Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2014-04-15 20:38:25

  Kamil2685 - Użytkownik

Kamil2685
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-04-06

Poszukiwany tytuł o domenie ad

Witam wszystkich użytkowników DUG-a
pytanie me skierowane jest do użytkowników doświadczonych posiadających rozległą wiedzę teoretyczną. Mianowicie jaki tytuł, najlepiej w języku polskim polecicie odnoście domen ad z uwzględnieniem teorii a nie praktycznego wykonania (czytaj jak to działa?). Chodzi mi głównie o to wytłumaczenie roli kerberosa ldapa i innych składników. Rozwiązanie typu google mnie nie satysfakcjonuje, potrzebuje czegoś co ma konkretnego autora i przeszło przez recenzentów - czyt wersja papierowa ew e-book. Oczywiście zadowolę się w pełni tytułem i autorem księgi magii. :)
Pozdrawiam!

Offline

 

#2  2014-04-16 22:07:51

  chmuri - [=Centos=]

chmuri
[=Centos=]
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-11-25
Serwis

Re: Poszukiwany tytuł o domenie ad

Będę teraz w firmie przenosił pełnego ad i exchange na ldapa sambe i email więc mogę ci opisać co i jak działa w trakcie wdrażania.


http://wiki.centos.org/ArtWork/Brand?action=AttachFile&do=get&target=centos-logo-light.png

Offline

 

#3  2014-04-24 00:26:14

  Kamil2685 - Użytkownik

Kamil2685
Użytkownik
Zarejestrowany: 2011-04-06

Re: Poszukiwany tytuł o domenie ad

Będę Ci bardzo wdzięczny!
Dla osób poszukujących więcej informacji na ten temat dobrą pozycją jest Vademecum administratora Windows Server 2008 oraz większość pozycji posiadająca w tytule " Server ".

Offline

 

#4  2014-04-24 15:38:42

  grzebyk - sierściuch

grzebyk
sierściuch
Skąd: Szczerców
Zarejestrowany: 2005-10-08

Re: Poszukiwany tytuł o domenie ad

Chmuri - a niemógłbyś bardziej upublicznić tej relacji np na tymże forum, bo ja też jestem niezmiernie ciekaw i pewnie nie tylko ja


apt-get install browar-tyskie
Czytanie list pakietów... Gotowe
Budowanie drzewa zależności... Gotowe
Sugerowane pakiety: kufel walety-light

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)