Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2007-06-29 10:48:27

  owca - Członek DUG

owca
Członek DUG
Skąd: Szczerców
Zarejestrowany: 2007-01-30
Serwis

Problem z instalacją programu Yam

Znalazłem w internecie stronę http://claraty.jpl.nasa.gov. Udostępnia ona kody źródłowe aplikacji do sterowania robotem CLARA. Poczytałem i pocisnąłem do działu download. Ściągnąłem program i nie umiem go zainstalować. Co po kolei robię. Zmieniłem powłokę na tcsh pod roota. Rozpakowałem, wpisałem
setenv YAM_DIR /usr/share/yam_lite_v1.23,
potem
setenv YAM_REPOSITORY_ACCESS false
i wreszcie
source /usr/share/yam_lite_v1.23/config/site/public/sourceme.csh.
I tu błąd. Oto co otrzymałem:

/afs/jpl.nasa.gov/group/claraty/public/pkgs/yam_lite/yam_lite_v1.23/config/site/share_sourceme: Nie ma takiego pliku ani katalogu.

Co z tym można zrobić? i Jeszcze jedno. Jak można uzyskać dostęp do działu data sheets? Trzeba być developerem? Skołuj mi ktoś hasło.

Offline

 

#2  2007-06-29 22:46:35

  owca - Członek DUG

owca
Członek DUG
Skąd: Szczerców
Zarejestrowany: 2007-01-30
Serwis

Re: Problem z instalacją programu Yam

nie pomoże nikt? bardzo mi zależy...

Offline

 

#3  2007-06-30 08:17:05

  0dd - Członek DUG

0dd
Członek DUG
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2006-03-25

Re: Problem z instalacją programu Yam

Kod:

Configure YaM Lite for your system by editing the sourceme file at: |<yam_dir>/config/site/public/sourceme.csh|, where <yam_dir> is the directory whre you extracted the .tar file plus /yam_lite_1.23.... The Readme file in that directory provides a definition for the environment variables. To start, the only necessary change is to point to the installed location of yam_lite.

apt-get install anarchism

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)