarejestrowany: 2011-09-15
Serwis

Re: Wirki pod nickami

Ktoś w ogóle pisał kiedyś, że te tagi/etykiety w faq/artykułach są bez sensu i żeby je zlikwidować…

Etam przydaje się, o ile się pisało texta i otagowało się go, wtedy ctrl+f i nazwa tagu i bez problemu texta można znaleźć ale dla przeciętniaka to raczej zbędne.

Swoją drogą w ogóle podział tych tekstów na faq oraz artykuły do czegoś się przydaje? ;)

A to jest coś takiego? xD

Btw, można dodać opcję sortowania tych artykułów po dacie w profilu? Bo alfabetycznie to mnie szlag trafia gdy przychodzi do szukania czegoś — wiem kiedy coś mniej więcej pisałem ale zwykle nie pamiętam pod jakim tytułem. xD

Offline

 

#55  2014-05-09 21:43:10

  krasnij - oj tam

krasnij
oj tam
Skąd: z JO73VT
Zarejestrowany: 2012-05-04
Serwis

Re: Wirki pod nickami

azhag napisał(-a):

azhag napisał(-a):

Znaczki Gentoo będą w skórce Prima aprilis 2010, przy okazji tegorocznego dowcipu wykoncypowałem jak je podmieniać w CSS. Tylko muszę się zebrać, jeśli się uda to dziś wieczorem jak do domu wrócę.

Gotowe. Nawiasem mówiąc ile osób z tej skórki korzysta?

Ponadto wykończyłem skórkę tegoroczną, dostępną w dwóch wersjach: derpian w pełnej krasie, oraz derpian-light bez najdziwniejszych udziwnień.

Hah, skórka elegancka. Wchodzi u mnie na stałe w użycie. Koniec z wirkami! ;)


Pozdrawiam i życzę sukcesów :)
The truth is out there.

Offline

 

#56  2014-05-09 22:26:43

  sicko - Użytkownik

sicko
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-17

Re: Wirki pod nickami

Mam problem zastępnikami wirków na motywach derpian, derpian-light i prima aprilis 2010. Zamiast symboli, które powinny się wyświetlać pod nickiem w miejscu wirków wyświetlają się debianowskie wirki, są one dodatkowo skalowane do rozmiarów ich zastępników. Problem występuje pod Firefoxem (testowane na: wersji 29 pod Windows 7 na trzech różnych profilach, w tym jednym czystym, utworzonym przez menedżer profili wbudowany w przeglądarkę oraz na wersjach 27.0.1 oraz 29 pod Debianem), pod Operą 12 oraz Operą Dev 22 wszystko z tymi motywami jest ok.

Offline

 

#57  2014-05-10 00:00:21

  menel - Użytkownik

menel
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-11-02

Re: Wirki pod nickami

te skórki  tylko na debianie i na gentoo chodzą;)

Offline

 

#58  2014-05-17 20:10:58

  Semerchet - Amator

Semerchet
Amator
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2007-04-14

Re: Wirki pod nickami

Mógłbym prosić z powrotem o 4 wirki? Pracowałem na nie od bardzo dawna :(. Z wyrazami szacunku Semerchet

Uzasadnienie: Większość co piszę jest w dziale HUMOR. Ale ktoś tam też musi pisać :P

Ostatnio edytowany przez Semerchet (2014-05-17 20:14:25)

Offline

 

#59  2014-05-17 20:45:29

  Yampress - Imperator

Yampress
Imperator
Zarejestrowany: 2007-10-18

Re: Wirki pod nickami

No ale niestety nikt  tam tego humoru nie czyta :P 
Więc NIE.  Pomyślimy w prima aprilis.
W końcu każdy by chciał powrotu swoich wirków i wrócilibyśmy do początku czyli tak jak było. A to niemożliwe do zrealizowania.

Offline

 

#60  2014-05-27 18:00:29

  chmuri - [=Centos=]

chmuri
[=Centos=]
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-11-25
Serwis

Re: Wirki pod nickami

Możemy te wirki wyłączyć?


http://wiki.centos.org/ArtWork/Brand?action=AttachFile&do=get&target=centos-logo-light.png

Offline

 

#61  2014-05-27 18:12:12

  ArnVaker - Kapelusznik

ArnVaker
Kapelusznik
Skąd: Midgard
Zarejestrowany: 2009-05-06

Re: Wirki pod nickami

Możesz sobie zablokować http://forum.dug.net.pl/img/pip.png w przeglądarce, będziesz miał wyłączone.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)