Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2007-06-11 13:08:40

  guzzi - Członek DUG

guzzi
Członek DUG
Skąd: Asteroida Linux
Zarejestrowany: 2005-03-31

kmail - łączenie pliku

Mam taki problem z kmailem jak ktoś dostarcza mi załącznik typu *.doc to dostaję to w postaci podzielonego pliku np. na 4 części i oddzielnie się tego nie odczyta jak tyo kmailem złączyć do kupy.
Druga sprawa to nie mogę kmailem wysyłać nic poprostu tylko odbieram wiadomości jak miałem starego kmaila wsio chodziło og po aktualizacji debiana do etch-a pojawił się ten problem. Kmal tylko krzyczy że czas wysyłania został przekroczony i tyle a wszystko mam dobrze poustawiane.

Offline

 

#2  2007-06-17 22:30:17

  bercik - Moderator Mamut

bercik
Moderator Mamut
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-23
Serwis

Re: kmail - łączenie pliku

co do wysylania to sprawdz z konta nowozalozonego uzytkownika (byc moze stary konfig cos psuje)

co do dzielenia zalacznikow to jestes pewien ze to kmail ... sproboj popatrzec w zrodlo wiadomosci ... najlepiej jeszcze na serwerze (jezeli masz taka mozliwosc)


"Wszyscy wiedzą, że czegoś zrobić nie można. Ale przypadkowo znajduje się jakiś nieuk, który tego nie wie. I on właśnie robi odkrycie." (A.Einstein)

Offline

 

#3  2007-06-18 07:51:44

  guzzi - Członek DUG

guzzi
Członek DUG
Skąd: Asteroida Linux
Zarejestrowany: 2005-03-31

Re: kmail - łączenie pliku

jestem pewien że to Kmail :)
A co do tego dzielenie plikół to plik idzie ze źródła czyli od nadawcy podzielony ale na outloku mo go skleja na na kmailu nie

Offline

 

#4  2007-06-29 23:24:38

  bercik - Moderator Mamut

bercik
Moderator Mamut
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-23
Serwis

Re: kmail - łączenie pliku

A co do tego dzielenie plikół to plik idzie ze źródła czyli od nadawcy podzielony ale na outloku mo go skleja na na kmailu nie

zapewne dlatego ze outlook bardziej rozumie format *.doc niz kmail

a po drugie to po co on idzie podzielony ... i w jaki sposob jest dzielony (jakis standard ?)


"Wszyscy wiedzą, że czegoś zrobić nie można. Ale przypadkowo znajduje się jakiś nieuk, który tego nie wie. I on właśnie robi odkrycie." (A.Einstein)

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Możesz wyłączyć AdBlock — tu nie ma reklam ;-)