Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2013-10-04 10:26:40

  Paciocha - Użytkownik

Paciocha
Użytkownik
Skąd: z ulicy Ogrodowej
Zarejestrowany: 2004-05-08

problem z przeglądarką Iceweasel

Bry Towarzysze
Temat mówi że to problem z przeglądarką, ale nie musi. Opiszę objawy:

Wchodzę na stronę - wyświetla się ładnie, albo wykrzaczy (wyłączy) przeglądarkę. Odpalam ze 3 razy i w końcu strona ładnie się wyświetli. Innym razem wchodzę na stronę - załaduje się ładnie, wejdę w jakąś podstronę i wyświetli się poprawnie tak na 3 sek, a następnie okno przeglądarki "jest białe". Znaczy sama przeglądarka wygląda ładnie tylko brak treści. A tak się stało po którymś update. próbowałem przez ostatnie 2 tygodnie sam dojść do tego, ale niestety bez rezultatu więc ciężko mi będzie teraz powiedzieć co dokładnie wtedy uległo aktualizacji. Przykładowy adres z takimi jajcami to wszelkiego rodzaju wodotryski typu: "śronet".

Kod:

 Linux 3.2.0.bpo.4-686-pae

- dziwny bo na starociu tv tu działa :)

Jakieś sugestie?

Pozdro
Paciocha


No i nic nie zadekowaliśmy
Asus EeePC 1000H
analfabetyzm wsteczny
"Strzępy zbłąkanych wspomnień scementowanych śmiercią" - OMamo

Offline

 

#2  2013-10-04 11:19:58

  morfik - Cenzor wirtualnego świata

morfik
Cenzor wirtualnego świata
Skąd: ze WSI
Zarejestrowany: 2011-09-15
Serwis

Re: problem z przeglądarką Iceweasel

A jak przeglądarka się wywala, to jakieś komunikaty są? Na nowym profilu jest tak samo? A jakbyś ff na próbę sprawdził, pobrał ze strony mozilli i odpalił, jeśli i na nowym profilu i na ff będzie tak samo, znaczy, że problem jest w czymś innym.

Offline

 

#3  2013-10-20 09:39:05

  Paciocha - Użytkownik

Paciocha
Użytkownik
Skąd: z ulicy Ogrodowej
Zarejestrowany: 2004-05-08

Re: problem z przeglądarką Iceweasel

Nowy urzyszkownik  systemu ma to samo - ice od czasu do czasu się sypie. Zainstalowałem ff i puki co hula bez wydziwiania. Co do komunikatów - brak, ani na ekranie, ani dmesg nic nie dogaduje. Ale za to ff w konsolę mięsem żuci od czasu do czasu że nie może otworzyć jakiegoś pliku *.nvidia.so - co mnie wcale nie dziwi bo tam intel siedzi. Mimo wszystko nie powoduje to jakiś dziwnych zachowań samego okna przeglądarki


No i nic nie zadekowaliśmy
Asus EeePC 1000H
analfabetyzm wsteczny
"Strzępy zbłąkanych wspomnień scementowanych śmiercią" - OMamo

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)