Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

Software

Wątek Odpowiedzi Wyświetlenia Ostatni post
1 1630 2008-11-29 13:02:30 przez urug
11 5440 2008-11-29 12:13:13 przez sebastianGC
4 1678 2008-11-29 10:45:23 przez ilin
mail, exim4 - flush przez bucz
1 1745 2008-11-28 16:22:21 przez bercik
2 2769 2008-11-28 08:17:29 przez bucz
5 3152 2008-11-27 09:49:16 przez mort
1 2727 2008-11-26 15:32:45 przez bucz
logrotate -błędna rotacja przez Grzeslaw
0 1345 2008-11-26 12:11:33 przez Grzeslaw
chattr przez zimzum
12 6445 2008-11-26 10:53:11 przez Jacekalex
11 5316 2008-11-24 19:01:41 przez kecef
java + iceweasel przez nocturn
6 4833 2008-11-24 18:47:59 przez azhag
10 4883 2008-11-24 14:19:12 przez kondzio14
UTF 8 + putty przez maro
11 10009 2008-11-24 00:01:00 przez bercik
9 5585 2008-11-22 16:11:12 przez LongeR
1 2490 2008-11-21 18:53:13 przez czadman
Wykrywany sprzęt przez maro
4 2404 2008-11-20 20:07:19 przez fnmirk
9 5945 2008-11-20 17:37:30 przez bercik
3 3266 2008-11-20 09:19:13 przez Jacekalex
2 2170 2008-11-19 21:57:02 przez LongeR
3 2364 2008-11-19 17:51:38 przez bercik
Gnome Terminal przez luzak123
1 1818 2008-11-18 22:16:50 przez LongeR
21 10526 2008-11-17 18:22:13 przez korbol
procek zarzniety przez zyga
4 2693 2008-11-17 13:16:28 przez kuchar
GNOME BitTorrent, Porty przez luzak123
3 2526 2008-11-16 10:10:10 przez owca
program pocztowy przez czarny
7 4528 2008-11-15 19:48:29 przez figa
4 2786 2008-11-15 17:48:35 przez owca
eggdrop przez milik
10 6953 2008-11-15 02:29:31 przez milik
samba i userzy przez tripoli1
5 2869 2008-11-14 09:16:38 przez djjanek
Xen - problem przez adam05
20 13467 2008-11-13 17:22:35 przez bercik
MP4 przez KaczoreX  [ 1 2 ]
25 20278 2008-11-13 11:07:09 przez figa

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)