Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2007-12-26 07:21:19

  orzeech - Użytkownik

orzeech
Użytkownik
Zarejestrowany: 2007-03-10

flash i brak obrazu

witam mam taki problem po zainstalowaniu flash i opery nic mi sie nie pokazuje ani nie ma obrazu w oknie gdzie powiennen pokazac sie player jest szare tlo a jak usune tio pokazuje sie zebym zainstalowal najnowsza wersje flash mam dwa komputery jeden robi sa server w domu i na nim chodzi linux i na jednym i na drugim kompie jest z tej samej plytki a instaluje flash jednakowo da sie to jakos naprawic moja przegladarka to opera i zostala sciagnieta z strony producenta tak jak i flash

Offline

 

#2  2007-12-26 09:10:08

  AgayKhan - Członek DUG

AgayKhan
Członek DUG
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2006-03-21
Serwis

Re: flash i brak obrazu

Opera 9.50 i flash działa.


born to be root
linux register user #362473

Offline

 

#3  2007-12-26 10:50:12

  Ryszard - Piwo DUG

Ryszard
Piwo DUG
Skąd: Zadupia
Zarejestrowany: 2006-06-30

Re: flash i brak obrazu

przepraszam ze sie podepne a czy działa komuś poprawnie gnash bo umnie szarpał był nei stabilny musiałem go wytegować
niby opis fajny ale i tak jest do bani
Gnash wymaga AGG, Cairo lub OpenGL. W przeciwieństwie do większości projektów GNU, które są napisane w C, Gnash jest napisany w C++.

Adobe dostarcza oficjalny odtwarzacz dla Linuksa na platformę x86 tylko w formie plików binarnych, nie wspiera natomiast użytkowników posiadających inną architekturę procesora. Gnash może być kompilowany i wykonywany na wielu architekturach, włączając w to x86, AMD64, MIPS/Irix i PowerPC. Poza tym Gnash dostępny jest na systemy z rodziny BSD.

Obecnie Gnash obsługuje pliki SWF do wersji 7 i część cech wersji 8 i 9. Gnash odczytuje pliki FLV i pozwala na odtwarzanie filmów z YouTube, Myspace i innych podobnych serwisów. Aby móc odtwarzać FLV wymagane jest zainstalowanie FFmpeg lub GStreamera.


http://packages.debian.org/unstable/utils/gnash   moze ktoś sprawdzi moze moze nie bedzie komuś szarpało filmiki z you tube


http://img196.imageshack.us/img196/3770/freebsde.jpg

Offline

 

#4  2007-12-26 11:33:04

  AgayKhan - Członek DUG

AgayKhan
Członek DUG
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2006-03-21
Serwis

Re: flash i brak obrazu

szarpie. gnash poszedł ałt.


born to be root
linux register user #362473

Offline

 

#5  2007-12-26 11:39:50

  Ryszard - Piwo DUG

Ryszard
Piwo DUG
Skąd: Zadupia
Zarejestrowany: 2006-06-30

Re: flash i brak obrazu

AgayKhan napisał(-a):

szarpie. gnash poszedł ałt.

Bardzo podziekował
myślałem że umnie tylko bubu było


http://img196.imageshack.us/img196/3770/freebsde.jpg

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)