Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#51  2005-06-24 20:46:24

  rogos - Moderator

rogos
Moderator
Zarejestrowany: 2005-02-12

Re: Szkoły

Spoko pewnie na dlugich przerwach na obiadzik ganiasz do domciu :)


http://img88.imageshack.us/img88/1856/imageslg0.png

Offline

 

#52  2005-06-25 09:34:36

  wepster - Site Admin

wepster
Site Admin
Skąd: gorlice
Zarejestrowany: 2005-02-07
Serwis

Re: Szkoły

ja tez mieszkam blosko swojego gimnazjum (jakies 40 m ) ale na przerwach niechodze do domu bo na przerwach jest otwarte tylko jedno wyjscie ze szkoly i stoi w nim DJ Janusz (wozny :P) i nie wypuszcza


skorwysyn wszystkich zna - jak wchodzisz spowrotem do szkoly to ci powie ej ty juz ktorys raz wychoodzisz tedy - zobaczymy sie u twojej wychowawczyni :P


wepster
jeden z trojki
wepster@ciasny.net

Offline

 

#53  2005-06-25 10:08:36

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Szkoły

za moich czasów to w szkole jeszcze woźny tarcze sprawdzał. A co do wyjścia - czy wy nie umiecie sobie radzić? Dorobić klucz do drugich drzwi, okienko z piwnicy, ale łamagi


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#54  2005-06-25 10:10:41

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: Szkoły

o ****, a co to? oddział zamknięty?

jakie klimaty, ja pierdolę. kiedyś jak odwiedziłem swoje dawne liiceum to też niespodzianka. jacyś ochroniarze w każdym wejściu i w ogóle... pewnie boją się narkusów albo co.


linux regd. user #248790

Offline

 

#55  2005-06-25 10:16:54

  rogos - Moderator

rogos
Moderator
Zarejestrowany: 2005-02-12

Re: Szkoły

Coraz gorzej sie robi u mnie ostatnio kamerki zalozyli...


http://img88.imageshack.us/img88/1856/imageslg0.png

Offline

 

#56  2005-06-25 10:38:27

  x-dos - Członek DUG

x-dos
Członek DUG
Skąd: United World
Zarejestrowany: 2005-04-10
Serwis

Re: Szkoły

Ja tam co drugą lekcje chodze do domku. Fajną mamy klase od angielksiego w piwnicy i czasami przez okno wychodzimy odrazu na boisko ;D

Offline

 

#57  2005-07-25 19:05:37

  oress - Użytkownik

oress
Użytkownik
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2004-09-06

Re: Szkoły

Skończyłem Technikum Elektroniczne na spec. Elektryczna i Elektroniczna Automatyka Przemysłowa, a teraz kończę opolską polibudę na kierunku Automatyka i Robotyka spec. Systemy Sterowania Manipulatorów i Robotów - Zdecydowanie odradzam tą uczelnię , lipa na maxa - nic nowego do głowy mi nie wbili, o wiele więcej nauczyłem się w technikum.  Natomiast infy , linuxa uczę się sam. Mam zamiar jeszcze postudiować sobie mechanikę bo to mnie zawsze kręciło.


Linux register user: #369347
http://img.uptime-project.net/img/12/95717.png http://img.uptime-project.net/img/2/53561.png

Offline

 

#58  2005-07-25 20:12:47

  BaB - Członek DUG

BaB
Członek DUG
Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2004-09-09

Re: Szkoły

...a teraz kończę opolską polibudę na kierunku ... Zdecydowanie odradzam tą uczelnię , lipa na maxa ...

Jako absolwent tej uczelni nie mogę się z tobą do końca zgodzić, bo mnie trochę wiadomości zdobytych na niej się przydało. Wiadomo, że są profesorzy i profesorzy. Ja miałem kilku naprawdę konkretnych, pewnie ich znasz też studiowałem na kierunku Elektrotechnika i Automatyka, np. Stanisławski (naprawdę dobry znawca systemów unixowych), Bartecki, Rojek, Grandek (wiedzę ma ale trzeba ją od niego wyciągać), Latawiec(wieloletni wykładowca na uczelniach w USA), Kaliczyńska, Imajev i wielu innych.


