Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2014-03-24 12:19:52

  hornet - Maruda

hornet
Maruda
Zarejestrowany: 2006-12-19

Dobre słuchawki do telefonu

Witam,

Poszukuję słuchawek do telefonu z dość ograniczonej puli, w cenie do 100 zł, no troszkę ponad, jeśli naprawdę warto.

Wymagania:
- douszne,
- przewód przynajmniej 1,2m
- dobre brzmienie, ze zwróceniem szczególnej uwagi na bas
- brak mikrofonu

Myślałem nad http://allegro.pl/sennheiser-mx-470-sluchawki-dousz … 27798185.html

Jakieś inne propozycje?


Jestem artystą. Tworzę rzeźbę. Rzeźbę swojego życia - dosłownie i w przenośni.

Offline

 

#2  2014-03-24 12:36:35

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/random
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: Dobre słuchawki do telefonu

Lepiej uważaj z tymi basami w słuchawkach, lepiej na ulicy słyszeć,
co się dzieje dookoła, zwłaszcza, jak jakiś wariat wpada  BMką na przejście dla pieszych na 5 biegu.


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#3  2014-03-24 12:44:44

  megabajt - Użytkownik

megabajt
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-03-07

Re: Dobre słuchawki do telefonu

Offline

 

#4  2014-03-24 15:49:39

  menel - Użytkownik

menel
Użytkownik
Zarejestrowany: 2013-11-02

Re: Dobre słuchawki do telefonu

- douszne,
- dobre brzmienie, ze zwróceniem szczególnej uwagi na bas

tych dwóch rzeczy nie da się pogodzić niestety, ja polecam normalne słuchawy (douszne nie dość, że brzmienie jest tragiczne to są niewygodne, mnie zawsze to badziewie uwierało w uszy...

jak mam takie i do wszystkiego się nadają, tanie i solidne..
http://www.ceneo.pl/11412678

Ostatnio edytowany przez menel (2014-03-24 15:53:46)

Offline

 

#5  2014-03-24 19:13:04

  Pavlo950 - człowiek pasjonat :D

Pavlo950
człowiek pasjonat :D
Zarejestrowany: 2012-02-20
Serwis

Re: Dobre słuchawki do telefonu

Skullcandy. Miałem podobne, tylko inny model. Bardzo fajny dźwięk. Poszły w cholerę, bo mi słuch wywaliło w pewnym momencie :D

Offline

 

#6  2014-03-24 20:42:57

  pink - Użytkownik

pink
Użytkownik
Skąd: P17PY93
Zarejestrowany: 2005-09-16

Re: Dobre słuchawki do telefonu

jak do telefonu to kup bele co, bo jak sie slucha mp3 128kbs to i tak wszystko jedno, ale jak masz jakies fajne stereo w domu, albo jaka niezla karte w kompie tudziez jakis lepszy playerek to warto zainwestowac.

sam mam grado sr60i i w tej cenie sa to najlepiej grajace sluchawki z jakimi udalo mi sie spotkac, graja lepiej niz niektore po 200 euro.

sluchawki douszne to wogole pomylka jest, jakis gluchy je chyba wymyslil (takie sluchawki nie maja prawa grac).

ps. no ale niektorym wisi jak slychac, byle by bylo glaosno;-). 

polecam poczytac na ten temat zanim kupisz jakies lepsze, temat rzeka i tyle sprzecznych opinii.


T430 think-box 4.9-custom x86_64 Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz GenuineIntel GNU/Linux
"Doktor plama i maharadża są pod złotym leszczem." "Człowieka od zwierzęcia odróżnia ciekawość świata. Patrze słucham i wyciągam wnioski."
https://www.behance.net/przemyslawmamon

Offline

 

#7  2014-03-24 22:47:37

  yantar - Użytkownik

yantar
Użytkownik
Skąd: Galicja
Zarejestrowany: 2009-06-09

Re: Dobre słuchawki do telefonu

A ja powiem tylko, trzeba podpiąć słuchawki do fona i wtedy zdecydować. Kupowanie słuchawek po nawet najlepszej recenzji to strzał w ciemno. Można co najwyżej sugerować się jakością wykonania ale nie brzmieniem (szczególnie w przypadku gdzie muzyczka leci z fona). Mogą brzmieć zupełnie inaczej na dwóch różnych telefonach.

