Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2010-06-07 21:40:08

  xomrk - Członek DUG

xomrk
Członek DUG
Zarejestrowany: 2010-03-21

Kilka problemów

Witam

po aktualizacji systemu do wersji testowej borykałem sie z różnymi problemami cześć naprawiłem a część nie


1.Nie moge właczyć gparted dostaje

Kod:

gparted
error: dbus_bus_get: org.freedesktop.DBus.Error.FileNotFound: Failed to connect to socket /var/run/dbus/system_bus_socket: No such file or directory

2.Nie moge wejsc w usługi systemowe (te które maja być uruchamiane) ani do użytkowników i grup dostaje okienko w gtk a w nim

Kod:

Nie można wczytać konfiguracji Wystąpił nieznany błąd.

3.Gdm sie rozwalił nie pomogła reinstalacja niby jest uruchomiony ale nie jest wyglada strasznie brzydko na dodatek nie można zmienić motywu przy probie uruchomienia gdmsetup pisze ze nie jest uruchomiony a jest nie reaguje na zmiane stylu i nie mam opcji w system> odnosnie ekranu logowania

4.Płyty i pendrive nie montuja mi sie (tz  płyta tak ale pendriva musze recznie ) na dodatek po włozeniu płyty nie chce mi sie automatycznie otworzyć nowe okno nautilusa z zawartośćią.

5.Jak se wspomne to napisze


Linux debian 3.2.0-4-amd64 #1 SMP Debian 3.2.46-1 x86_64 GNU/Linux

Offline

 

#2  2010-06-07 23:02:33

  nicramek - Użytkownik

nicramek
Użytkownik
Zarejestrowany: 2010-03-09

Re: Kilka problemów

Podobny błąd jak w gpated miałem w dolphinie w kde podczas próby montowania dysku, ale wystarczyło włączyć go przez sudo i problem znikał.

Ostatnio edytowany przez nicramek (2010-06-07 23:06:57)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)