Zarejestrowany użytkownik Linuksa #361563

Offline

 

#59  2005-07-25 20:43:06

  rogos - Moderator

rogos
Moderator
Zarejestrowany: 2005-02-12

Re: Szkoły

Druga sprawa sa ludzie ktorzy chca sie czegos nauczyc i ci co szukaja niewiadomo czego, mimo ze jeszcze na studia nei chdoze to znam nie jeden przypadek w ktorym bardzo dobry nauczyciel zostal zbluzgany przez ucznia, ktory poprostu niechcial sie uczyc... :]


http://img88.imageshack.us/img88/1856/imageslg0.png

Offline

 

#60  2005-07-25 21:20:03

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: Szkoły

Hej chłopy, jestem na 3 roku automatów i co wam powiem to wam powiem: faktycznie w stosunku do liceum to człowiek a propos energetyki i maszyn za dużo się nie dowiedział, ale sterowniki programowalne, mikrokontrolery i te inne badziewia - to jest coś, co się może przydać. tak myślę.

ale co mnie najbardziej interesuje w tym momencie, to czy taki zawód daje szanse na znalezienie jakiejś porządniejszej roboty? nie ważne czy tutaj, czy za granicą?


linux regd. user #248790

Offline

 

#61  2005-07-25 21:43:14

  BaB - Członek DUG

BaB
Członek DUG
Skąd: Krapkowice
Zarejestrowany: 2004-09-09

Re: Szkoły

ale co mnie najbardziej interesuje w tym momencie, to czy taki zawód daje szanse na znalezienie jakiejś porządniejszej roboty? nie ważne czy tutaj, czy za granicą?

myślę, że musisz być naprawdę dobry w te klocki i cały czas na biężąco z newsami z branży, żeby dostać taką robotę. Robota fakt ciekawa, ale wszyscy chcą gości z doświadczeniem, taki świeży po studiach to dla pracodawcy żaden fachowiec. Przeważnie nie mogąc dostać roboty w swoim zawodzie, łapiesz się byle czego, tak na chwilę i wtedy poziom wiedzy jest odwrotnie proporcjonalny do upływającego czasu. Z mojej specjalności (Automatyzacja Procesów Przemysłowych) na 9 osób jeden robi dokładnie w branży (ojciec mu załatwił). Reszta branże pokrewne :)
No i co ważne to nauka języków obcych, co najmniej 1 perfekcyjnie, a najlepiej dwa.

Chyba, że jeszcze w czasie studiów dostrzeże cię jakiś "head-hunter" i jakaś firma weźmie Cię pod swoje skrzydełka.

Takie jest moje zdanie.


Zarejestrowany użytkownik Linuksa #361563

Offline

 

#62  2005-07-27 13:21:42

  korbol - Członek DUG

korbol
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-04-29

Re: Szkoły

Najpierw LO, a potem chemia na Politechnice w Krakowie.

Bodzio a miales styczność z rzenikiem o nazwisku Wisz od cgemi?:)
Tak sie sklada ze tez juz koncze PK ale wydzial ochrony srodowiska :D ale o chemie jakby niebyło musialem zachaczyć.


Pozdrawiam

Offline

 

#63  2005-07-27 14:30:12

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Szkoły



Bodzio a miales styczność z rzenikiem o nazwisku Wisz od cgemi?:)
Tak sie sklada ze tez juz koncze PK ale wydzial ochrony srodowiska :D ale o chemie jakby niebyło musialem zachaczyć.

Człowieku to nie te lata, policz - między nami to pewnie ze 25 różnicy :)
Ale za moich czasów to był jeden taki od matmy - Wołoszyn się nazywał i był z Dębicy. Wszyscy z niego rechotali bo doktorat robił 12 lat za zgodą rektora i już go mieli wypieprzyć z asystentury ale podobno napisał z rachunku prawdopodobieństwa.
Po paru dobrych latach dowiedziałem sie z telewizorni że gość zerżnął tę pracę i palgiat mu udowodnili.
Krótko mówąc jaja. Ale huj był z niego nieziemski.


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

#64  2005-07-27 21:08:38

  korbol - Członek DUG

korbol
Członek DUG
Zarejestrowany: 2005-04-29

Re: Szkoły

Heheh Wołoszyn uczy do dziś lecz mnie na szczescie nie uczył i nadla jest jak to powiedzialeś "chujem":) Mnie uczył Kapustka (spoko)ten sam mniejwiecej rocznik co Wołoszyn, moze tez go znasz.Zapodaj jeszcze jakies nazwiska jak pamietasz to ci recenzje zrobie :D Ale o wołoszynie to rozpowiem po całej PK :D


Pozdrawiam

Offline

 

#65  2005-07-27 22:19:15

  Bodzio - Ojciec Założyciel

Bodzio
Ojciec Założyciel
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-17
Serwis

Re: Szkoły

daj spokój bo możesz mieć kłopoty. wiesz że naczalstwo trzyma razem przeciw studentom, nawet jak sie żrą między sobą.
A Wołoszyn pracuje popatrz kuźwa, a myślałem że dziada wylali. Co ta franca mi krwi napsuła
Wykłady z matmy prowadziła pani dr Weiss - babka była spoko, ale już wtedy była dwa razy starsza od tego matoła


Debian jest lepszy niż wszystkie klony
Linux register users: #359018
http://www.freebsd.org/gifs/powerlogo.gif
Beskid Niski

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)