Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2007-12-25 15:23:20

  iwo - Użytkownik

iwo
Użytkownik
Skąd: 51.770 N, 19.459 E
Zarejestrowany: 2006-11-20

zgłaszanie błędów → reportbug (dokładnie reportbug-ng)

Hej.
1) Chciałem napisać im, ale chcą żebym założył nową skrzynkę pocztową na laptopie. Dotychczas radziłem sobie ze skrzynką na serwerze i byłem z tego powodu szczęśliwy (pomijając rzadkie problemy np. samego serwera). Czy żeby móc zgłosić błąd jest to konieczne?
2) Jak się szuka informacji na temat błędu w danym pakiecie, by potem wkleić ją w raport?
3) Z angielskim sobie jakoś radzę... ale nie technicznym. Proste uwagi jestem w stanie napisać sam, ale przy dłuższym opisie wysiądę. Czy propozycja by stworzyć temat zgłaszania błędów, by ktoś kto zna lepiej angielski mógł w miarę płynnie przetłumaczyć ma sens wg Was (i znalazł by się taki altruista) ?
4) W nakładce graficznej jak widzę jest sporo błędów i życzeń (wishlist) już wysłanych. Najwięcej outstanding... orintujecie się jaki jest zazwyczaj czas oczekiwania?


Iwo - Linux user numer #457448

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)