Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2004-09-29 23:19:08

  Mick - Członek DUG

Mick
Członek DUG
Skąd: Oleśnica/Wrocław
Zarejestrowany: 2004-04-26
Serwis

mrtg

Czy ktos z forum instalowal ostatnio mrtg z apta? Ja probowalem i cos chyba jest nei tak (mam sarge) bo po instalacji w /var/www/mrtg sa tylko 4 pliki .png bez skryptow.

Offline

 

#2  2004-09-30 13:07:49

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: mrtg

ja instalowalam i dziala ok tylo ze ja soie sama pisze wszelkie skrypty, a w /var/www/,rtg to sie tam tylko grafika znajduje... mozesz sobie go skonfiguroqwwac /etc/mrtg.cfg wazne aby kataloggi docelowe istnialy

Offline

 

#3  2004-09-30 18:10:13

  Mick - Członek DUG

Mick
Członek DUG
Skąd: Oleśnica/Wrocław
Zarejestrowany: 2004-04-26
Serwis

Re: mrtg

biexi a moglabys mnie oswiecic co do instalacji. Ja instalwoalem aptem (apt-get install mrtg) i zabardzo to jest niekompetne. Jesli masz jeszcze to mrtg to chcetnie bym zobaczyl zawartosc /var/www/mrtg vo tam nei mam nic. Oraz config. Bylbym wdzieczny za pomoc.

Offline

 

#4  2004-09-30 20:35:53

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: mrtg

Aby sprawdzic czy dziala mrtg piszesz polecenie

Kod:

mrtg /etc/mrtg.cfg

niestey nie moge Ci podac swojego konfa ale amsz tu linki w ktorych jest cos na ten temat napisane
http://pld-linux.org/Members/Kevin/mrtg_conf/document_view
http://zlobek.tcz.wroclaw.pl/artykul.php3?dzial=1&id=7

Offline

 

#5  2004-09-30 21:07:50

  Mick - Członek DUG

Mick
Członek DUG
Skąd: Oleśnica/Wrocław
Zarejestrowany: 2004-04-26
Serwis

Re: mrtg

ok rozumiem z opisu na pld ze musze zrobic sobie skrypty i tu cos pokompinuje. POwiedz mi jeszcze gdzie sa pliki mrtg po instalacji aptem. Nie moge tego znalezc. Wiem tylko gdzie plik mrtg.cfg a gdzie reszta?

Offline

 

#6  2004-10-01 14:17:13

  BiExi - matka przelozona

BiExi
matka przelozona
Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2004-04-16
Serwis

Re: mrtg

jesli nie dales apt-get clean to mozesz jeszcze dorwac ta paczke w /var/cache/apt/archives wchodzisz do paczki i w katalogu CONTENTS masz wszystko...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)