Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2007-08-12 22:57:20

  pink - Użytkownik

pink
Użytkownik
Skąd: P17PY93
Zarejestrowany: 2005-09-16

problem z zamykaniem systemu

zainstalowalem sobie simplyMepis pre-beta 7.0
i przy shutdown albo reboot zawiesza mi sie na jakims splash screenie z pingwinem chcial bym sie tego pozbyc
przy starcie sie pozbylem dopisujac w /grub/menu.lst nosplash
ale nie wiem jak sie tego pozbyc przy zamykaniu systemu bo mysle ze ten spalsh screen cos knoci
help please


T430 think-box 4.9-custom x86_64 Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz GenuineIntel GNU/Linux
"Doktor plama i maharadża są pod złotym leszczem." "Człowieka od zwierzęcia odróżnia ciekawość świata. Patrze słucham i wyciągam wnioski."
https://www.behance.net/przemyslawmamon

Offline

 

#2  2007-08-14 09:59:36

  pink - Użytkownik

pink
Użytkownik
Skąd: P17PY93
Zarejestrowany: 2005-09-16

Re: problem z zamykaniem systemu

wywalilem pakiet splashy i pozbylem sie tego screena i teraz widze ze system zatrzymuje sie przy zapisywaniu ustawien zegara

ps - jak wyjde z x-ow i dam z roota shutdown to jest ok

zmienilem mepisa na siduxa i dalej mam ten sam problem
- ogolnie to chodzi o to ze ciagnie mnie do czystego debiana ale tyle razy probowalem go instalowac i zawsze mialem za duzo problemow a to x-y a to dzwiek. zawsze uzywalem ubuntu ale to sie zachowuje jak vista praktyczne nie ma ruznicy w szybkosci dzialania miedzy ubuntu a vista.

bylo w googlach
dodałem do   
menu.lst
noapic nolapic


T430 think-box 4.9-custom x86_64 Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz GenuineIntel GNU/Linux
"Doktor plama i maharadża są pod złotym leszczem." "Człowieka od zwierzęcia odróżnia ciekawość świata. Patrze słucham i wyciągam wnioski."
https://www.behance.net/przemyslawmamon

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)