Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2009-03-24 08:35:15

  guzzi - Członek DUG

guzzi
Członek DUG
Skąd: Asteroida Linux
Zarejestrowany: 2005-03-31

Projektor multimedialny + ekran

Witam potrzebuję dość szybko zdecydować się na projektor multimedialny + ekran. Głównie będzie urzywany do robienia prezentacji. Problem mój polega na tym że wcale się na tym nie znam - w necie jest tego sporo, zachwalany jest każdy że jak zacząłem czytać to już nic nie wiem co mam wybrać. Może ktoś mi powiedzieć co, jaki model mam wybrać żeby z ekranem zmieścić się w 4000 brutto?

Offline

 

#2  2009-03-24 15:51:17

  Cosik - świr elektronik

Cosik
świr elektronik
Skąd: Nowy Sącz / Wrocław
Zarejestrowany: 2009-01-20
Serwis

Re: Projektor multimedialny + ekran

a może napisz jeszcze jakie masz konkreniejsze wymagania, np w jakim pomieszczeniu będziesz wyświetlał te prezentacje, i czego jeszcze oczekujesz od tego projektora, no i czy ma być zamontowany na stałe, czy nie

Offline

 

#3  2009-03-25 07:14:36

  guzzi - Członek DUG

guzzi
Członek DUG
Skąd: Asteroida Linux
Zarejestrowany: 2005-03-31

Re: Projektor multimedialny + ekran

Ma służyć do prezentacji w firmie. Ma być mobilny.
NO ale temat już nieaktualny dałem już zapytanie do 3 firm zobacze co mi zaproponują w cenie 5000 zł.

Offline

 

#4  2009-03-25 21:59:01

  Cosik - świr elektronik

Cosik
świr elektronik
Skąd: Nowy Sącz / Wrocław
Zarejestrowany: 2009-01-20
Serwis

Re: Projektor multimedialny + ekran

guzzi napisał(-a):

NO ale temat już nieaktualny dałem już zapytanie do 3 firm zobacze co mi zaproponują w cenie 5000 zł.

jeżeli jednak wciąż masz wątpliwości to napisz to na elektrodzie, tam jest sporo osób które się bardzo dobrze na tym znają i są na pewno bezstronne i wiarygodne ;)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)