Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Software

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
kopiowanie z konsoli przez tripoli1  [ 1 2 ]
36 50921 2009-02-18 14:52:59 przez bercik
4 2619 2009-02-18 10:54:29 przez Luke
1 2072 2009-02-18 09:45:26 przez bucz
20 25541 2009-02-17 21:37:08 przez rafi
4 4131 2009-02-15 21:18:52 przez Kpt.
2 3314 2009-02-15 16:59:37 przez karzel88
0 1486 2009-02-15 12:40:51 przez azhag
honeyd przez az
0 1337 2009-02-14 14:17:27 przez az
1 1490 2009-02-13 18:04:35 przez Minio
5 2797 2009-02-13 17:01:46 przez figa
display-dhammapada przez LordD
4 3235 2009-02-13 11:25:10 przez LordD
1 1638 2009-02-11 22:26:07 przez az
4 3464 2009-02-11 19:49:30 przez ilin
18 14913 2009-02-11 19:29:47 przez andreq
0 1200 2009-02-11 11:18:43 przez guzzi
problem z partycją fat przez giegiel
6 3303 2009-02-10 18:02:49 przez andreq
Problem z Chown przez Piotr3ks
5 2649 2009-02-08 19:31:47 przez Minio
ustawienia thunar przez pink
3 2102 2009-02-08 15:48:58 przez skotx
Problem z lilo przez adamos
0 1284 2009-02-08 15:19:51 przez adamos
Zdalny pulpit przez wojtekc
12 14888 2009-02-08 02:39:34 przez mi5tic
3 1953 2009-02-08 00:20:30 przez azhag
Problem z dzwiekiem,obrazem i skype przez czikiczako  [ 1 2 ]
29 23006 2009-02-07 11:28:17 przez massacre
18 9492 2009-02-07 10:52:56 przez massacre
0 1446 2009-02-05 09:55:05 przez Kamyk_^
userzy jako liczby przez az
2 2605 2009-02-04 08:15:23 przez az
Płyta CD-RW przez Bodzio
14 5950 2009-02-03 23:32:44 przez rychu
gradm przez az
1 1920 2009-02-03 18:17:39 przez az
Ten wątek jest zamknięty
gradm a debian przez az
1 1659 2009-02-03 16:24:12 przez rychu
5 5473 2009-02-02 19:33:14 przez DadaD
0 1940 2009-02-01 12:03:55 przez TuX

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
To nie jest tylko forum, to nasza mała ojczyzna ;-)