Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2012-05-31 09:58:19

  peter1985 - Użytkownik

peter1985
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-31

Poszukiwany administrator sieci

witam wszystkich w moim pierwszym poście.

Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś może polecić administratora sieci do pracy na umowę zlecenie w okolicach woj. łódzkiego lub wielkopolskiego?
Firma, w której pracuję potrzebuje kogoś do konfiguracji urządzeń sieciowych.

pozdrawiam
Piotr

Offline

 

#2  2012-05-31 10:19:43

  pasqdnik - Pijak ;-P

pasqdnik
Pijak ;-P
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-06

Re: Poszukiwany administrator sieci

1. Co to za firma
2. Co to za urządzenia (Cisco, Juniper etc.)
3. Certfikaty ?
4. $$$

Wtedy może ktoś się odezwie ;-)


Dum spiro - spero ...
pozdrawiam, pasqdnik

Offline

 

#3  2012-05-31 10:28:37

  peter1985 - Użytkownik

peter1985
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-31

Re: Poszukiwany administrator sieci

Firma Wind-Service.com Sp. z o.o. - admin potrzebny do instalacji radioliniowych na turbinach wiatrowych.

Podstawowe wymagania:
    - wykształcenie minimum średnie
    - freelancer ( preferowane, ale możliwie do pracy na umowę-zlecenie lub stały etat ).
    - znajomość problemów sieci radiowych ( technologie mikrotik, ubiquity, anteny mikropaskowe / grid + technologie zasilań i okablowania + konfiguracja, sieci światłowodowe z osprzętem ).
    - zdolność do wyjazdów
    - preferowany własny samochód oraz prawo jazdy kat. B

Więcej informacji na priv.

pozdrawiam
Piotr

Offline

 

#4  2012-05-31 16:41:24

  Yampress - Imperator

Yampress
Imperator
Zarejestrowany: 2007-10-18

Re: Poszukiwany administrator sieci

peter1985 a to praca na wysokości.. a do tego uprawnienia są jakieś potrzebne/ nie każdy może

Offline

 

#5  2012-05-31 16:58:08

  milyges - inż.

milyges
inż.
Skąd: Gorlice/Kraków
Zarejestrowany: 2006-04-09
Serwis

Re: Poszukiwany administrator sieci

Jakieś widełki kwotowe?

Offline

 

#6  2012-05-31 18:10:07

  peter1985 - Użytkownik

peter1985
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-31

Re: Poszukiwany administrator sieci

Wystarczy badanie lekarskie - jest to oczywiście preferowane, ale i bez tego się obejdzie, ponieważ instalatora mamy. Potrzebna tylko osoba, która będzie potrafiła skonfigurować urządzenia, o których pisałem w podstawowych wymaganiach (oraz które docelowo znajdują się w szafie na dole elektrowni).

Jeśli jest ktoś na poważnie zainteresowany oraz sprosta zadaniom, proszę o email - zorganizujemy rozmowę.

Offline

 

#7  2012-05-31 18:36:07

  pasqdnik - Pijak ;-P

pasqdnik
Pijak ;-P
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-06

Re: Poszukiwany administrator sieci

Nikt Ci się na poważnie nie zainteresuje, jeśli nie odniesiesz się do 4 w/w punktów. Bo mocno bym się zdenerwował, gdybym pół Polski przejechał po to, żeby usłyszeć o wymaganiach jak dla czterech i wynagrodzeniu 2k brutto + premii uznaniowej "przeważnienieuznawanej".


Dum spiro - spero ...
pozdrawiam, pasqdnik

Offline

 

#8  2012-05-31 20:40:07

  peter1985 - Użytkownik

peter1985
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-31

Re: Poszukiwany administrator sieci

Kwestia wynagrodzenia będzie ustalana indywidualnie i nie jest możliwe podanie nawet widełek, bo przede wszystkim jest zależna od formy zatrudnienia (jako podwykonawca z własną działalnością, etat lub zlecenie)

Wynagrodzenie zostanie podane telefonicznie po wstępnej rozmowie (na którą zaproszę po kontakcie emailowym) żeby nikt nigdzie nie musiał jeździć.
Jeśli wstępne warunki zostaną zaakceptowane przez obie strony, wtedy oczywiście zaprosimy na rozmowę do siedziby firmy.

pozdrawiam

Offline

 

#9  2012-05-31 21:43:21

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/random
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: Poszukiwany administrator sieci

Ściemiasz Waćpan.

Zasada nr 1, wypłate można ocenić dopiero, jak się ją wydaje, względnie, jak wpłynie na konto.

A samo opowiadanie, że wartość wynagrodzenia bedzie podana wtedy a wtedy oznacza, że firma w ogóle nie zamierza płacić, tylko szuka palanta za miskę kaszy.
W dodatku wymagny własny samochód oznacza, ze najpierw trzeba wsadzić XX kasy w paliwo, a potem spróbować odebrać to w wypłacie.

