Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!
Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.



Dark Sith




Witam
Kiedyś poruszałem podobny temat ale warunki się zmieniły. Otóż potrzebuje dystrybucje do komputerka wyniesionego na działke rekreacyjna ;) nie ma tam (i nie bedzie) dostepu do neta a potrzebne są Geany Apache+PHP+MySQL i do tego lekki manager okien. Sprzęt ograniczony P4 1.5 GHz (pierwsza seria, klasyk) 256MB RAM.
Pozdrawiam i życze milego sniadania
Offline







Palacz








Na takiego kompa to pewnie każdy debian się nadaje.
Mozesz też PLD spróbować jest niesamowicie szybki.
Powinien śmigać.
Offline



Dark Sith




A coś LiveCD zeby włączyć, zainstalować, zapomnieć? Podobno nowy Knoppix jest całkiem zmieniony. Probowal ktos?
Ostatnio edytowany przez Zbooj (2009-06-25 09:40:50)
Offline



Piwo DUG



Redaktor




Na takim komputerze nowy Knoppix to rakieta będzie. Szybko startuje i szybko działa.
Możesz jeszcze tego spróbować: http://www.sysresccd.org/Main_Page
Jak chcesz np. bez instalacji jakąś wersję livecd to musisz partycję wymiany większą zrobić bo masz trochę pamięci mało. Wersje uruchamiane z płyty cd najwydajniej pracują wrzucone przy starcie do ramu. A na to potrzeba 512-1024.
Offline






Admin łajza







Za pomocą grml-live możesz łatwo przygotować sobie Live z wybranymi pakietami.
Offline



Członek DUG




Fedora 11 z LXDE - smiga jak szalona :)
Offline



Dark Sith




Rysiu, Elive jest boski ;) no ale szkoda ze nie mozna mieć troszke bardziej stabilnej wersji - na zadzierżyły m.in Wine i Skajp.
fnmirk nowy Knoppix faktycznie śmiga, natomiast nie widze w pakietach Geany, no chyba ze jest w wersji bez Adrianne.
Ostatnio edytowany przez Zbooj (2009-06-27 09:09:54)
Offline



Piwo DUG




Mozesz juz sprawdzić te wersje
http://elive.homogenica.com/development/ być moze ten twój skejp i winek bedą działać
Ta wersja juz jest starsza Elive 1 9 28
Offline