Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#76  2012-09-14 08:11:11

  ba10 - Członek DUG

ba10
Członek DUG
Skąd: jesteś ?
Zarejestrowany: 2006-03-07
Serwis

Re: Jak dobrze zagadać do dziewczyny?

Yampress napisał(-a):

@Bodzio "pieją kury pieją do mego koguta"

Niesmiertelny klasyk  :)

Ostatnio edytowany przez ba10 (2012-09-14 08:12:39)


"Jeżeli chcesz się nauczyć Linuksa, to pierwsze co musisz zrobić to odrzucić wszelkie przyzwyczajenia wyniesione z poprzedniego systemu. Twoja wiedza jest o tyle zgubna, że daje Ci poczucie że coś jednak wiesz — jednak w kontekście Linuksa prawdopodobnie nie wiesz jeszcze nic." Minio
Mój Blog, a później Tańczymy ;)

Offline

 

#77  2012-09-16 08:47:53

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Jak dobrze zagadać do dziewczyny?

Trin napisał(-a):

Przepona mnie boli od śmiechu.
azhagu, już tłumaczę. Chętnie przyjmę kwiatki od każdego, nawet obdaruję darczyńcę buziakiem w policzek*, ale na randki po prostu nie mam ochoty/czasu. Po prostu mam swienie zorganizowany czas bez miziania się i trzymania za rękę. Inaczej: ja chętnie pójdę na kawę, czy do kina ale preferuję raczej luźne relacje, no wiecie, bez zobowiązań. Jak na programistkę przystało ;]

Bez kwiatków też daję buziaki - moim chłopakom ze studiów, kochani są. Jakbym miała się na jakiegoś zdecydować to wybrałabym bigamię. ;)

Biedne chłopaki, zapewne maja przewlekłe "nadciśnienie najądrza" (za Ministerstwem Prawdy).


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

#78  2012-09-16 09:11:29

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Re: Jak dobrze zagadać do dziewczyny?


http://www.debian.org/logos/openlogo-nd-50.png

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)