Nie jesteś zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta, zarejestruj je już teraz! Pozwoli Ci ono w pełni korzystać z naszego serwisu. Spamerom dziękujemy!

Ogłoszenie

Prosimy o pomoc dla małej Julki — przekaż 1% podatku na Fundacji Dzieciom zdazyć z Pomocą.
Więcej informacji na dug.net.pl/pomagamy/.

#1  2004-09-28 18:39:32

  mowens - Użytkownik

mowens
Użytkownik
Zarejestrowany: 2004-05-19

ftp.members.lycos.co.uk

hmm ostatnio dostałem wiadomosc od usera mojej sieci ze ma zaloazone konto ftp na tym oto serwerze a niemoze wgrac tam zadnego pliku wyskakuje mu jakis tam blad ze niemoze nagrac nic na serwer, sprawdzal u kolegoi z innej sieci i mu działa bez zarzutu wiec kurcze zastanawiam sie czego moze byc to wina user posiada adres wewnętrzny. Moze ktos juz wczesniej mial taki problem

Offline

 

#2  2004-09-28 18:47:23

  raixer - Moderator

raixer
Moderator
Zarejestrowany: 2004-08-21

Re: ftp.members.lycos.co.uk

A probowal wchodzic na inne serwery ftp? Spotkalem sie z czyms takim ze qmpela nie mogla wejsc na ftp'a, okazalo sie ze miala u siebie zle skonfigurowanego firewalla i nie puszczal jej, a na dodatek nie dawal zadnych oznak o zablokowanej probie polaczenia sie z tym ftp'em.

pozdrawiam


Open Source - Świat otwartych umysłów
Linux Registered User: #276548

Offline

 

#3  2004-09-28 18:55:01

  mowens - Użytkownik

mowens
Użytkownik
Zarejestrowany: 2004-05-19

Re: ftp.members.lycos.co.uk

na inne smiga eleganco sam sprawdzalem o dziwo tylko na tym sa takie klocki a user sie upiera bo tam dawaja najwiecej przestrzeni dyskowej :) niewiem czy on do łaczenia niepotrzebuje jeszcze jakiegos portu dodatkowe czy cos  w tym stylu bo na zewnetrznym ip smiga tzn tak sadze bo niepróbowałem u Siebie

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
Nas ludzie lubią po prostu, a nie klikając w przyciski ;-)