Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#251  2010-03-11 08:48:50

  lombardino - Użytkownik

lombardino
Użytkownik
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-02-26

Re: Łał!

taaa a mowi sie, ze cudow nie ma :D jednak sa :D nawet w klasie delux ;)


ech ... :/

Offline

 

#252  2010-03-11 09:16:28

  ippo76 - fakam fszycho

ippo76
fakam fszycho
Zarejestrowany: 2009-02-22
Serwis

Re: Łał!

Jeśli już trwa koncert życzeń, to ja bym piosenkę pana Koracza o zdrowiu widział możliwość wyświetlania wszystkich stron wątku na jednej stronie, np. jeśli ten wątek ma w tej chwili stron 11, to fajnie by było móc kliknąć w pokaż wszystkie

I cała treść byłaby na jednej stronie. Oczywiście byłaby to opcja dla wyświetlania strona po stronie.

Da się?

Ostatnio edytowany przez ippo76 (2010-03-11 09:18:10)


ippo76@jid.dug.net.pl

Moja składka do ZUS = 2/3, moja składka do OFE = 1/3;
Stan mojego konta w ZUS = 2XYZ, stan konta w OFE = 3XYZ.

Offline

 

#253  2010-03-12 07:33:00

  paoolo - Oldtimer

paoolo
Oldtimer
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-05-20

Re: Łał!

azhag napisał(-a):

paoolo napisał(-a):

ToDo lista:
- dodanie paska na szybkie wyszukiwanie (tak by po słowie trafić na ostatni wątek, ale nie pamiętam w którym dziale on był) edit: właściwie to baza jest już obszerna, można by nieco zrewolucjonizować nieco silnik do przeszukiwania bazy w celu trafnego określenia o jaki wątek nam chodzi.. to jednak nie Google :)
- kurde jeszcze coś, ale zapomniałem to szukając tego wątku... yeah... wystarczyło mi popatrzeć się na otwarte zakładki i poczuć raz jeszcze ten ból, że nie wiem gdzie jaki wątek do przejrzenia mam otwarty: bo tytuły zakładek, tabów, etc mają tytuł zaczynający się od Forum Debian Use.. i zgaduj jaki to wątek jest. Wiadomo, polityka promocji nazwy, ale przy wątku można by kolejność w tytule zamienić, tytuł wątka - Forum Debian Users Gang.. takie małe, a pomoże. ;)

O, jakimś cudem mi umknął ten post.

Popatrzę, pomyślę.

Dzięki, tzn. starczy sama zamiana kolejności w wyświetlanych wątkach..

BTW jak tylko - służę pomocą..

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)