Osobiście twierdzę, że w /dev/null jest więcej miejsca na takie promocje. ;)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#10  2012-05-31 21:47:27

  thalcave - prawie jak admin

thalcave
prawie jak admin
Skąd: odległa galaktyka
Zarejestrowany: 2007-05-17

Re: Poszukiwany administrator sieci

Jacekalex Ty od razu w czarnych barwach... a może poprostu firma staruje i nie jest doświadczona ;)


linux register user: 484281
"It's great to be here. It's great to be anywhere"
Keith Richards

Offline

 

#11  2012-05-31 22:02:24

  Huk - Smoleńsk BULWA!

Huk
Smoleńsk BULWA!
Zarejestrowany: 2006-11-08

Re: Poszukiwany administrator sieci

@thalcave:

Może i @Jacekalex przesadził, ale fakt faktem że w Polsce firmy jakoś nie lubią się "chwalić" zarobkami swoich pracowników... o dziwo jak przeglądałem oferty pracy w Kanadzie to praktycznie przy każdej były widełki płacowe, a u nas zamiast tego mamy zapisy w umowach w stylu "kwota wynagrodzenia jest wewnętrzną tajemnicą firmy, za jej ujawnienie można odpowiadać z paragrafu XYZ", wiadomo że takie coś sprzyja szukaniu pazi za "michę kaszy" ;]

Sorry za offtop.

Offline

 

#12  2012-05-31 22:13:37

  thalcave - prawie jak admin

thalcave
prawie jak admin
Skąd: odległa galaktyka
Zarejestrowany: 2007-05-17

Re: Poszukiwany administrator sieci

OFFTOPIC: Huk masz rację. W Polsce to temat tabu. W poprzedniej firmie mój przełożony, ani jego przełożony nie wiedzieli ile zarabiam. Taką tajemnicę z tego robili. Na jednej z rozmów o pracę koleś zapomniał spytać mnie o kasę i przeszedł do części 'Czy ma Pan jakieś pytania?' przejmując inicjatywę ja spytałem o kasę. Koleś nie odpowiedział. Stwierdził, że to pytanie nie powinno być kierowane do niego ale do mnie i bardzo mnie poprosił o odpowiedź na ile się cenię. To jest paranoja.
UK też normalnie podaje zarobki w widełkach. I wiadomo czego się spodziewać.


linux register user: 484281
"It's great to be here. It's great to be anywhere"
Keith Richards

Offline

 

#13  2012-05-31 22:22:52

  pasqdnik - Pijak ;-P

pasqdnik
Pijak ;-P
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2006-03-06

Re: Poszukiwany administrator sieci

@thalcave: z KRSu wynika, że istnieją już prawie 2 lata.

@Jacekalex: Na stronie piszą, że od roku realizują jakiś innowacyjny projekt z UE, więc kasa pewno jest, tylko nie wiadomo (wiadomo, tylko nie chce mi się szukać) ile jej jest i ile z tego jest dla Pana Administratora ;-)

@peter1985: W sumie z chęcią bym się przebranżowił, łódzkie i wielkopolskie przejeździłem wzdłuż i wszerz, z Twoich wymagań nie robiłem tylko światłowodów...

Kwestia wynagrodzenia będzie ustalana indywidualnie i nie jest możliwe podanie nawet widełek, bo przede wszystkim jest zależna od formy zatrudnienia (jako podwykonawca z własną działalnością, etat lub zlecenie)

To może na PW? Widełki dla podwykonawcy :-)


Dum spiro - spero ...
pozdrawiam, pasqdnik

Offline

 

#14  2012-05-31 23:45:53

  Jacekalex - Podobno człowiek...;)

Jacekalex
Podobno człowiek...;)
Skąd: /dev/random
Zarejestrowany: 2008-01-07

Re: Poszukiwany administrator sieci

Czy ja przesadzam?

Otóż mam już troszkę doświadczenia, i piszę o demokratycznej większości tego, co w życiu widziałem.

Oczywiście wyjątki nie potwierdzające zasady, którą u tej większości widziałem, są bardzo mile widziane. ;)

Natomiast środki unijne oczywiście coś tam mogą  znaczyć, ale niczego nie gwarantują.
Na kilka autostrad też poszły poważne środki unijne, a miny podwykonawców m.in. DSS'u weselsze od tego nie są i nie będą.
Natomiast sformułowanie "na pewno jest" jest tylko pobożnym życzeniem, a nie pewną sprawą.

Pozdrawiam
;-)

Ostatnio edytowany przez Jacekalex (2012-05-31 23:47:10)


W demokracji każdy naród ma taką władzę, na jaką zasługuje ;)
Si vis pacem  para bellum  ;)       |       Pozdrawiam :)

Offline

 

#15  2012-06-01 08:05:12

  peter1985 - Użytkownik

peter1985
Użytkownik
Zarejestrowany: 2012-05-31

Re: Poszukiwany administrator sieci

Samochód nie jest wymogiem koniecznym (ale preferowanym) - stąd szukana lokalizacja (łódzkie, wielkopolskie), ponieważ w tamtych rejonach mieszka nasz instalator.

pasqdnik - wysłałem Ci PW

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)