Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2009-06-25 00:48:43

  milyges - inż.

milyges
inż.
Skąd: Gorlice/Kraków
Zarejestrowany: 2006-04-09
Serwis

[sprzedam/oddam] złom komputerowy

Witam mam do sprzedania/oddania:
* Plyta główna + procesor (bodajże celeron 400MHz), chyba sprawne choć dziś nie chciała wstać, jakby nie wykrywała pamięci RAM, płyta ze zintegrowaną grafiką (do oddania ew. za jakieś piwo)
* Płyta główna + procesor amd-k6 i586 550MHz (nie ma wiatraka na procku), ostatnio działała (do oddania jw.)
* dysk 20GB IDE seagate (przy 4 tescie badblocks w trybie -svw sypie bledami) do oddania za piwo ;)
* 2 dyski  Ultra3 10K SCSI HP po 18,2GB kazdy, na 80% uszkodzone. oddam za free
* 2xKontroler SCSI HP NetRaid 4M (na 99% sprawne, dostałem z serwerkiem i nie mam co z z nimi zrobić, cena do uzgodnienia)

Jeżeli ktoś czymś zainstalowany jest to mogę przysłać dokładne modele/zdjęcia.

Z racji że jestem nieco leniwy, tylko odbiór osobisty na terenie Krakowa (do niedzieli) lub po niedzieli Gorlice i okolice.

Pozdrawiam.

Offline

 

#2  2009-06-25 20:48:12

  paoolo - Oldtimer

paoolo
Oldtimer
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-05-20

Re: [sprzedam/oddam] złom komputerowy

przyjade z piwem w sobote :D dogadamy sie? :) jak dobrze pamietam: miasteczko studenckie na AGH, Czarnowiejska wzdluz :) akademik Olimp, n-te pietro?

EDIT: szybka wymiana :) dobry kontakt, latwo znalesc :D latajac z piwem po calym osiedlu, mijajac i gorszac bawiace sie dzieci, ploszac laski oraz zaskakujac swoja smialoscia mijanych policjantow, zdazajac do auta, gdzie brygada juz w stanie lekkiego uniesienia, siega po kolejna :) nie ma to jak szalone powroty z pracy

Ostatnio edytowany przez paoolo (2009-06-26 20:19:00)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)