Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2014-04-06 23:36:40

  morfik - Cenzor wirtualnego świata

morfik
Cenzor wirtualnego świata
Skąd: ze WSI
Zarejestrowany: 2011-09-15
Serwis

Re: instalacja Widows XP obok Debiana

Ja nie polecam. Chcę tylko sprawdzić czy ten system idzie bez problemu zainstalować, by wyeliminować ewentualne problemu z tamtym system em operacyjnym. Jeśli się nie zainstaluje i nie odpali, znaczy, że problem leży gdzieś indziej.

Ja używam, bo nie chce mi się za każdym razem instalować miljarda poprawek. Póki co nie doświadczyłem żadnych problemów, choć w sumie to tylko do gier wykorzystuję wina, także kto tam wie. Ja nie ufam winowi i nie ma dla mnie większego znaczenia czy go pobiorę z pirata czy z oficjalnej strony MS.

Ostatnio edytowany przez morfik (2014-04-06 23:37:13)

Offline

 

#27  2014-04-06 23:43:20

  menel - Użytkownik

menel
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-11-02

Re: instalacja Widows XP obok Debiana

morfik chyba że tak to łodwracam;)

choć w sumie to tylko do gier wykorzystuję wina, także kto tam wie

ja też, dorwałem nawet oryginałkę siódmą od znajomego znajomego;) a co tam raz za licencję dostali hajsy przy zakupie lapa ździercy a nawet dwa razy, bo xp też swojego czasu zakupiłem, to mi się należała jakaś promocja w końcu...;)

PS
Jak masz orginała to możesz sobie przecież dograć i obkroić nlitem wszystko i wypalić na płytę, masz bynajmniej wtedy  pewność, że system jest 100% zdrowy i pewny...

Ostatnio edytowany przez menel (2014-04-06 23:50:15)

Offline

 

#28  2014-04-10 12:44:11

  figa - Użytkownik

figa
Użytkownik
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2008-09-13

Re: instalacja Widows XP obok Debiana

Posłuchałam Waszych sugestii i zostałam przy win7 tylko przeinstalowałam na nowo .
Dzięki za rady - pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)