Osobiście preferuję dokanałowe. Przy takich z pierwszego posta jest za duży szum otoczenia co skutkuje zwiększaniem głośności przez użyszkodnika, szkoda sobie zawracać głowy słuchaniem.

Offline

 

#8  2014-03-24 23:05:23

  hornet - Maruda

hornet
Maruda
Zarejestrowany: 2006-12-19

Re: Dobre słuchawki do telefonu

pink napisał(-a):

jak do telefonu to kup bele co, bo jak sie slucha mp3 128kbs to i tak wszystko jedno, ale jak masz jakies fajne stereo w domu, albo jaka niezla karte w kompie tudziez jakis lepszy playerek to warto zainwestowac.

sam mam grado sr60i i w tej cenie sa to najlepiej grajace sluchawki z jakimi udalo mi sie spotkac, graja lepiej niz niektore po 200 euro.

sluchawki douszne to wogole pomylka jest, jakis gluchy je chyba wymyslil (takie sluchawki nie maja prawa grac).

ps. no ale niektorym wisi jak slychac, byle by bylo glaosno;-). 

polecam poczytac na ten temat zanim kupisz jakies lepsze, temat rzeka i tyle sprzecznych opinii.

W domcio mam 2 kolumny Peavey'a spięte przez wzmacniacz. Jak trzeba, jest pier.. no wiadomo co. ;) Na słuchawkach nie lubię ogólnie w ogóle słuchać muzyki. Na rowerze mam i tak wyciągnięta jedną, żeby mnie coś nie rozjechało, albo żeby zwierzaki w lesie słyszeć. Spotkałem się kiedyś z lochą, dlatego teraz lepiej słyszeć co się dzieje. :P

W pociągach? W Polsce takie padliny jeżdżą, że tylko brałbym takie nausznikowe, bo ani dokanałowe, anie douszne nie zdadzą egzaminu. W Niemczech wystarczają mi douszne, bo jazda pociągu to lekki szum.

W samochodzie nie potrzeba. Tak więc, wybór pomyślany jest, że takie po prostu będą dla mnie najmniej szkodliwe. :)

Mam AKG K315, ale kabel jest ciut przykrótki i ten pierdolnik do regulacji głośności jakiś tandetny. Jakoś dzwięku? Ujdzie.


Jestem artystą. Tworzę rzeźbę. Rzeźbę swojego życia - dosłownie i w przenośni.

Offline

 

#9  2014-03-25 07:00:38

  Pavlo950 - człowiek pasjonat :D

Pavlo950
człowiek pasjonat :D
Zarejestrowany: 2012-02-20
Serwis

Re: Dobre słuchawki do telefonu

Sony Ericsson HPM-70. Teraz mi się przypomniało, że miałem kiedyś takie słuchawki. Są dosyć dobre, bass jest. Tylko musiałbyś kabel poprawić :D

Offline

 

#10  2014-03-25 12:28:06

  svL - Użytkownik

svL
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-06-17

Re: Dobre słuchawki do telefonu

olej douczne i kup koss porta pro (trochę ponad 100 kosztują ale warto)


"God, root, what is difference?"

Offline

 

#11  2014-03-25 12:40:03

  caro_cenzura - Użytkownik

caro_cenzura
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-08-29

Re: Dobre słuchawki do telefonu

svL +1

Ładny dźwięk i całkiem zręcznie je można przewozić, bo się składają.

Do tego dochodzi "dożywotnia gwarancja", czyli oprócz zwykłej gwarancji możesz podejść do sklepu, gdzie zakupiłeś sluchafony i bez podania powodu (brajdak na przykład uciął kabel, co jest ewidentnie uszkodzeniem mechanicznym, nie obejmującym gwarancji) za opłatą ~50PLN dają ci nową sztukę.

Jedynym minusem, jest dość mocny docisk do uszu, więc więcej jak 5h ciężko w nich wysiedzieć, oraz nie mają wyciszenia żadnego, ale mnie jakość dźwięku przy tej cenie to wynagradza.


Daj człowiekowi rybę, nakarmisz go na jeden dzień. Naucz go łowić, a nakarmisz go na całe życie.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)