Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2007-10-02 13:24:40

  ba10 - Członek DUG

ba10
Członek DUG
Skąd: jesteś ?
Zarejestrowany: 2006-03-07
Serwis

OpenBsd song

Nie wiedziałem gdzie ten temacik zamieścic , czy w luźnych rozmówkach w dziale humor , czy nowy temat zalożyć. W sumie traktuje on ciekawym podejściu do promocji systemu OpenBsd więc zamieściłem go tutaj. Otóź z kazdym wydaniem OpenBsd jest też wydawana piosenka  promująca . Piosenki jak i teksty do nich możemy znaleźć tutaj jak i na każdym z mirrorów .
Miłego słuchania :D


"Jeżeli chcesz się nauczyć Linuksa, to pierwsze co musisz zrobić to odrzucić wszelkie przyzwyczajenia wyniesione z poprzedniego systemu. Twoja wiedza jest o tyle zgubna, że daje Ci poczucie że coś jednak wiesz — jednak w kontekście Linuksa prawdopodobnie nie wiesz jeszcze nic." Minio
Mój Blog, a później Tańczymy ;)

Offline

 

#2  2007-10-02 14:35:22

  Napalm - Członek DUG

Napalm
Członek DUG
Zarejestrowany: 2007-06-26

Re: OpenBsd song

Kiedys na plytach z Knoppixem tez byly takie piosenki promujace, w tym przypadku, o ile dobrze pamietam, ruch Open Source.


"Google Inc. została założona w 1998 roku przez dwóch, sponsorowanych przez CIA, doktorantów Uniwersytetu Stanforda, Larry'ego Page'a i Sergeya Brina."
Naukowcy już wiedzą, Rynek reklam zagrożony
Fuck Google!

Offline

 

#3  2007-10-02 14:36:01

  czadman - Bicycle repairman

czadman
Bicycle repairman
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2005-07-08

Offline

 

#4  2007-10-03 11:28:14

  ba10 - Członek DUG

ba10
Członek DUG
Skąd: jesteś ?
Zarejestrowany: 2006-03-07
Serwis

Re: OpenBsd song

Ok, no to ukrece sirczowi łepetyne. Ech dubel wyszedł. :(


"Jeżeli chcesz się nauczyć Linuksa, to pierwsze co musisz zrobić to odrzucić wszelkie przyzwyczajenia wyniesione z poprzedniego systemu. Twoja wiedza jest o tyle zgubna, że daje Ci poczucie że coś jednak wiesz — jednak w kontekście Linuksa prawdopodobnie nie wiesz jeszcze nic." Minio
Mój Blog, a później Tańczymy ;)

Offline

 

#5  2007-10-03 11:31:36

  rychu - elektryk dyżurny

rychu
elektryk dyżurny
Skąd: gdańsk/kalmar
Zarejestrowany: 2004-12-28

Re: OpenBsd song

ukrece sirczowi łepetyne

chyba serczowi? ;)


linux regd. user #248790

Offline

 

#6  2007-10-03 11:58:25

  ba10 - Członek DUG

ba10
Członek DUG
Skąd: jesteś ?
Zarejestrowany: 2006-03-07
Serwis

Re: OpenBsd song

e czyta się jako i ale moge sie mylić ;)
Edytka :
chociaż : http://say.expressivo.com/jennifer/search
Edytka dwa :
http://say.expressivo.com/jennifer/e____e_____e_____e__e
;)


"Jeżeli chcesz się nauczyć Linuksa, to pierwsze co musisz zrobić to odrzucić wszelkie przyzwyczajenia wyniesione z poprzedniego systemu. Twoja wiedza jest o tyle zgubna, że daje Ci poczucie że coś jednak wiesz — jednak w kontekście Linuksa prawdopodobnie nie wiesz jeszcze nic." Minio
Mój Blog, a później Tańczymy ;)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)