Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#26  2005-08-15 18:43:05

  Rumi - prawiczek erotoman

Rumi
prawiczek erotoman
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-09-23
Serwis

Re: Kto to jest LAMER

a ja uważam że Rumi to jest jednak burak. jeśli sprawa go nie dotyczy, to po cholerę bawi się w adwokata? koleś jest chyba dużym chłopakiem i ma język w gębie i sam może gadać za siebie.

bo wy lubicie gnoić za wygląd paradoksalnei nie widząc danej osoby i to mnie drażni


Rumi po prostu zachowujesz się jak szalikowiec, który leci wszędzie tam gdzie jest jakaś zadyma i nie ważne czy ma rację czy nie, to i tak napierdala z barana. w ogóle odkąd Rumi się wjebał to ten temat stracił sens.

ooo przepraszam jestm kulturalnym kibicem nei mam szalików ultras ... niestety ;] co do sensu tego tematu ... hehehe nei rozpierdalaj mnie

poza tym Rumi dlaczego ty nigdy nie napiszesz czegoś przemyślanego i sensownego, tylko wklejasz jakieś durne obrazki z reklam?

to nei z reklamy to jest emotka a zamiast pisać takie pierdoły jak ty wole to skomentować śmiechem tego posta na którego odpowiadałem innego komantarza być nei mogło


EDIT: i po co komu dział 'kłótnie'? prędzej czy później każdy temat, w którym wypowie się Rumi zamienia się w kłótnię, więc o co chodzi?

jak nei wiedomo o co chodzi to chodzi o pieniądze a tak serio to sam prowokujesz pisząc te shity


ps. kłutnie to nei dział tylko temat :]

Offline

 

#27  2005-08-15 19:29:30

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Kto to jest LAMER

Ale wy jesteście pojebce - i o co ?
zamykam wątek


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)